Muhabbet kuşumu çok özledim!

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve dove tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dove
  1. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kuşumu çok özledim. 96 gün önce ellerimde öldü. 9 yaşındaydı. Benim dostumdu. Ortaokuldaydım daha onu aldığımda 2000 senesinde. okuldan gelirdim hemen onu kafesinden çıkarırdım. dertlerimi ona anlatırdım. en iyi arkadaşımdı. ailemden biriydi. üniversiteye gelince evde bıraktım mecburen onu. annemlerle telefonla konuşurken ilk onu sorardım. Alo kuşum nasıl derdim...

ama gut hastalığından kaybettim onu. elimdeydi. son kez bana baktı sonra....... :KK43:
    ertesi gün gömdüm onu ağlayarak..
    Unutamıyorum ve onun yeri dolmuyor. Çok özledim seni kızım..

2. 15 Aralık 2009
  3. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    anlıyorum senı benımde papaganımm var cok duskunum cunkı

4. 16 Aralık 2009
  5. E_D_i_S_H

E_D_i_S_H Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ya aglattın beni :KK43:(Benimde boncukum ,canım,küçük arkadaşım ramazan bayramında kayınvaldemlere Ankara ya gittigimiz için annemlere bırakmak zorunda kalmıştık.Arife günü kacırmışlar.Ne doyabildim nede son kez görebildim:KK43:Kahroldum üzüntüden.Bende cok özlüyorum.Cok iyi anlıyorum seni:KK43:(:-)gitme:

6. 5 Ocak 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :KK43:( çok üzüldüm.. off ya neden ayrılmak zorunda kalıyoruz onlardan.... kaç ay oldu hala ilk günkü gibi acısı. o kadar yakındı ki bana. 15 günlükten 9 yaşına gelene kadar bizimleydi. ailemizin bi üyesiydi... bana hala bi kuş için mi ağlıyosun üzülüyosun diyorlar :KK43: her gün çektiğim videolarına bakıyorum.. Ben bunu nasıl atlatıcam?
    bu acıyı yaşayan arkadaşlar bu geçicek mi? :KK43:((

8. 5 Ocak 2010
  9. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    ayy benimdev var adı limon muhabbetkuşu çokk sewiiyorummm "1 yaşına gircekk daha bebekken alldım
    onuuu..gözümm gbiii bakkıyorumm bişe olurrsa çook ğzülürümmm anlııyorumm seni çok üzüldüm canı yaaa:gitme:

10. 25 Ocak 2010
  11. tubiis

tubiis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi muhabbet kusum vardı onu cok seviyordum ama bi gun camı acık unutmusuk oradan ucup gitmis :KK43: Günlerce camdan ayrılmadım belki görurum belki geri gelir die ama gelmedi :KK43: Sonra cok üzülüyorum die babam 2 muhabbet kusu daha aldı bana ama kusun biri hastaymıs ve kısa süre icersinde öldü onun icn de cok uzuldum sonra onu gömdük bide okadar masumlar ki :KK43: Simdi bi tanesi yasıyor ona gözum gibi bakıyorum birsey olmasın die :KK43: Bide evde köpeğim var oynuyorlar kusla cok seviyorum onları seyretmeyi :)

12. 29 Ocak 2010
  13. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Benimde küçükken kuşum ölmüştü annemin dediğine göre tam bir hafta ağlayıp sızlamışım e sonrada unutmadım ama acısı geçmeye başladı .Şimdi bir dostum daha olsun istiyorum çok iyi bakıcam.