mutlulugun hep kıyısından gecenler buraya...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 2 Ekim 2007 başlatılmıştır.

2 Ekim 2007
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Universite son sinifta tanidim seni...Ilk gordugumde bu zibidi de nerden cikti bununla mi ugrasicam demistim, sonradan deli gibi asik olacagimi hic bilmeden. Sen bi askerdin, cok farkliydin ama asiktim...Seninle hic sevgili olmadik ama ayrilmaz iki dost gibiydik. Birgun cekip gittin, iste o zaman aci bir sekilde anladim ki sadece zaman gecirmekmis niyetin, bunu oyle acik bir sekilde belli ettin ki anlamamak imkansizdi. Hayatinda biri varmis zaten, onunla evlendin. Bana bu kiz pesimi birakmiyor, biktim demistin ben de inanmistim. Ama o zaman 21 yasindaydim henuz, bilemezdim...

Sonra birini daha sevdim, dolu dolu bir ask degildi ama sevmistim ama hakaretler, elestiriler, elestiriler...Olmadi...

Mutlulugun kiyisindan hep dondum. Ya siz?

2. 2 Ekim 2007
  3. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    gelecek korkusu yazını okudumda aynı ben dedim.bende aynı şeyleri yaşadım.

sevdiğim dediğim hayallerini kurduğum kişi tarafından terk edildim o şuan nişanlı ve bana mesaj çekmiş herşey çok güzel olacak merak etme yani beni teselli ediyo ben anlamdım bunları.

hayatımda en çok istediğim şeylerden biri evlenmek kendime ait bir yaşantım olmasıydı ama beni o hale getirdiler ki acaba bu beni nasıl üzecek amacı ne der hale düştüm.güvensiz oldum çıktım.

ben istedikcede evlilik benden uzaklaştı.bende yavaş yavaş alıştım.

buğüne kadar mutluluk bana hep uzak kaldı.

4. 2 Ekim 2007
  5. aynen ben de boyleyim iste
    herkesi art niyetli gormeye basliyorsun, acaba amaci ne, ne zaman birakip gider vs..
    mutluluk = evlilik diye dusunmemek gerekiyor ama...
    basligi oyle attim ama gonul iliskilerinde mutluluk demek istedim
    ama dedign gibi yine de insan istiyor ki onu hep sevecek, hayatinin sonuna kadar guvenebilecegi biri olsun...ama istedikce de nedense olmuyor

6. 2 Ekim 2007
  7. EU3

EU3 Guest

ben iki kez evlendim ikincisindede yüzüm gülmedi.ünide tanıştım çok koştu peşimden,ailemle tanıştı kızınızla evlenmek istiyorum dedi.Bende onun için okulun en gıcığı diyordum.sonra bırakmadı peşimi evlendik 3 yıl evli kaldım.şirketi vardı.icra gelecek evimize ,formalite icabı boşanalım dedi,önce düşündüm.Sadece bir formaliteydi kocamı icradan kurtaracaktım.Eşyalarımızın hepside,2 senelik evliyken olmuştu (birde üstelik k.vaidemle oturdum)sonra boşandık,kocamı icradan kurtarmıştım ve
    bir gün eve geldiğimde eşyalar yoktu bir mektup buldum ve sevgilisiyle gittiğini öğrendim.Borcuda yokmuş boşanmada beni daha çabuk safdışı bırakmak ve nafaka vermemekmiş,9 sene yanıma erkek yaklaştırmadım kaçtım ,9 seneeee en sonunda bir kişiye kaptırdım gönlümü bundan 10 ay önce kasım 2006 da 2.evliliğimi yaptım maalesef şunu diyebilirimki balık baştan kokuyor,yüzü gülmeyenin gülmüyor istediğiniz kadar güzel alımlı olun ve şuan çok mutsuzum...

8. 2 Ekim 2007

9. ayy inanamadim okuduklarima yaaa
    bu yazdiklarini okuyunca olamaaaz demisim disimdan isyerindeyim
    ya guzelim inan ki cok uzuldum, bir insan nasil bu kadar vicdansiz, serefsiz olabilir
    sanki ben seni istemiyorum dese sen inat mi edecektin bosanmamak icin, vay be ne kadar ayran gonulluymus, ne kadar dengesiz ve adi imis...
    sen onun icin bu kadar buyuk bir fedakarlik yap, onun niyetine bak ya
    yok bu insan degil yaaa

offf
    peki simdi neden mutsuzsun?

