muhasebe kursu

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve kader1 tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kader1
  1. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar boş durmaktan sıkıldım muhasebe ögrenmek istiyorum acaba meb in kursları varmı diger kurslar çok pahalı şu ekonomik krizde vermim diyorum çünkü ben para kazanmıyorum hala aileme baglıyım yardımcı olursanız sevinirim ben gaziantepte bulunmaktayım

2. 2 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

muhasebe kolay gelsin cnm ben muhasebe kadar zor bir ders görmedim çünkü :KK66:

4. 2 Ocak 2009
  5. EU3

EU3 Guest

canım elimizin altında bilgisayar var şöyle küçük bir araştırma ile bulalım şakkıdı
    gaziantep te gamek varmış yani belediyenin açtıgı kurs ..ve bu kursta bilgisayarlı muhasebe dersleri varmış ..belediyenin sitesine girip nerde başvuru yapacagına hangi gün hangi saatte gidecegine bakabilirsin ..şakkıdı

6. 2 Ocak 2009
  7. narikin_71

narikin_71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    muhasebe öyle 3 5 aylık kurslarla öğrenilebilecek bi meslek değil bir muhasebecinin yanında para almadan çalış en iyi orda öğrenebilirsin daha sonra da başka yerde işe başla

8. 2 Ocak 2009
  9. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Aslında evet muhasebecinin yanında çalışman daha faydalı olur bu kesindir ama işçi beleş olunca bununda cıvkını çıkarıyorlar. Güvenilir ve seni önemseyecek bir yer bulursan amenna, diğer türlü ıvır, zıvır ne iş varsa öğrenirsin velhasıl ama getirisi koskocaman bir hiç olur.

10. 2 Ocak 2009
  11. BEBS

BEBS Guest

Amanın muhasebe ben ömrü hayatımda bu kadar sıkıcı bir iş bilmiyorum.az önce vergi dairesinden geldim.yok kurumlar yok geçici.bilançosu zararıkafamçokkarıştı.kolay değil hiç. kafa iyi çalışıcak bide.benim eşim mali muşavir ayak işlerini bana yaptırır genelde fenalık geldi.hiç sevmiyorum.muhasebeyi.ama yinede hevesini kırmış olmayayım.sen bilirsin cnm.boş durmaktan iyidir

12. 2 Ocak 2009
  13. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben şuan bir muh.kursuna devam ediyorum
    ist de ismek diye geçiyor böyle kurslar var
    emınım kı mıllı eğitim bakanlıgının düzenledıgı boyle kurslar sızın orda da vardır
    ben çok memnunum ismek kurslarından oncelıkle genel muhasebe ogrendık
    sımdı de on muhasebeye eta ve lks ye bakıyoruz tavsiye ederim

14. 2 Ocak 2009
  15. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bak canım yukarda bahsetmısler
    orda da gamek diye bir kurs varmış

16. 2 Ocak 2009
  17. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kurs ile çok rahatlıkla öğrenebilirsin bence ,zor bir iş değil muhasebe öğrenmek . Arkadaşım hiç bilmediği halde , girdiği iş yerinde 2 ayda herşeyini öğrendi . Sıkma canını canım....

18. 2 Ocak 2009
  19. sinem_44

sinem_44 Polyanna Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Canım bende narikin 71 katılıyorum eğer muhasebe de temelin yoksa en iyi bir muhasebecinin yanında öğrenirsin. Çalışacak muhasebe bürosu bulamazsan Malatya da bir çok meslek liselerin de muhasebe kursları verilmekte sende ordaki okullarda araştırma yap belki veren vardır