Mutfak Halısı...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve Gxuxldemir tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Gxuxldemir
  1. Gxuxldemir

Gxuxldemir İnci küpeli kız Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mutfağım için halı almak istiyorum. Ama mutfak halısı olarak ne tür halılar kullanılır bilmiyorum. Leke tutmayan, kolay temzilenen, mutfak kullanımına uygun ıslak zemin halısı marka ve modelleri tavsiye edebilir misiniz arkadaşlar?

2. 27 Kasım 2008
  3. DISHY

DISHY Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 yıldır ahşap halı kullanıyorum mutfakta hem silebiliyorumda çok kullanışlı tavsiye ederim ...

4. 27 Kasım 2008
  5. dimple2

dimple2 aşkımla 10 yıl bitti..... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o nasi bisi meraklandim

6. 27 Kasım 2008
  7. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben halıyı kaldırdım cunku acık renktı kulllanamadım sureklı sılmek gerektrıyor. kılım aldım kırlenınce atıyoruum makınaya mıs gıbı cıkıyor temızlık sorunda olmuyor heryerıı sılıyorum kılımı sılkeleyıp serıyorum. sende dusunebılırsın hem heryerde bulunuyor genelde

8. 28 Kasım 2008
  9. hadin

hadin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben mutfağıma tepe home un içindeki halıcılardan aldım. Şu altı değişik oluyor. Makinede yıkanabiliyor ve o kadar memnunumki anlatamam. Açık renk birde beyaza yakın nerdeyse. Üstündeki bütün renkler açık ve canlı renkler hemen kaldırıp çırpıyorum. birşey dökiülüncede makinada yıkıyorum. Öbürleri hiç iyi olmuyordu. Kesinlikle tavsiye ederim. Görünüşüde çok hoş duruyor. Her gelen ne kadar hoş diyor. Hem halısını almıştım. hem paspasını ikisi takım şeklinde duruyor. At at yıka . Öbür halılarımın hepsi yıkamaya gidiyor sürekli bunu makine hallediyor.

10. 28 Kasım 2008
  11. Elis

Elis Guest

ahsap halilarda cok hosuma gider fakat acaba yemek dokuldugu zaman arasina girdimi temizlenirmi kolay ,yoksa cok zahmetlimidir dusuncesinden bi turlu alamadim....sen kullaniyosun ,nasi kullanisi peki??

12. 28 Kasım 2008
  13. DISHY

DISHY Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mutfakta kullanıldığından dolayı mutlaka bişeyler dökülüyo salçalı yağ döküldü örneğin sildim hiçbişey kalmadı, süt döküldü yine bişi olmadı... çok halı değiştirdim mutfak için ama en idali ve pratik kullanımı olan bu halı evi her sildiğinde silebilme avantajın var bence bu özelği bile yeter :))sevgiler....a.s.

14. 28 Kasım 2008
  15. Gxuxldemir

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ahşap halı ben de kullanmıştım ama benimki sanırım biraz kalitesizd, döküldü falan parça parça. ondan soğudum.

ben istanbuldayım. burda nerden bulabilirim ki bunlardan. tepe home içinde halıcı mı var? markası ne yani halının?

16. 1 Aralık 2008
  17. fragola

fragola Gruşenka Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tepe Home Step, 3K Konsept, Shiny vs gibi birçok halı markasını beraber satıyo. Böyle büyük bi halı reyonu var. En azından Yeşilköyde havaalanının karşısındaki Tepe Home'da öyle. Ben de halılarımı ordan almıştım.

18. 3 Aralık 2008
  19. Gxuxldemir

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Anadolu yakasındaki Tepe home Kadıköy'de.bana çok uzak..:KK43: