mutfak perdesi yardım

Konusu 'Mutfak Dekorasyonu' forumundadır ve yelizcayci tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yelizcayci
  1. yelizcayci

yelizcayci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam herkeze
    mutfağımın oerdesini 3.kez değiştirmeme rağmen hala beğenmiyoum
    hem mutfağım güneş almıyor
    içeriyi aydınlatacak ve şık duracak perde modelleri önerirseniz çok sevinirim
    yardımcı olurmusunuz mümkünse sizin mutfağınızın perdelrini koyabilirsiniz

2. 17 Mayıs 2010
  3. elifim06

elifim06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu zamana kadar ne tür perdeler kullandın.katlama.. normal pileli???bence karanlıksa açık renk tercih et derim.tabi mutfağınla uyumlu olmasıda gerekiyor.

4. 17 Mayıs 2010
  5. yelizcayci

yelizcayci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elif hanım öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim ben bu perde ev konusunda çok müzdaripim 3.yılım evliliğimde ve 4.evim
    o nedenle strafor dışında her türlü perdeyi kullandım evlere göre değişti tabi
    şimdi kirada olduğumuz için çota uyumlu değil hiçbişey uyumlu değilki o olsun ama mutfağa girince içim daralıyor
    zaten mutfak küçük birde 1kat birde perde koyu çok olunca yani camı içeriyi kapatıyor iyice bunalıyorum
    cam küçük olduğu için değiştiriryim dedim ama işte karar veremiyom bu kış aldım şu cama monte edilenden ama bu sefer üstler boş kaldı doğalgaz boruları gözüküyor
    offfffff neyse

6. 18 Mayıs 2010
  7. deniz ve mehtap

deniz ve mehtap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kiracı da olsan bence stor yaptır sadece. gündüz yukarı çeker akşam aşağı indirirsin. .çok pratik.ve perde kalabalığı yok.perdeler üstüne üstüne gelmez.. aydınlık da olur.