Mutlu Olmanın Yolları - Reneta Sibel Yolak

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve mazaltov6 tarafından 14 Eylül 2006 başlatılmıştır.

14 Eylül 2006
    Konu Sahibi : mazaltov6
  1. mazaltov6

mazaltov6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    "Mutluluğun keşfedilmemiş köşelerine sokulmak, el değmemiş kapılarını aralamak ister misiniz? Ve yaşamın hiçbir gözün görmediği renklerine dokunmak, derinlerden kaçıp gelen tatlı sesine kulak vermek… - Bu kitap bir mutluluk ansiklopedisi adeta. Ona dair yapılmış tüm tanımlar, kelimelerin biçare kaldığı anlarda mutluluğa işaret düşen hikayeler, ünlülerden sözler, gerçek hayattan sayfalara yansıyan mutluluk öyküleri, güzel bir hayata dair tavsiyeler, deneyimler ve mutluluğa ilişkin her şey elinizdeki bu kitapta sizleri bekliyor. - Mutluluk veren terapiler ve detaylı uygulama bilgilerini de bulacaksınız bu kitapta. Renklerle, bitkilerle ve kristallerle terapi, meditasyon ve reiki gibi teknikler mutluluğunuza bambaşka bir boyut katacak."
    Bu Reneta Sibel Yolak'ın 10. baskısını yapan "MUTLU OLMANIN YOLLARI " adlı kitabından.Kişisel gelişim kitaplarına ilgi duyanlara duyurulur.Ayrıntılı bilgi için

2. 14 Eylül 2006
  3. jovi

jovi Guest

tavsiye için teşekkürler bu aralar mutlu olmaya millet olarak gerçekten çok ihtiyacımız var:KK43:

4. 15 Eylül 2006
  5. ecitah

ecitah Guest

Canım kişisel gelişim kitapları favarümdür çok severek okurum.Bu kitabı da mutlaka almalıyım çok teşekkürler.

6. 15 Eylül 2006
  7. PANDORA_AMAZON

PANDORA_AMAZON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    okuyum belki hayata farklı gözle bakmamı sağlar ama bu tür kitaplar bende kısa süreli etki yapıyor sonra yine gelsin depresyon offff.verdiğin linkte Türkçe değildi okuyamadım

8. 15 Eylül 2006
  9. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bende de öyle oluyor mesela en son ''ferrarisini satan bilge''yi okudum o an etkisinde kalıyorum ama daha sonra yine aynı bunalım yine karamsarlık yine kötü düşünceler endişeler...

10. 16 Eylül 2006
  11. jovi

jovi Guest

bende bu ferrarisi ni satan bilgeyi okudum. bilge olabilsem ben nelere satacağım ama yok bi türlü olamıyorum:KK43::KK43::KK43:

12. 18 Eylül 2006
  13. eny

eny Guest

Bu konuyu kitap kurdu bölümüne açsaydın daha çok meraklısına ulaşabilirdin :yes:

14. 19 Eylül 2006
  15. besa

besa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mazaltov6..teşekür ederim senin tavsiyenle aldım çok güzel bir kitap...:yes:

16. 20 Eylül 2006
  17. young

young Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    en kısa zamanda almayı düşünüyorum bende Muhammet Bozdagın kitaplarını tavsiye ediyorum

18. 30 Eylül 2006
  19. masal

masal Guest

hayata dair çok güzel bir kitap ama uygulamasını bilene şahsen ben okusamda yine bıldiğimi yapıyorum yanlış olduğunu bile bile..