Mutlaka okuyun ve fikir Verin arkadalar ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve superisi34 tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : superisi34
  1. superisi34

superisi34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar ben bu zamana kdr aşk hayatımda hiç mutlu olmadım yaşanabilecek her kötü olayı yaşadım diyebilirim uzun süren bir ilişkim wardı 6 senelik çocukluk aşkımdı diyebilirim çok aşıktım oda beni seviyor diye düşünüyordum ama öyle değilmiş kısa süreli ayrılığımız sırasında beni aldatmasını yakaladım ve ilişkim bitti. Kendimi o kadar kötü hissettim ki anlatamam o kadar çok alışmıştımki ona onsuz hayat olmaz diye düşünüyordum ama o sevmemiş hiç.Bu içimde hep bir yara olarak kaldı. ondan sonra babamın işi nedeniyle başka bir şehire taşındık bunun benim için iyi olacağını düşündüm unutmam için yani ama daha beteri oldu. işe başladım bir şirkette ve aynı iş yerimde biriyle tanıştım ilk başlarda hiç hoşuma gitmedi çünkü biraz yılışık bir tipi vardı. gün geçtikçe benimle ilgilenmeye başladı bana herkese davrandığından daha farklı davranıyordu iş çıkışlarında arayıp soruyordu ama ben temkinliydim pek yaklaşmak istemiyordum sütten ağzım yanmıştı bi kere erkeklere güvenmemeyi öğrenmiştim!! ama sonuçta insanız bazı hareketleri içten içe de olsa beni etkiliyordu. derken bir gün iş yerindeki arkadaşlarla akşam çıktık içkili bir ortamdı sonra biraz yakınlaşma oldu ve ondan hoşlandığımı anladım. o kadar mutluydum ki o da öyle olduğunu söylüyordu ama ne yazıkki bu mutluluk anca 1 hafta sürdü ... bu 1 haftada birlikte zaman geçirdik ve sonradan istemiyorum devam etmek dedi.şok olmuştum resmen kendi kendine bni aşık etmiştii. derken ertesi günlerde başka bir kızla gördüm onu baya bir ciddilermiş anladım ki bu kız yüzünden olmuş bırakmış beni.kızı da görseniz hiç bir özelliği yok .şuanda her gün iş yerinde aynı odada gözümün önünde ve ben gene acı çekiyorum gene üzülüyorum ama karşımda benimle resmen oynayan beni kullanan yalancı adam çok mutlu !!! gayet düzgün bir ilişkisi war ve mutlu . bu kadermidir soruyorum size yorumlarınızı da bekliyorum arkadaşlar. neden hep birilerine kötülük yapanlar,sevgisinden yararlanıp biz kızları kullananlar, aldatanlar, v.s mutlu oluyorlar biz sadece hiç bir karşılık beklemeden yalnızca sevenler ve birazcık sevilmeyi mutlu olmayı bekleyenler neden hep üzülmek zorundayız. ne yaptım benn neden mutlu olamıyorummm . yorumlarınıza ihtiyacım war arkadaşlar bekliyorummmm ..

2. 5 Aralık 2009
  3. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm seni inan o kadar iyi anlıyorumkii.şu an seninle aynı duygular,aynı üzüntüler içindeyiz..bende yakınımı kaybetmemin ardından,hayata küstüğüm dönemde tanıdığım ve 1 yıldan fazla beraberlik yaşadığım insandan ayrıldım..daha doğrusu o bahanelere sığınıp beni yüzüstü bıraktı..inan benmde en az senin kadar içim acıyor ama tüm bunları yaşayan yalnız ne sensin nede benim..birçok insan yaşıyor bu acıları bu darbeleri..şimdi sana ne söylesem hiç önemi olmayacak o an biliyoum ama güçlü olmalısın cnm..inan bende henüz bundan 15 gün önce ayrıldığım günlerde hiç dayanamayacak,onsuz duramayacak gibi hissedyordum ama anladımki,karşımdaki insan değil benim için üzülmek,varlığımı bile unutmuştur belki..asla zayıf olma onun karşısında..onun sana yaptığı haksızlığı,ikiyüzlülüğü gözlerinle görüyorsun zaten..bu onun seni haketmediğini gösteriyor aynı zamanda..inanmak başarmanın yarısıdır derler cnm..inan ve bekle o doğru insan mutlaka karşına çıkacaktır..

