Mutfak Evyesi Hakkında Lütfen Yardım

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve Paradise tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Paradise
  1. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bayanlar biliyorsunuz çok çeşitli ve gözlü evye çeşitleri var ama ben çok cahilim ve bu bikaç bölümlü evyelerin nasıl ve ne için kullanıldığını bilmiyorum bugune kdr hiç kullanmadım şimdi evimi yaptırcam nasıl yaptırmamı önerirsiniz ve bu evyeler ne için kullanılıyor yazarmısınız?

2. 14 Ağustos 2009
  3. tatu

tatu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım o küçük olan süzgeç gibi duran sebzelerini yıkamak soymak için tasarlanan birşey.
    bilmene gerek yok zaten, o tamamen senin rahat etmen ve geniş alanda çalışabilmen için yapılmış.
    özellikle birşey için değil yani. imkanın olduktan sonra onlardan yaptır tabi ki...

4. 15 Ağustos 2009
  5. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim canım bende extra bi görevi var diye düşünüp duruyordum harikasın :KK66:

6. 16 Ağustos 2009
  7. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bazende yemek yaparken sebzelerin kabuklarını filan doğruyorsun küçük göze suyu kapatıp açtıkça lavaboda su birikip gölet olmuyor. eğer yaptıracaksan 1,5 gözlü evyeleri tavsiye ederim. ilk resim güzel ama kare kare olduğu için daha sonrasında kullanımında zorluk çekebilirsin. ikinci model köşe ve asla tavsiye etmem 2 kişi iş yapamaz. üçüncü daha iyi.
    bizde geçen hafta sipariş verdik nerissa 1,5 gözlü olacak. mikro keten dokulu yaptırmanı öneririm.

8. 17 Ağustos 2009
  9. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bu evyelerin kullanımı nasılmış mesela çok ses çıkartırmı?su lekesi iz bırakırmı?mikro keten doku en kalitelisimiymiş?

10. 18 Ağustos 2009
  11. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım kullanıyordu markası neydi bilmiyorum ama mikro keten dokulu olandan. gayet güzeldi. su lekesi bu dekorlu olanlarda pek kalmıyormuş
    ses çıkarmaz zannediyorum. bakalım ben de kullanınca görücem. biz teka yaptırıyoruz.

12. 18 Ağustos 2009
  13. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sağol canım.sizde yeni mutfak yaptırıyorsunuz sanırım.Neye karar verdin renkler felan nasıl olacak?

14. 19 Ağustos 2009
  15. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    istikbal reginanın diana modeline
    kapaklar beyaz cam kapak yok.
    tezgah siyah granit
    tezgah alnı siyah beyaz damla modeli cam seramik
    ankastreler teka (evye 1,5gözlü, armatür spiral duş başlıklı, ocak cam seramik 5li, fırın + davlumbaz)

16. 19 Ağustos 2009
  17. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Şimdi baktım canım o modele gayet şık eminim çok güzel olacak diğer ayrıntılarıyla birlikte bitince resimlerini bekliyorum.kolay gelsin sevgiler

18. 19 Ağustos 2009
  19. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Ben geçen yıl yeniledim mutfağımı. Son resimdeki evyeden yaptırdım ve çok memnunum. Benimki de keten dokulu. Su lekesi kalmadığını söylemişlerdi;ama kalıyor. Bir de silgranit diye bir malzemeden evyeler vardı. Fakat biz aldıktan sonra gördük. Onda su lekesi, kireç lekesi falan hiç bir şey kalmıyor. Bir bakmanı tavsiye ederim.