Multikistik over olanlar, gelin konuşalım.

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve iklim tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : iklim
  1. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    *multikistik over hastalık değildir sadece bir ultrason bulgusudur !!*
    Benim sorunum bu aranızda aynı sorunu yaşayanlar varsa gelin konuşalım kızlar ..
    1 aydır glukofen 850 mg kullanıyorum
    1 hafta sonrada aşılama iğnelerime başlıycam inş hayırlısı hakkımızda

2. 22 Kasım 2011
  3. ersen

ersen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bu msj görürmüsünüz bilemiyorum ama bendede multikistik over ve hamile kalamıyorum bana yol gösterirmisiniz?

4. 26 Kasım 2011
  5. moonlight002

moonlight002 hayat ışığım aşkım oğlummmm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    78
    mco tam olarak nedir arkadaşlar açıklar mısınız? sanırım bende de var ama emin değilim.doktor pco dedi bana ama adetlerim düzenli,kist yok,daha doğrusu 2 ay önce vardı soğan kürüyle temizlendi.ama ultrasonda pco görüntüsü vardı.hormon tahlillerim normaldi.şi,mdi de normal.yumurtalıklarım çok yumurtluyo.yumurtalarım gelişemiyor.ben mco lumuyum? pcolu muyum?

6. 28 Kasım 2011
  7. ersen

ersen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam moonlight mco pco in kardeşiymiş . yani pco kadar dert edilecek bir şey değilmiş çok konu yok bunla ilgili yalnız ufak bir tedavi ile iş çözülebiliyomuş ama ben daha bu evrelerden geçmedim bebek istiyorum ama hergün dua ediyorum doğal yollardan olsa diye herneyse bu rahatsızlıkta yazdığın gibi çok yumurtan oluyor anladığım kadarıyla yeterli şekilde yumurtala büyümediği için döllenme olamıyor ve hamilelikte olmuyor bence bir inisülin direncine baktır bende var çünkü benim tehşis de yeni koyuldu glucophage kullanıyorum ve rahim filmim istendi eşimdende sperm testi bunlara göre bir tedavi uygulanacak ama benim hiç dirayetim yok malesef dr gittiğimde o koltuğu görüp muayene olduğumda ben darmadağın oluyorum bu arada kiloda vermem gerekliymiş rabbim isteyene tez zamanda versin işallah sanada tabi bu arada benim adetlerim düzensizdi bir tek onuda kiloya bağladılar diğer kan tahlillerimin hepsi iyiydi şükür

8. 20 Ekim 2015
  9. jozefin

jozefin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    869
    Ödül Puanları:
    38
    bana da cogu doktor pco sun dedi ama bana acıbademde multi kistik over tesihi konuldu

10. 22 Ekim 2015
  11. Mercanburcu

Mercanburcu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    Bana gittigim doktor pci dedi acibadem bakirkoyr gitmeye basladim aslinda basit duzunsizlik sorunum varmis kist degiis 5aylik takip ve tedacidrn sonra suan 19+3 hamileyim

jozefin bunu beğendi.
  12. 22 Ekim 2015
  13. jozefin

Beğenildi:
    869
    Ödül Puanları:
    38
    Melih beye mi cnm...bende eskisehirden gittim Enson mine hnm a bayaa ilgilendi sağolsun
    bakalım olmuyor sa melamin bi bildiği vardır her şeyin hayırlısı bugün is burnumdan geldi cok yoruldum. ..herneyse işten atılma kaygısı vardır melamin bi bildiği...

14. 22 Ekim 2015
  15. Mercanburcu

Mercanburcu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    evet canm melih bey doktorum kendisinden cokta memnunum. Umarim hayirli zamanda sende guzel haberler alip aramiza katilirsin ☺️

16. 22 Ekim 2015
  17. jozefin

Beğenildi:
    869
    Ödül Puanları:
    38
    Bende ona gittim multikistik over tesisi o koydu şimdi bizim bi akraba doktor onun iyi tanıdığı doktor var oda bana femara verdi üç ay kendim takip etme bakalım bu aksam öyle kötüyüm ki esimde bende bankacı yiz onun hedef baskısı benim işyeri sorunlarım bilmiyorum allah in bi bildiği herseyin bi zamanı vardır diye düşünüyorum olmuyorsa vardır bildigi

18. 4 Nisan 2016
  19. verygoody

verygoody Üye Üye

Beğenildi:
    191
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar bende pko var adetlerim sogan kuru ve bal tarcin corekotuyla düzene girdi ama buraya yazılanları okuyunca mko olabilirmiyim diye düşündüm kızlar kendi kendimze anlayabiliyormuyuz mko mi pko mu oldugumuzu