4. 5 Aralık 2009
  5. superisi34

superisi34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım güçlü olmak zorundayız. ama hazmedemiyorum haksızlık gibi geliyor. hiç mutlu değilim şuan çok şükür sağlığım yerinde şükretmek lazım ama çevremde arkadaşlarımın hepsinin bir sevgilisi var iyi giden ilişkileri war bazen kendimi o kdr yalnız hissediyorum ki anlatamam sana.ne diyelim bunlar da geçer biz de mutlu oluruz umarım.cvp yazdığın ilgilendiğin için çok sağol canım

6. 5 Aralık 2009
  7. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benim inan senden farksız değilim inan bana..ama düşünsene biz bu dünyaya bir kere geliyoruz ve umrunda olmadığımız insanlar için gerçekten değmiyor cnm gerçekten..bende şu an dışarıda elele bir çift gördüğümde içim sızlıyor ama başımı yastığıma koyduğum zaman,içim,vicdanım rahat..hemde çok rahat..işte bu acımı hafifletiyor cnm..sende böyle düşün..ayrıca yalnız değilsin bzler varız..ben kendi adıma söylüyorum ki,yanındayım cnm..birlikten kuvvet doğar..inan 1 yıl üzerime titreyen,deli gibi sven görmeden duramayan insan,sebepsiz çıkıp gitti hayatımdan..hazmetmek çok çok güç..ama elimizden bişey gelmiyor cnm güçlü olmaktan başka çare yok..sen AALAHın iyi kuluymuşsunki cnm gerçek yüzünü çok erken görmüşsün..lütfen dimdik dur karşısında..

8. 5 Aralık 2009
  9. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Allah sabır versin demekle başlamak istiyorum..
    6 yıllık biten bi ilişkinin üstesinden gelen biri olarak bununda üstesinden gelebilrsin..
    Böyle bişeye göğüs gerdiysen demekki güçlüsün..
    Başta kendini buna inandırman lazım..
    Güçlüsün ve çok kısa süre hayatında yer alan biri için üzülmeye değmicene inandır kendini..
    Burda acı çekmene sebep hergün gözünün önünde olması..
    Eğer sen acı çekektiğini belli edersen ve bunu yapanın gerçekten amacı oynamaksa sadece kendine güldürürsün..
    Bu bnm her zaman söylediğim bi kelimedir sen kendini değerli görüyorsan hayatına değersiz insanları sokma senden değerlisi yok bunu unutma ve hakettiğini düşündüğün insanlara zaman harca..
    Tabikide zaman harcamadan bunu anlayamazsın ama zaman harcamana gerek kalmadan kendini belli etmiş..
    Sen dua etki Allah'ın sevgili kuluymuşsun 1 hafta sürmüş..
    Ama erkeklere güvenmiyorum mantığıyla gidersen olmaz gerçekten hakedicek biri çıksa bile karşına bu ön yargın yüzünden onu kaçırabilr veya hiç hayatına sokmayabilirsin bile..
    Etrafındaki çiftlere gelince sakın kendi kendini pskljk sıkıntıya sokma herşeyn bi zamanı vardır ve kimsenin garantisi yoktur..
    Eğer sen onlarla oldğnda için içini yiyorsa o ortamlarda bulunma ve yanında sewgililerinden bahsetmelerine müsade etme yada onlar konuşurken bi bahane bulup git dinlemek zorunda değilsin sonuçta..
    Baya uzun bi yorum oldu ama demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir..
    Kendini oyalıycak kafanı dağıtcak şeyler bulmanı tavsiye ederm..
    Umarım en yakın zamanda beyaz atlı prensin karşına çıkar..
    Allah daha büyük dert vermesin..

10. 5 Aralık 2009
  11. superisi34

superisi34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canımm ben de o ortamlarda bulunmamaya özen gösteriyorum zaten. benim hazmedemediğim ben mutlu olamamışken bana göre haketmeyen bir insanın karşımda mutlu gezmesi bir de öğrendimki sonradan hayatına giren bir çok kızı aldatmış bu güne kadar bir kız görüyormus sora sevgilisinden ayrılıp onla çıkıyormuş v.s bu ondan daha da nefret etmeme yol açtı !! meldaela arkadasıma da çok teşekkür ederim iyiki warsınızz kızlar anlattıkça hafifliyorum bende sizin her zaman yanınızdayımm dediğiniz gibi biz birlikte güçlüyüz :)

12. 5 Aralık 2009
  13. sulu_goz

sulu_goz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence canını sıkma sen onları gördükçe umursama sakın onları görünce yüzün asılmasın gayet neşeli ve umursamaz görün sevinki çok geç olamdan adamın maskesi düşmüş ya yıllarını verseydin o zaman daha kötü olmazmıydı ben hakettiğin sevgiyi bulacağına inanıyorum o güzel kalbini yorma değmez

14. 5 Aralık 2009
  15. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    [kötü olan onu görmek zorunda kalman ama sende mutlu ol onu umursama elbet seninde karsina biri cikicaktir güclü olmaya calis söylemesi kolay biliyorum ama nasil digerini unuttuysan bunuda unutucaksin kim bilir belki bir huyunu görüceksin ve iyikide olmamis diyceksin allah sabir versin canim

16. 5 Aralık 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    neden mutlu olamıyorsun

ilk ilişkini bilemeyeceğim ama şu son anlattığın adamın yılışık biri olduğunu bile bile ona yaklaşmamalıydın

kendin buna izin vermişsin

üzgünüm ama o adamında sizde işi bitince vınnn başka limanlara

kör olmayın gözünüzü açın biraz :kahve:

18. 5 Aralık 2009
  19. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umarım bugün biraz daha iyisindir cnm..ve her geçen dahada iyi olucaksın ALLAHın izniyle..her zaman yanındayız unutma