mutfak yaptırıyorum

Konusu 'Mutfak Dekorasyonu' forumundadır ve edka tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

11 Eylül 2010
    Konu Sahibi : edka
  1. edka

edka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mutfağı yaptırmaya karar verdim.istikbal kelebek mopa vb yerleri gezip fiyat ve bilgi aldım.anladığım kadarıyla bunlarda kapaklar mdf geri kalan yerler sunta imiş.ben mutfakçıya heryeri mdf yaptırıyorum.kapaklar membran dedikleri parlak kaplama.üst dolaplar krem alt dolaplar cappucino .tezgah ya granit yada çimstone.ankastreleri 4500 tlye bosch tan alıyorum.balkonu kırıp mutfağı genişletiyorum.başarabilirsem fotoları koyarım.ne kadar sürer bilmiyorum.ama dolaplar bittikten sonra kesin ölçü alınacağı için 5 gün tezgahsız kalacakmışım.

2. 11 Eylül 2010
  3. selenimo

selenimo çok şükürrr. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    hayırlı olsun,
    bende istikbale yaptırdım,
    evet mutfak kurulduktan sonra tam ölçü alıyorlar ve tezgah bir hafta sonra geliyor,
    biraz perişanlık söz konusu oluyor,
    malum Mutfak en fazla kullanılan yer,
    ama sonrasında içine sinen bir mutfaksa beklemeye değiyor.
    ben çok memnunum mutfağımdan.

4. 11 Eylül 2010
  5. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende yeni yaptırdım membran parlak kapak ben süt beyaz ve siyah cam kombini yaptırdım

tezgah arası cam mozaikleri seçtim ama daha yapılmadı bayram girdi ve sipariş üzeri getiriyolar

tezgah granit star galaxi

ankastreler cam ocak elektrikli bulaşık makinemde kapağı siyah cam fırın normal inox davlunbazda inox

bi buzdolabım işi bozucak onu 2 sene önce beyaz almıştım yeni olduğu için değiştirmiycem

bi de ben evye koydurmıycam tezgah altına tek tas gibi lavabolar vary aondan yaptırıcı büyük vr kullanışlı oluyo sizede tavsiye ederim

herkesin mutfağı hayırlı olsun mis gibi huzurla yemekler pişsin amin :)

6. 12 Eylül 2010
  7. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    mutfaklarinizin resimlerini bekliyorum kizlar hepinizde eklerseniz sevinirim bende mutfak düsünüyorumda

busraug_1 bunu beğendi.
  8. 27 Eylül 2010
  9. eva

eva köylü kurnazı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    103
    arkadaşlar ben de mutfak yaptırmak istiyorum ama şimdiki mutfağım da düzel.şöyle çok harika bişey olmalı ki israf ettiğime ve uğraştığıma değsin.lütfen yaptırdığınız mutfakları bizlere fikir olması açısından paylaşınız. sevgiler..

busraug_1 bunu beğendi.
  10. 28 Eylül 2010
  11. nagihany

nagihany Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mutfak sorunu bende de var, dolapları krem seçtim henüz başlamadılar. nasıl olacak bilemiyorum çok zor karar verdim, tezgahın rengine daha karar veremedim sizce ne renk olabilir, frırn, buzdolabı..vs de beyaz renkli. :bbo:

12. 9 Ekim 2010
  13. Bercemicmimarlik

Bercemicmimarlik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Mutfak dolaplarının yapımında 5 gün gibi bir süre verilmesine inanın şaşırıyorum. Sistemi kısaca size anlatayım. Bir mutfağın kesimi sadece 2 gün sürer eğer ki kaplama ya da cila atılacaksa 1 hafta da bu sürer en geç 10. gün sadece 1 saat içerisinde montajı yapılır. Bir tezgahın çimstone/corian/laminant/mermerit/granit olması hiç önemli değil aynı gün dolap montajından sonra takılır. Biz de aynı mutfak uygulamalarını yapıyoruz ve okudukça şaşırıyorum. Firmalar nasıl oluyorda böyle mağdur ediyorlar aklım almıyor.

14. 27 Ekim 2014
  15. zeymusahmel

zeymusahmel Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba bende krem cappucino veya beyaz yaptırmayı düşünüyorum karar veremedim. Aslında memnun musunuz düşünceleriniz neler merak ediyorum? Arkadaşım beyaz yaptırdı sarardı ama Allah'tan heryeri homojen bi şekilde sarardı şuanda rengi krem. Bu pvc kapakta sararma oluyormuş membran kapaktada oluyormu çok araştırmışsınızdır muhtemelen tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Akrilik denilen kapakları beğendim çok hoş ayna gibi ama eminim temizliği çok zor olur . Temiz elle dokununca parmak izi kalıyor .
    resim ekleyebilirmisiniz
    güle güle güzel günlerde kullanın :)

16. 13 Kasım 2014
  17. miyav_su

miyav_su Guru Pro Üye

Beğenildi:
    27.544
    Ödül Puanları:
    463
    yazalı 4 yıl olmuş sanırım foto koymayı unutmuş konu sahibi merak ettim:KK59::KK59::KK59:

18. 26 Kasım 2014
  19. jullyet

jullyet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    219
    Ödül Puanları:
    88
    bende merak ettim valla