Müstakbel kayınvalidem :)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Gulay tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Gulay
  1. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlaaaaaarrr çok heyecanlıyııııım az önce erkek arkadaşımın annesi aradı beni:)Erkek arkadaşım askerde dün beni aradı annesine ulaşamadığını onu arayıp akşam tekrar arayacağımı söyler misin diye bir ricada bulundu.Ama ben konuşamam mesaj atarım dedim ve mesaj attım..Ertesi gün telefon çaldı tanımadğım bir numara merhaba kızım ben annesiyim dedi işte o an kalbim yerinden çıkacaktı sanki:)Öyle heyecanlandım kii hiç güzel konuşamadım kendimce:KK43:Ama o kadar sıcak ve içtendi ki...:)

Şimdi nasıl olcak?ilk konuşmamızdı bende onu aramalı mıyım?henüz tanışmadık yani o çağırdı ama ben çok utangacım gidememiştim sürekli bahaneler buluyordum...sevgilim şubatta gelecek kesin o zaman tekrar bu konu gündeme gelecek ''tanışma konusu''...ya napıcam kızlar şimdi bende onu aramalı mıyım?nasıl konuşmalıyım?geldiğinde gitmeli miyim?Daha önce hiç yaşlamadığım birşey çok heyecanlandım bugün hastaydım sesim de kötü çıkıyordu yaa:KK43:

Son düzenleme: 12 Aralık 2009
  2. 12 Aralık 2009
  3. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bende eski erkek arkadaşım askerdeyken annesiyle telde sık sık görüşürdümm.ewe gidip tanışma olayı olmadıı.ama telde bi çok kez görüştümm.o askerdeyken birbirimize destek olurdukk.bence ara tatlımm.inan oda buna çok sewinirr yerimseniben

4. 12 Aralık 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    iş gerçek anlamda ciddiye binmeden fazla muhabbete girmenin iyi olduğunu düşünmüyorum

fazla muhabbet tez ayrılık hesabı...

6. 12 Aralık 2009
  7. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tanışacaksan kendin gitme sevgilin gelsin öyle git daha uygun olur

8. 12 Aralık 2009
  9. maviye_sevdali

maviye_sevdali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı durumdayız yarimde yakında askere gidecek validesiyle şafak sayıcaz artık. Sevdiğim araya girdiği için azıcık rahattım; ama gidince nasıl konuşcam diye kara kara düşünüyorum. Heyecandan ölmezsem iyidir :nazar:
    ılişkinize bağlı sonuçta kayınvalide de yakınsa görüşmekte ne sorun olabilir ki samimiyetten yanayım ben. bi başlangıç yapılmalı :1rolleyes:

10. 13 Aralık 2009
  11. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende düşünmüyordum ama şartlar onu gösteriyor gibi:kedi:ne yapmalı ki şimdi sürekli kaçmalı mıyım 2 ay sonra sevgilim izne geliyor ve şimdiden başladı bize geleceksin annemle tanışacaksın muhabbetlerine fln napsam ya:uhm:

12. 13 Aralık 2009
  13. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :):) ben sevgilim yanımdayken daha çok heyecan yaparım kesin :))