Mükemmel Çift Kanal D

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve nilim tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nilim
  1. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    Songul oden kanald de yeni bir diziyle ekranlara donuyor..mukemmel cift adli dizide oden'in partnerligini tardu flordun yonetmenligini son olarak avrupa yakasini yonetmis olan jale ataberk ozberk yapacak.
    dizide songul oden bir televizyon kalanalinda haber spikeri esini canlandiran tardu flordun ise escinsel bir haber spikerini canlandirmakta olup televizyon kanalinda meydana gelen entrikalari konu alacaktir.

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Haziran 2010
  2. 2 Haziran 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.453
    Ödül Puanları:
    463
    hııım uyarlama sanırım ama neyin uyarlaması hatırlayamadım şimdibilmiyorumkismile

4. 2 Haziran 2010
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu eşcinsellik muhabbeti nası sonuçlar doğurur bilmem

6. 3 Haziran 2010
  7. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    tardu flordunu severim ..ama şu songüle bir ısınamadım gitti gümüşdeki o mıy mıy haline
    sinir oldum öyle de gidiyor...

8. 3 Haziran 2010
  9. emk87

emk87 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    955
    Ödül Puanları:
    238
    evet bende sevmiyorum o kadını tabi gumuste oynayan kadınsa :/ com itici geliyor bana

10. 3 Haziran 2010
  11. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    tardu ve songül çok uyumsuz bir çift :dilcikar::dilcikar:

12. 4 Haziran 2010
  13. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kanal d de tanıtımını gördüm az önce. beyaz show'da da kendisi söylemişti.
    songül öden'in yeni bir diziyle ekrana dönüyor olmasına sevindim. çok başarılı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum opuyorumnanaktan
    keyifli, izlenesi bir dizi olur umarım.

14. 17 Haziran 2010
  15. Gulba

Gulba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu dizi sanırım yazın verileceği için izleyeni çok olacaktır. Fazla rakibi olmayacak piyasada.. Güzele de benziyor... :hulya:

1. Bölüm Özet

Dışarıdan bakıldığında herkesin imrendiği bir hayata sahip olan Ayça ve Bora Başaran çifti ülkenin en çok ilgi gösterilen ve reyting alan haber bülteninin sunucularıdır. Ancak gerçek farklıdır, evlilikleri bir iş ortaklığından ibarettir! Tüm ilgi ve reytinglerin tek sebebinin kendi popülerliği olduğuna inanan Bora, çalıştığı Kanal 4’ün en büyük rakibi olan KANAL 10’a transfer olmak istemektedir. Kanal 4’ün reyting delisi olan sahibi Haluk Karaman Bora'nın rakip kanala gitmesine karşı çıkar. Aralarında çıkan tartışmada Bora başını cama çarpar ve komaya girer.

ıçinde bulunduğu durumdan kurtulmak için Haluk’un ihtiyacı olan mucize çok geçmeden gerçekleşir. Haluk caddeden geçen Taner Sönmez' i fark etmez ve ona arabasıyla çarpar. Arabasıyla çarptığı Taner'in Bora Başaran’a ikizi kadar benzediğini gören Haluk ayağına gelen fırsatı tepmez ve Taner'i Bora'nın yerine geçirmeye karar verir. Bora’nın yerine geçen Taner sunduğu ilk haber bülteninde Ayça' ya aşık olur fakat yaptığı anlaşma gereği gerçeği ona asla söyleyemez. Duygularına hakim olmak zorunda olan Taner için işler git gide daha da karışacaktır.

Mükemmel Çift
    Kanal D'de başrollerinde Tardu Flordun ve Songül Öden'in rol aldığı yepyeni bir dizi başlıyor...

Salı 20:15
    sositososito sositososito sositososito

16. 17 Haziran 2010
  17. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    songül öden çok yapmacık:bbo:

18. 17 Haziran 2010
  19. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yazın en çok izlenen yapımı olmaya aday.. fragmanları bile çok dikkat çekiyor.. ben salıyı sabırsızlıkla bekliyorum açıkcası.. tardu tam böyle rollerin adamı.. eğlenceli diziler gelsin ona güldürsün bizi.. songül ödeni pek sevmem ama bakalım burda rolünü iyi yapıyora benziyor..