Mükemmel bir kapatıcı ama :(

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve ilitya tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ilitya
  1. ilitya

ilitya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    :KK43: hayatımda o kadar üründen sonra ilk defa mükemmel bir kapatıcı buldum o da piyasda yok :KK43: La Roche Posay Toleriane Teint Fluid 10 bilen var mı piyasadan mı kalktı yoksa sadece Kocaelinde mi yok ..Doğal duran mükemmel bir kapatıcı ayrıca akneleri de kurutuyor...du ama yok :KK43: off başka ürün öneriniz var mı?Cildim yağlı ve prblmli biraz.Hem kapatıcı,yağlanma yapmyan hemde kurutucu başka bir fondoten var mı :KK43:

2. 21 Ekim 2009
  3. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    elizabeth arden ceramide plump perfect kulanıyorum bende cnm oda kurutuyor ve incecik zar gibi doğal duran bşr fondoten ardeşim al dedi aldım ve cok memnunun yağnadırma yapmıyor

4. 22 Ekim 2009
  5. karamelekozi

karamelekozi amiRaL Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki akne izlerini kapatıyomu ? fiyatı ne kadar:sm_cool:kaydirigubbakcemile2

6. 22 Ekim 2009
  7. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ben strawberry den 28 tl ye aldım kapatıyor ama bende akne izi falan yok kardeşimde cok vardı o çok memnun kapatıyor dedi
    resmi burda fondotenin
    kardeşim boynerde kızlare denetmiş o gün koşturmacadan alamamıs akşama strwberry de uygun görünce hemen aladık tabiii
    normalde 80 falanmış
    elizabeth arden in sitesine bile 40 dolardı

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...digimiz-makyaj-urunleri-1060.html#post9760918