Mükemmellik....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve mxuxge_p tarafından 21 Kasım 2007 başlatılmıştır.

21 Kasım 2007
    Konu Sahibi : mxuxge_p
  1. mxuxge_p

mxuxge_p Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Kendisini mükemmel zannedip herkesi eleştiren ,hiç kimseyi beğenmeyen,taktir etmeyen, herşeyde kusur arayan ,kendini tepelerde gören ,kendini beğenmiş insanlara nasıl davranmalıyız ki kendilerinbenneyaptımki görebilsinler?

2. 21 Kasım 2007
  3. tülay64

tülay64 Guest

bence zor nasıl davranırsan davran kendileri ni kusursuz görüyorlar hep karşında eksik kusur arıyorlar cevabını bulursan bende öğrenmek isterim böyle birini tanıyorum

4. 21 Kasım 2007
  5. merrrweee

merrrweee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt bnde tanıorum ve böle insanların olması kötü bişe ...maleseff arkdaşım aama mümkün olduunca düseltmeye çlşıorum onu genelde böleleri patavatsızda oluolarr...

6. 22 Kasım 2007
  7. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Onlara nasıl davranmak gerektiği bir muamma, kabul etmezlerki hiçbirşeyi, ne eleştiriye açıktırlar ne başka bişeye. Her cümleleri ben ben ben... diye başlar ve öyle de biter. Sürekli kendilerinden ve başarılarından bahseden bu tipleri sürekli pofpoflayarak onlarla iyi dost olabilirsiniz. Aksi halde sizin suratınıza bile bakmaz bu mükemmel benciller.

8. 22 Kasım 2007
  9. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Onlara davranış şekliyle düzelecek insanlar zaten o halde olmazlar, Onlar dışarıdan alıma açık olmayan kişiler. Allah o tür insanları bir gün tepetaklak edicek, göreceksiniz...

10. 22 Kasım 2007
  11. *nehir*

*nehir* Guest

aynen yazdığın gibi biri vardı başımda kovdum evden ohhh be dünya varmış allah kimseye böyle insanlar nasip etmesin.karşılaştırmasın.bence bunun kadını erkeği yok.:enbuyukkk:a.s

12. 22 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

böyle Insanlara çok Sinir Oluyorum
    Onlara Yapilacak En Büyük şeey Onlarla Muhatap Olmamak Bu Sitedede Var öyleleri Hiç Muhatap Olmayacaksin Görecek O Zaman Ne Olduğunuu