mutfak için yardım

Konusu 'Mutfak Dekorasyonu' forumundadır ve deniz_durak tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : deniz_durak
  1. deniz_durak

deniz_durak www.kpssmaratonu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .........................

Son düzenleme: 28 Mart 2013
  2. 27 Nisan 2009
  3. deniz_durak

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimsenin düşüncesi yok mu

4. 27 Nisan 2009
  5. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım görüntü olarak çok hoş olsada benim düşüncem tabi koku olayı rahatsız edici görümcemin de var oda aynı konudan müzdarip ama çok iyi bi havalandırma sağlarsan çok da istiyosan bence yaptır içinde kalmasın tabi bide duvarı yıkınca ordan çıkacak tozu ve inşaat işinide düşün çünkü bende salonumla oturma odamı açtırıcam ama gözümde buyuyo

6. 27 Nisan 2009
  7. MerveKondu

MerveKondu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    çok şık olur cnm , alt kısma biraz genişçe granit mermer koydurursun onun üzerinide kullanırsın çiçetti süstü,vesaire,,bu arada görüntüde çok iyi oluyo hem salondan hem mutfaktan bence hiç düşünme hemen yaptır,göreceksin çok güzel olacak.......

8. 27 Nisan 2009
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    havalandirmayi ayarladiktan sonra cokta guzel olur..

10. 27 Nisan 2009
  11. deniz_durak

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorumlarınız için çok teşekkür ederim. havalandırma çok önemli o zaman onu iyi ayarlamaya çalışalım. temizliğini artık halledicez bi şekilde :))) koku olayı ortadan kalksa dediğiniz gibi çiçekler süsler püsler derken güzel görünecek :))

12. 28 Nisan 2009
  13. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Güzel görünsede, ben pek sıcak bakmıyorum salon ve mutfak olayına, sebebine gelince; mutfağı her an derli toplu tutmak zorundasınız, mutlaka heryer gıcır gıcır olmalı, öyle hastayım vs.kendinize izin veremezsiniz, birde tutunki balık kızarrtınız ne kadar aspiratörde olsa koltuklar çekecek koku heryere sinecek, sadece bu sebeplerden istemem, mutfağı genişletmek için balkon vs.gibi seçenekleriniz yokmu?

14. 28 Nisan 2009
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bende alacağım için araştırdım amerikan mutfak için en iyi çözüm esco'nun davlumbazı 700m3 emiş gücü.alışveriş sitesinde. 250 ytl civarı . normalde o fiyata davlumbazların emiş gücü 500-560 m3 çekiş gücü var. davlumbazıda bacalı kullanırsanız verimi yüksek olur. aspiratör yada davumbaz sayesinde koku sorunu yaşamazsanız sanmam ama kendi adıma bende amerikan mutfağı pek sevmiyorum.

16. 28 Nisan 2009
  17. deniz_durak

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    malesef öyle seçeneğimiz yok. ama çok haklısınız özellikle kızartmalarda o koku tüm evde hissediliyor. epey düşündük havalandırmayı ,aspiratörü, davumbazı en sonunda hiç dokunmamaya karar verdik.duvarı açarsak sanki pişman olucaz gibi bir his var içimde, oyüzden o riski hiç almaya cesaret edemedik :)) yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar :)

18. 8 Eylül 2009
  19. esra222

esra222 Ben O' na Resmen AşıĞım.. Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    113
    tavs,ye etmem bn zatn sevmıyorm amerikan mutfak eyr konusunda iyi olur belki ama mutfağına zıcık dağınık olsa olduğu gibi salonda oturanların gözünün içine giriyor hoş durmuyor... çk düzenli olmka lazm insanlık halidir dağınık kalır mutfağın üstüne de misafir gelırse yandın :)