Murat Topaloğlu'nun Selülit İçin Önerdiği Jel

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve Bi-tanem tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

  3 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 1. Bi-tanem

  Bi-tanem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Kasım 2007
  Mesajlar:
  478
  Beğenildi:
  32
  Ödül Puanları:
  88
  Kızlar bu sabah seda sayanda murat topaloğlu selülit için jel önerdi ama ismini verdimi bilmiyorum kaçırdım galiba sizlerden izleyen ismini alan varsa lütfen paylaşırmısınız son anda yakaladım ve guarana içerikli olduğunu duyabildim sadece nette arastırdım içeriği guarana olan bir krem buldum ama acaba aynısımı...? şimdiden tesekkürler a.s.
   
  Son düzenleme: 3 Nisan 2009
 2. 3 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 3. Bi-tanem

  Bi-tanem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Kasım 2007
  Mesajlar:
  478
  Beğenildi:
  32
  Ödül Puanları:
  88
  Burda bu kadar kişiyiz programı izleyen kimse yok mu?
   
 4. 3 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 5. democano

  democano Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Nisan 2008
  Mesajlar:
  22
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  merhaba ben programi izlemedim ama ebru akel in programinda da ayni urunun reklami yapildi ve icinde guarana var,ve uretenler de elma&krom u yapanlar


  NUSLANK X-TRA GEL

  Hollanda'da ithal X-Tra Gel, kadınların korkulu rüyası selülit görünümü, göbek, bel ve basen ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir ürün niteliğindedir

  NUSLANK X-TRA GEL NEDİR?
  Nuslank X-Tra Gel;
  Hollanda'da üretilip Türkiye'de satışa sunulmuştur. Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı üründür.
  X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir.
  Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

  Nuslank X-TRA GEL, göbek, bel ve basen inceltme, selülit düzenleyici ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir üründür. Yıllardır Hollanda'da satılan bu mucize ürün artık Türkiye"'de.

  Araştırmalara göre kadınların % 85-98'inde belirli ölçüde selülit ve bölgesel yağlanma olduğunu göstermektedir. Dolaşım ve hormonal bozukluklar, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitler ve bölgesel yağlanmalar ciltte pütürlü, sertleşmiş ve muntazam olmayan 'portakal kabuğu' şeklinde istenmeyen bir görüntüye sebep olur.

  NuSlank X-Tra Gel, formülündeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı üründür.

  X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir. Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

  X-TRA GEL - Bölgesel İncelme
  Bölgesel fazlalıklar kişinin yaşına ve boyuna göre normal görünüm ve kiloda olan bir kişinin vücudunun sadece belirli yerlerinde oluşan ve depolanan yağ birikimleridir.Bu daha çok vücudumuzdaki yağ dağılımı ile ilgili bir durumdur. Giyinikken çok ince gibi görünen bir bayanın bikini ile belden aşağısının üstüne oranla daha geniş yada kalın olduğuna çok sık rastlarız.Bunun tam terside mümkündür, yani bacakları çok ince olduğu halde mide, bel, karın bölümünde yağlanma olanlarda vardır.
  Göbek bölgesi, kadın ve erkekte en çok yağ birikiminin olduğu bölgedir.Cildin hemen altında yağ dokusu bulunur ve bu bölgede yağ birikimleri meydana gelir.

  Bel bölgesinde yağ birikimi olduğunda kalınlaşma meydana gelir.Kadın ve erkek estetiği açısından bu bölge son derece önemlidir.Özellikle yağ birikimi yan boşluklarda olmaktadır.
  Basen bölgesinde yağ birikimi kadınsı konturların bozulmasına neden olur.

  Sağlıksız beslenme, spor yapamama, bazı metabolik ve hormonal hastalıklarda istenmeyen göbek, bel basen yağların oluşmasına sebep olur. Bu durumda yapılması gereken kişinin yaşına, yeme yeme içme alışkanlıklarına, vücut yapısına ve vücudundaki yağ dağımılımına göre bölgesel uygulamalarla sorunlu bölgedeki yağ birikimini gidermektir.

  X-TRA GEL - Selülit
  Tıptaki adı hidrolipodistrofi olan selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun bağ dokular arasında sıkışması sonucunda derinin üst kısmının portakal kabuğu görüntüsü almasıdır. Dolaşım ve hormonal bozukluklar sonucu bağ dokusunda lokal olarak sıvı toplanmasıdır.Selülit oluşumunda küçük damar dolaşımı yavaşlar ve damar bütünlüğü bozularak dışarı , doku içine sıvı sızar.Burada yağ dokusu su hücreleri arasında birikir ve zamanla selülitler oluşur.

  Ciddi bir problem olan selülit, sanılanın aksine sadece kilolu bayanlarda görülmez. Zayıf ya da şişman her kadının korkulu rüyasıdır. Selülit, daha çok bayanların kalça, basen, dizin ve bileğin iç kısımları, baldırların arkası ve üst bacak bölgelerinde yoğunlaşır.

  Selülitin Evreleri
  Evre 0: Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Derinizi sıkıştırdığınızda sadece kıvrımlar oluşur, selülit görülmez.
  Evre 1: Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Ancak derinizi sıkıştırdığınızda selülit görünümü oluşur.
  Evre 2: Yatarken deriniz düz görünür ancak ayağa kalktığınızda selülit görünümü oluşur.
  Evre 3: Derinizi sıkıştırmasanız bile her pozisyonda selülit görülür.

  X-TRA GEL - Sıkılaştırma
  Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma yada doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde gevşeklik ve deformasyonu meydana gelir. Yukarıda belirttiğimiz nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabilir. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar olabilir.

  Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamının çok basit yöntemleri vardır. Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor yada hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın “jöle” gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir.

  Vücut sıkılaştırma uygulamaları sporun yanı sıra, MOOİ Jel içeriğindeki bitkisel polifenollerin etkisi ile güçlendirilmelidir.

  X-TRA GEL'in İçeriği
  Guarana; dünya üzerinde kafein yönünden en zengin bitkidir. Lipolitik etkisiyle kafein, bulunduğu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımının hızlandırılmasına yardımcıdır.

  Macrocystis Pyrifera; Deniz yosunundan elde edilen dünyada en hızlı büyüyen bitkilerden biridir. Cildin esnekliğini artırır, sıkılaşmasını sağlar.

  Hydrolyzed Wheat Protein(Hidrolize Buğday Proteini): Amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunu besler ve cildin esneklik ve sıkılığını artırır.

  Juniperus communis(Ardıç): Kan dolaşımını arttırır. Cildi sıkılaştırıcı ve selülit görünümünü azaltıcı etkisi vardır.

  Rosmarinus Officinalis (Biberiye): Dolaşım bozukluğu olan bölgede, kan dolaşım hızını arttırır. Böylece hücrelere daha iyi oksijen gitmesini sağlar. Cilt altında birikmiş portakal kabuğu görüntüsüne yol açan fazla sıvılara etkiyerek, selülit görüntüsünün hafifletilmesine yardım eder. Cildin sıkılaştırılmasında görev alır.

  Pelargonium Odoratissimum (Itır): Cildi güzelleştirir. Hoş koku verir.

  Citrus Grandis(Greyfurt): Bileşiminde C vitamini, kalsiyum, fosfor ve potasyum, E vitamini vardır. Antioksidan etkisi serbest radikallere karşı savaşır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi vardır.

  Citrus Dulcis (Portakal): Cilt dokusunu güçlendirir. Ayrıca ciltte sıkılaştırıcı ve uyarıcı etkisi vardır.

  Ambalaj: 250ml Jel

  X-TRA GEL'in Etkisi
  * Bölgesel incelme sağlanmasına ,
  * Cildin altında var olan selülitlerin giderilmesine,
  * Ciltte elastikiyet ve sıkılaştırma sağlanmasına,
  * Cilt altında toplanmış portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına,
  * Cilt yüzeyinin altında kan dolaşımının arttırılmasına,
  * Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine,pürüzsüz bir cilt oluşumuna,
  * Ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına,
  yardımcı olur.

  X-TRA GEL'in Kullanımı
  Günde 3 kere, yağlanmanın ve selülit görünümünün olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır.