10. 2 Ekim 2007
  11. EU3

EU3 Guest

Hayatım insanlar göründüğü gibi olmuyorlarmış,saf salak değilim artık diyorum bende kandıysam herkes dikkat etmeli,bu seferkiyle mutsuzluğumun nedenleri çok fazla sırayla çok fazla yazıp sinirlenmekte istemiyorum
    1-evlendiğimiz ilk haftasında yalan söyledi büyük bir yalandı ve ben bunu beklemiyordum
    2-yalanlarını kapatmak için yalan söylüyor yada hiç konuşmadan ilgisiz kalıyor
    3-onunda 2.evliliğiyim bu arada çocuğum yok,onun 2 tane var,ilk başlarda karısına söylemiyordu evlendiğini anlam veremedim,sonuçta,ben onu tanıdığımda ,duldu.Karısına söyledi kadının yapmadığı oyun kalmadı gece çocukları evden atıyor sırf eşim gitsin diye bende panikliyorum aman çocuklara bişey olmasın diye falan meğerse sırf eşiimi getirmek ayağına anlatmıyorum çünkü mideniz bulanır yani
    4-karısıylamı evlendim çocukalrıylamı evlendim ,boşanmış karısının sülalesiylemi evlendim ben anlamadım
    5-en yakın arkadaşıma ilgisi oldu,konuşmalarını gizledi hepsi çıktı ortaya,bişey yaşadılarmı yaşamadılar mı muamma?!
    6-dediği ne kadar uç noktalarda olursa olsun o an yapılacak maddiyat elvermesede yapılacak bişekilde,hayır hayatın şimdi değil yarın dediğim an 1 hafta 1 ay küsüyor ve konuşmuyor anlayamıyorum,
    7-birkaçtane bayandan mesajlar geldi,hatta teli benim elimdeykende geldi.anlamlı anlamlı mesajlar,sorduğumda normal arkadaşım dedi.yalanlar söyledi meğerse önceden beraber olduğu bayan yada duygusallık yaşadığı bayan tamam diyelimki aradı "neden evlendiğini söylemiyorsun"ben bu soruyu sorduğumda bana verdiği cevap"ben ne yaparsam doğru yapar diyecekmişim soru sormucakmışım hesap vermezmiş"ve beni soru sorduğum için suçlu ilan edip,birde bana küsüyorrrrr birrdeeee ben ondan ÖZÜR DİLEYECEKMİŞİM bu kadar da adiymiş buda
    8-Şiddet uyguluyor ağzımı burnumu patlatıyor mesela yukarıdaki gibi bir soru sorduğum için
    bitmez bitanem dikkat edin ha aklınıza gelecek acaba bu kadınmı çok çirkin bakımsız kendimi asla övmem ve beğenmem ama bahsedeyim
    1,70 boyunda ,53 kiloda siyah uzun saçlı ,beyaz tenli ,çok hoş bir bayanım,güzelliğimden dolayı girmeyeceğim işyeri yok ,çünkü önce alıyorlar sonra baktılarki ben yüz vermiyorum ya ben çıkıyorum yada çıkarılıyorum şuan ki işim iyi ve gelen arkadşlık tekliflerini ben sayamıyorum.evliyim ben dediğimde olsun diyorlar ama bir şey söyleyim mi GÜZELLİĞE LANET OLSUN,İŞPORTADA BEDAVA DAĞITILSA ALMAM İNSANIN KADERİ GÜZEL OLCAK ,KENDİMİ BEĞENDİĞİM İÇİN YAZMADIM YUKARIDAKİLERİ ZATEN KENDİMİ BEĞENECEK HALİM KALMADI KENDİMİ 180 YAŞINDA HİSSEDİYORUM NEYESE
    arkadaşlar ,benim iki kocamda intiharlar etti,evlen benimle diye erkeklere kolay kolay inanmayın canlarım ziyan etmeyin kendinizi,bende güvensiz ,ukala biri oldum çıktım

12. 2 Ekim 2007
  13. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım yaa bu nsl bir yaşam nsl bir kader?okadar üsüldümkii....senağlamacanım benim inşlahh herşey senin için iyi olur....:1hug:

14. 3 Ekim 2007
  15. Peki sen bu kadar dertlisin, guzelsin para kazaniyorsun neden hala bu adamla yasiyorsun. Bence senin yalniz olman bundan daha iyidir. Ya siddet goruyorum diyorsun var mi otesi, neden hala katlaniyorsun, 2. evliligim diye katlanmak zorunda degilsin bence. Yazik olmus sana, hayatin film gibi valla

16. 3 Ekim 2007
  17. ya benim su an var ya ciddi ciddi moralim altustu oldu bu yazdiklarindan sonra
    guzellerin kaderi olmuyor falan diye dusundum biranda
    ne kadar korktum evlilikten biranda anlatamam

18. 3 Ekim 2007
  19. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    PİYANO normalde de yazılarını görüyorum Allah yardımcın olsun diyorum insanın kaderi dediğin gibi bi alt üst oldumu daha düzelmesi zor oluyor ama bir insanın seni sevmedi ne bileyim kendini intihar etmeler işte kaçırırım seni şöyle yaparım böyle yaparımla değil bence bu tip insanlar en cesaretsiz ve basit insanlar oluyor malesef :KK43:

mutluluğun kıyısından dönmekte şöyle ki terk edilmedim ama bende sevgilimden ayrıldım sonuçta sevgilimden tarafından terk edilseydim de hayırlısı bu insan değilmiş demekki derdim. üzülmezmiydim üzülürdüm ama elden başka çare gelmeyince ne yapabileceksiniz ki

sonuçta insan evlenipte ayrılabilir sevgilisinden de ayrılabilir. Sonuçta insan ikisininde de üzülüyor belki birinde dışardan etki daha fazla ama sonuç olarak yıpratıyor ve dediğiniz gibi her ilişki bittimi bir diğerine daha karamsar bakmanıza yol açıyor, daha zor inanmanıza neden oluyor ama sonuç olarak bir ilişki başlayacaksa da önüne geçemiyorsunuz ama içinizde hep ya bu da biterse korkusu oluyor.

Allah hakkımızda hayırlısını versin ne diyim. Ama hep istediğim, sevgi dolu bir yuvam olsun cıvıl cıvıl. Allah inş bana bunu ve cümlemize nasip eder inş