Mutfak tezgahına yapışkanlı folyo olurmu?Acilllll kızlar

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve fcanan tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : fcanan
  1. fcanan

fcanan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar yeni lojmana taşındık mutfak tezgahı çok kötü 3 yıl oturacağımız içinde yani bir şey yaptırmak istemiyorum mutfak dolaplarıda aynı durumda methini çok duydum yapışkanlı folyo yapacaz dolaplara fakat tezgaha da yapsak sudan kabarır mı ya da kötü bir görüntü oluşur mu?
    Yapanlar var mı kızlar bana acill cevap yazar mısınız?

2. 21 Eylül 2010
  3. azul

azul Muchas Gracias a DİOS..! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
  4. 25 Eylül 2010
  5. Blackcandy

Blackcandy SallaDünyayıUykusuGelsin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yok canım olmuyo bende lojmanda oturuyorum aynen senin gibi 3 yıl oturcağım için mutfak dolaplarımı ve tazgahın üzerini yapışkanlı folyo ile kapladım lavobo kenarlarında silikon çektimi hiç bişeycik olmuyoo merak etme kabarmada olmuyor

6. 29 Eylül 2010
  7. handealan

handealan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bişiccik olmuo gayet kullanıslı hatta ben dolap ve tezgah arasınada uyguladım su an fayans yaptramadığım için.dikkat etmen gereken sadece tezgahın koyu renkse yie koyu renk folyo alman.cunku acık renk olunca alttan eskisi görünüo

8. 29 Ekim 2010
  9. ysmglr

ysmglr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende kaplıyorum bnm evimde 1+1 her dakika mutfagı görüyorum bej renkti bnm evim kırmızı beyaz siyahtan olusuyor bende kırmızı ya kaplıyorum fotosunu koyarım bi ara cok güsel oldu evin sekli değişti değişik bi hava verdi :) gardolabında kapaklarını kaplıcam ...

bundan 6 sene önce lojmanda oturmustum berbat oluyor içleri bence hiç düsünme kapla derim :) ayrıcaaa koçtaş ta 11 tl ben 1 milyoncu gibi yerden 2 tl ye aldım süperrrr 2 tl lik al pişman olmassın ..

10. 2 Kasım 2010
  11. daisybed

daisybed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben de kirada oturuyorum, mutfak tezgahım fayansla yapılmış ve çamaşır suyu, porçöz ne kullansam kullanayım araları kapkara oluyor ve çıkmıyor.. fayansın üzerine yapışkanlı folyo kaplasam olur mu? ve silikonu nerelere çekmek gerekiyor?

12. 2 Kasım 2010
  13. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım oturduğum evde çok eskı fayaslar bır o kadar da pisler benden once oturan onları yağlı boya ile boyamış ama yınede çok çirkin duruyordu bende taşındığım zaman onları folyo ıle kapladım bir senedır kullanıyorum hiç birsey olmadı sadece mermere değen yerlerın olduğu yerlere sılıkonl surdum kı su ıkle temas ettığınde kadarıp kalkmasın

14. 3 Kasım 2010
  15. fcanan

fcanan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Teşekkürederim kızlar önerilerinize uydum ve yaptım çook güzel oldu :)

16. 3 Kasım 2010
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    fayansın aralarını yağlı boya ile boya beyaz renkte çok güzel görünecektir:KK34:

18. 9 Aralık 2010
  19. Blackcandy

Blackcandy SallaDünyayıUykusuGelsin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım üst tarafta yazmıştım ama sanada tekrar yazayım fayanslarımın üstünüde folyoyla kaplamıştım ve 1 seneyi geçti hala kullanıyorum deneyin derim pişman olmazsınız sadece su almasın diye lavobo kenarlarına ve köşelerine silikon yaparsanız suyla teması olmadığı için hiç bişey olmuyoo tavsiye ediyorum hiç tereddüt etmeyin