Mutfak Robotu&Bullet Express

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve naznur tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : naznur
  1. naznur

naznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bayanlar Bullet Express kullananınız var mı?Mutfak robotu alacağım kararsız kaldım.bilmiyorumkismile

2. 4 Eylül 2010
  3. naznur

naznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BAYANLAR HİÇ KULLANAN YOKMU YADA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN:uhm:

4. 9 Aralık 2010
  5. bellaa

bellaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım baya olmuş sen yazalı ama aldınmı bullet mutfak robotu bende araştırma yapıyorum nette bullet expres ile karşılaştım baya kullanışlı gözüküyor ama herhangi bir satış noktası yok sanırım güvenip te netten de almak istemiyorum sen ne yaptın?

6. 17 Nisan 2011
  7. Lynne

Lynne Eylül'ün Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben de çeyiz olarak alacağım ama kararsız kaldım..Fikri olan paylaşabilir mi?

8. 9 Ekim 2011
  9. Lynne

Lynne Eylül'ün Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merak edenler için söyleyim..Ben aldım, cok da memnundum.Doğraması,parçalaması,meyve sıkacağı süper.Motoru cok güçlü,bıçakları çok keskin ancak dış aksamı çok adi.Nitekim mikser kabım kırıldı (sadece 2 kere kullandım) ve kırılan parçayı temin edecek hiçbir yer yok Türkiyede.Ebaydan filan baktım türkiyeye kargo yok.Aldıgım firmayı aradım garanti için ithalatçı firmaya ulasmam gerekiyormuş o da amerikada.Bi mail adresi veya herhangi bir site yok..Bir kez daha anladım ki tv ürünleri gerçekten beş para etmezmiş...