Mükemmel koca nasıl olursun biliyormusun.?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Eylul tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    mükemmel koca nasıl olursun biliyormusun...

-özel günlerimizi hatırlasan
    -evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
    -kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
    -çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam
    -duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
    -bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
    -kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
    -özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
    -senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen
    -arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
    -"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
    -yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen
    -alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
    -benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan
    işte o zaman mükemmel bir koca olursun :nazar:

alıntı

2. 20 Şubat 2009
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ay bunalrı çoğu benim için geçerli kocama uyus oldum şimdi :kızgın:
    o zamn onalrda bizden mükemmlel olmamzı beklemesinler :jeyyar:
    Merak ediyorum burda çoğu kişi mükemmel ilişkimiz var herşey süper kocam şunu yapar bunu yapar bunların hepsini yapan var mı :1closedeyes:
    doğru söyleyin benimki de her dediğimi yapar ama burda yazılanlarında % 50 yapıyo valla naniknanik

4. 20 Şubat 2009
  5. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    güzel yazı cnm ama hersey karsılıklıdır arkadaslar mükemmel bir eş istiyorsan mükemmel bir eş olmasınız

6. 20 Şubat 2009
  7. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    -özel günlerimizi hatırlasan----- hatırlar
    -evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen----- tipik erkek
    -kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan----- hiç öyle huyları yoktur
    -çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam----- hiç görmedim ve toplamadım çorabını yerden
    -duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan----- asla yerdekileri toplamadan duş yapmaz
    -bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan----- direk gider yerine asar
    -kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan----- her zaman içene atar
    -özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen----- çevirir ama kendisi toplar
    -senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen----- ben söylemeden yardım eder
    -arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen----- her yemekten sonra teşekkür eder hiç demese günde en az 5 kere seni seviyorum der (6 senedir)
    -"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen----- her temizlikte ben söylemeden eline viledayı toz bezini alır
    -yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen----- bugüne kadar hiç yapmadı
    -alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen----- benden çok reyonları karıştırır
    -benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan-----allah var ben yayılırım o hizmet eder her zaman değil tabi

sanırım ben harika bir erkekle beraberim:asigim::asigim::asigim:

8. 20 Şubat 2009
  9. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    benimde %50 desem olur keşke hepsini istese hediye konusunda mesela
    canım sende haklısın ama bazen ne kadar mükemmel olursan ol karşılığı çok farklı olabiliyor
    iloş eminmisin ikizler bizimki şakkıdı benimki neden demiyor ki bana seni seviyorum sözcüğünü:çok üzgünüm:maşallah diyeyim sizede nazar değmesin :nazar:

10. 21 Şubat 2009
  11. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mükemmel diye bir şey yoktur kelaynakların nesli gibi tükenmiştir mükemmel erkek nesli
    varsa mutlaka bir sahibi vardır
    ben bunu bilir bunu söylerim
    boş bırakmazlar onları süpürgeli cadılar :jeyyar::jeyyar:

12. 21 Şubat 2009
  13. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benım ona aldıgım hedıyelık kazaktır şapkadır beyenmezzz
    ammaaa ustunden çıkartmaz kırlı olur gene giyer.. :eek:klava:
    genelde baskasından gelenleri beyenmedıklerını babasına gonderırde :eek:klava:

canım paylaşımın için tşklerrr a.s. a.s.

14. 21 Şubat 2009
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşim bunları yapmıyor benden korkusundandır genelde öyle diyor çünkü.senden korkumdan onu yaptım,senden korkumdan bunu yaptım falan der herzaman.şaka der bazen ama korkuyor galiba gerçekten.korkmasa yapardı herhalde. delikafadulden
    ben eşimi çok seviyorum gerçekten allahım herkese onun karakterinde bir eş versin. paylaşımın için teşekkürler :lepi: :nazar:

16. 21 Şubat 2009
  17. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunların ötesinde mükemmel benim kocam yaa!Şeniz mesela ütülediklerimi dağıtmaz daha doğrusu dağıtamaz çünkü kendi ütüsünü kendisi yapar :asigim:

18. 21 Şubat 2009
  19. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113