Mutlu olamıyorum.....:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve akli_karisik tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eski sevgilim beni aldatıyor.öyle aldatmak değil.yani başka bir kızı sevmeye başlamış.ama tam bilmiyorum.ben bunlara dayanamıyorum.en sevdiğim şeyler gerçek olsa bile yüzüm gülmüyor.onun beni kıskandırmak istediğini biliyorum.ama niye bu kadar ağır intikam almaya çalışıyor....ben aşırı kıskanç birisiyimdir.en basit birşeyde bile hemen kıskançlıktan çatlarım.buna nasıl dayanırımki ben...aylarca peşimden koştu.bana aşık olduğunu söyledi.birçok şeyler oldu.bana dediklerinin hepsi yalanmıydı?yalan olamazdı.bu kadarda yalancı olamazdı.bir yalan uğruna aylarca peşimden koşmazdı.ama niye böyle yapıyor?mesajla sordum.beni biraz sevdiysen cevapla yazdım.cevap gelmedi.ama beni seviyordu.sevmeseydi peşimdende koşmazdı.aldırmazdı...kafam karmakarışık.kalbim sıkışıyor.kendimi kötü hissediyorum.çok huzursuzum.

2. 16 Mayıs 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ama bütün bu yazdıklarınız eskidenmiş. ne evlilikler bitiyor.
    insanlar deliler gibi seviyorlar. evleniyorlar.ama gün geliyor sevgi bitiyor. kaç yıllık evliliklerde bu yüzden sonlanıyor.
    o zaman sevmiş beraber olmuşsunuz. ama demekki bitmiş.
    zaten ayrılmışsınız. eski de kalmış.
    siz bile yazmışsınız.
    eski sevgilim diye...
    kıskandırmak istediğinden de bu derece emin olmayın. bunun olmadığınızı anlarsanız yıkım yaşarsınız.
    bence kapatın artık bu sayfayı......

eski sevgilim beni aldatıyor yazmanız bile ne büyük hatada olduğunuzu gösterir.
    eski sevgili nasıl aldatır ki. eski zaten.
    ayrılmışsınız. bitmiş.

4. 16 Mayıs 2009
  5. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eski sevgili nasıl aldatsınki..sanırım ayrıldınız ve o gitti baskasını buldu sende buna üzülüyorsun.bence onu araman artık anlamsız..sen aradıkca kacacak hosuna gidecek senin onu araman,kacan kovalanır sonucta.bence arayıp hiiç kendini ezdirme..eger onun hayatında baska biri olmasaydı seviyorsan ve sevildigine eminsen pes etme derdim ama madem hayatında biri var hiiiç üsteleme.bi sekilde hayat devam ediyor.Allah karsına kadir kıymet bilenler cıkarsın insallah.

6. 16 Mayıs 2009
  7. MATMAZEL87

MATMAZEL87 kızını büyütmekte... Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    eski sevgilin degil mi amaaaaaaaannnnnn boşver canım başka bulursun demekki o seni unutmuş sende onu unut yeni bi pencere ac kendineeeeeeeee üzme kendiniiiiiikaydirigubbakcemile2

8. 16 Mayıs 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    eski sevgilinin aldatması ne demek ki?
    adı üstünde eski..
    size karşı ne bir sorumluluğu var ne de bağı..
    ayrılmışsınız o da başka biriyle birlikte olmaya başlamış.
    gayet normal..

peşinizde koşarken seviyormuş ama sevgisi bitmiş demek ki.
    bence sizi kıskandırmak için yapılan bir durum yok ortada..
    sizinle biten ve yeni biriyle başlanan bir ilişiki var.

10. 16 Mayıs 2009
  11. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bazıları için hayatta herşey elde edinceye kadardır

12. 16 Mayıs 2009
  13. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR bugün tamamen öğrendim:durum şu;
    eski sevgilimdi.ama seviyordu beni.bunu çok belli ediyordu.ama bir yanlış anlama olmuş.ve bunun yüzünden beni kıskandırmak istiyormuş.bi aralar aynı şeyi yapmıştım ama benim niyetim onunki gibi değildi.mutlu olmaktı benim niyetim.umudum yoktu ondan.ama onun niyeti beni üzmek,kıskandırmak...iyide sebep yok ortada.ama yanlış anlamış beni.bu yüzden unutmaya çalışıyormuş.geç olmadan konuşmam lazım onla.pazartesiye kadar konuşmalıyım.kızlar düşündümde,bana yeniden aşık olsa ne olur diye.içim yine huzursuz olacak.günün birinde sevmezse beni,ayrılırsak diye...bu yüzden evet demem.peki neden dönmesini istiyorumki!en iyisi onunla barışim.konuşim.ve suçsuz olduğumu gösterim.gerisi kolay zaten.o bana geri döner.bide birşey dikkatimi çekti."unutmaya çalışıyorum"dedi.allah allah unutmamışmıdırki

14. 16 Mayıs 2009
  15. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    iki şey dikkatimi çekti....

1)eski
    2)sevgili

eski diye nitelendirdiğimiz şeyler,genelde bizim için önemsiz olan şeyler değil midir?...belki kaba bir benzetme olacak ama teşbihte hata olmaz sözüne sığınarak örneklendirmek istiyorum....eskimiş bir eşyamız eskimiştir atarız...eskimiş bir penyemizi iptal ederiz ve belki yer bezi yapar yerleri silmekte kullanırız (ben öyle yapıyorum....yerimseniben ) adı üzerinde eski....sen de eski dediğin birine neden sahip çıkıyorsun canım benim...anlamadım....ikinci nokta da;sevgili bu..yani senin eşin değil,nişanlın değil.....seni kıskandırma çabalarına girmişse onu bu kadar düşünmeye, yaptıklarına üzülmeye gerek yok sanırım..çünkü eşin değil....senin kıymetini bilmediği kesin....ne demekmiş kıskandırmak...seni kimsenin üzmesine izin vermemelisin....bence sana değer verecek biri olmalı,senin ileride hayatını birleştirmeyi düşündüğün kişi....seni boş yere kıskandırma çalışmalarına giren ve bir başkasını seven biri değil........buna izin verme lütfen.....

16. 16 Mayıs 2009
  17. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    ya zamanında olmuş olabilir sizi sevmişte olabilir, günümüzde sevgi ve aşk denilen şeyler ölümsüzlüğünü yitirdi. bu gün sana yarın başkasına aşık olabilir sevdiğin insan.
    ki eski sevgilim diyorsun senide aldatmış olmuyor hayatını devam ettiriyor.

bence sende hayatına devam etmeye bak, geçmişi unut :nazar:

18. 16 Mayıs 2009
  19. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    seni aldatmıyorki adam kendine yeni sayfa açmış