  Daha etkili bir sonuç için;

  NuSlank X-Tra Gel'in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Emilim sağlanıncaya kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini arttırma açısından önemlidir. Uygulamadan 5 dakika kadar önce bölgenin ılık havlu ile kompresi, derinin gözeneklerinin açılmasına ve buna bağlı olarak aktif bileşenlerin deriye daha hızlı nüfuz ederek etkilerini daha çabuk göstermelerini sağlar. Aktif bileşenler kan dolaşımına katıldıktan 15 dakika sonra ilk etkiler görülmeye başlar.

  NuSlank X-Tra Gel'in etkisini görmek için;
  **Kullanım öncesi ölçünüzü alın. Jeli uyguladıktan 15 dakika sonra tekrar ölçüm yaptığınızda NuSlank X-Tra Gelin etkisini görebilirsiniz!!

  X-TRA GEL'in Yan Etkisi
  Dikkat Edilecek Hususlar:

  *Yüze uygulamayınız.
  *Herhangi bir ilaç kullanılıyorsa kullanmadan önce doktora danışılması gerekir.
  *Hamileler ve bebek emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir.
  *İçeriğindeki deniz yosunu iyot içerdiğinden Tiroid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır.
  *İçindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez.
  *Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz.

  *ilaç değildir. Şimdiye kadar belirtilen bir yan etkisi görülmemiştir
   
 6. 4 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 7. Bi-tanem

  Bi-tanem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Kasım 2007
  Mesajlar:
  478
  Beğenildi:
  32
  Ödül Puanları:
  88
  çok teşekkür ederim canım bende nette baktığımda bu jeli gördüm inşallah işe yarar alamayı düşünüyorum kullananlar varsa paylaşırsa sevinirim
   
 8. 6 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 9. angel81

  angel81 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  10
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  yok ya murat topaloglu atkestaneli jel onermis diye soyledi annem,ben de onu arastırıyorum kullanan yada bilen var mı diye arkadaslar sizin iyi arastırın
   
 10. 10 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 11. nehirblue

  nehirblue Aktif Üye Üye

  Katılım:
  29 Haziran 2008
  Mesajlar:
  2
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  arkadaslar hollandada nerden alicaz bu jeli yardimci olursaniz sevinirim hollandada ismi farkli herhalde hic bir sekilde bulamadim bir bilgisi olan varsa paylasirsa cok sevinirim
   
  Son düzenleme: 11 Nisan 2009
 12. 12 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 13. EU1

  EU1 Guest

  Arkadaşlar, evlendiğimden beri kendimi fena saldım ve sonunda toparlamaya karar verdim. Ben de Ebru Akel'in programında görüp ürünü merak ettim. Normalde pek taraftar değilim televizyonda reklamı yapılan ürünlere ama bu sefer biraz araştırma yaptım ve internet sitesi de olan ve aynı zamanda İstoç'ta yeri olan bir firmadan gidip aldım.(Reklam olmasın diye site adı vermiyorum ama belirtmekte fayda vardır diye düşünüyorum; 89 TL'ye aldım.)
  Faydasını gördüm diye düşünüyorum, ya da psikolojik de olabilir. Bir süre daha kullanıp görücem bakalım.
   
 14. 13 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 15. angel81

  angel81 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  10
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  kikirdek,
  sen at kestanesi jeli mi aldın...?
   
 16. 13 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 17. EU1

  EU1 Guest

  Hayır Angel. Hani şu televizyonda çıkan bir jel var ya, içinde guarana diye bişey varmış. İşte ondan aldım.
   
 18. 15 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Bi-tanem
 19. bella5656

  bella5656 Papatya Üye

  Katılım:
  15 Nisan 2009
  Mesajlar:
  8
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  CADIARZU
  kizlar bende sabah seyrettim ama bu yukaridaki yazilan jel deyil o.
  Seda sayana gelen bir türk eczacisi adi Mehmet Müderrisoğlu ne yazikki bu ürünün adini vermediler reklam olmasin diye. sizden ricam bu beyin ismini eczanede söylerseniz her halde size dogru ürünü verirler icinde guarana ve aci biberle yapilmis bir kremmis, tüp halindeymis üstünde (mezureyle bel ölcülüyormus)... sizlerden biri adini ögrenip yazarsa bende cok sevinirim cünki ben yurt disindayim sabah gidip burdaki eczaneye sorsan yüzüme bön bön bakarlar her halde simdilik sirf türkiyede satiliyor. ne yazikki bu beyin internet sayfasini bulamadim:1no2: