Mutluluk insanın elinde midir?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

EŞİMLE SEVEREK VE KAÇARAK EVLENDİK AMA ARTIK EVLİ OLMAK BANA ACI VARİYOR GİBİ.EŞİM HER İSTEDİĞİMİ ALIR SİNİRLENDİĞİNDE BENİ KIRMAMAK İÇİN SUSAR KUSURLARIMI GÖRMEZ,BENİ İNCİLTMEZ AMA YİNEDE İÇİNDE ONA KARŞI MİNNETTEN BASKA BSEY BESLEYEMIYORUM.BAZEN HERSEY ÇOK İYİ OLUYOR ONU SEVDIĞMI DÜŞÜNYRM AMA BAZEN ONA ÖYLE KOTU DAVRANIYORUM KI.. SANIRIM ELİMDE DEĞİL BU BIRDEN ONA ÇOK YABANCILASIYORUM SEVGİLİYKEN VERDİĞİ VE TUTMADIĞI SÖZLER VE KIRGINLIKLARIM GELİYOR AKLIMA NOLUR BI FİKİR VERİN NEDEN BÖYLEYİM ONUNLA EVLENDIKTEN SONRA DAHA ÇOK SIKINTIYLA UĞRASMAYA BASLADIM AMA AİLEMİN YANINDA OLDUĞUMDAN DAHA ÖZGURUM EVLİLİĞİMİZE DAİR TEK OLUMLU YAN OLARAK BUNU GÇRÜYORUM BİRDE EŞİMİZ CÖMERTLIĞI..BİRDE ONA ARTIK YETERİNCE GÜVENEMIYORUM.NE YAPMALIYIM?AŞK DENİLEN DUYGUYU UNUTTUM ARTIK.VE HENÜZ 8 AYLIK EVLIYİM:KK43::nazar:

2. 3 Şubat 2009
  3. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim daha çok yenisin... kaçmışsın...
    tüm sebep bu inan bana..
    zaman ilerledikçe herşeyi göreceksin farkedeceksin ama zaman gerekiyor
    birazda şımarıklık ediyorsun gibi geldi bana

4. 3 Şubat 2009
  5. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla arkadaşım anladığımız kadarıyla senin aklın biraz karışık
    açtığın konuları düşünecek olursak
    eşine karşı soğuduğunu bebek yapmayı düşündüğünü falan yazmıştın
    hal böyle olunca biraz çelişkiye düşüyor insan
    ne hissettiğini sen bile anlamamışken bizim anlamamız biraz zor gibi
    sana tavsiyem çocuğu evliliğin sigortası olarak görüp çocuk yapma
    eşine karşı duyguların zaman zaman değişiyor olabilir
    tanıma aşamasındasınız daha acele etme bence
    hayatı biraz akışına bırak
    zamanla her şey yoluna girecektir :teselli::teselli:

6. 3 Şubat 2009
  7. JAY

JAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence kocanın bu kadar yumuşak olması sana bunları hissettiren.tamam,her kadın ilgiden falan hoşlanır ama hepimizin içinde sahiplenilmek gibi değişik bi istek var.hani 'hööt' dese hoşumuza gitcek gibi bu 1

diğer yandan yeşim ablanın dediği gibi kaçmanın verdiği bi bunalımda olabilir bu.gecmişte sana yaşattığı kırgınlıkları hatırlaman tamamen ilişkiyi soğuk göstermek için zihnin ürettiği bi bahane.daha cok yeni.belki heyecean bitmiştir o yüzden soğuk geliyodur sana.bunu sağlayacak bişeyler yapmayı deneyin
    cömert,anlayışlı ilgili bi eşin varmış bak kesinlikle değerini bilmen gerek bence.kaçacak kadar cok sewdiysem bu 8 ayda bitcek kadar kolay olamaz
    en önemliside her ewliliğin ilk yılı yawaş yawaş olan bişey bu.alıştığın hayattan başka bi hayata geciş zor bi evredir sanırım bunun farkına varıyosun..gecici bi süre.sadece mantığını ön plana cıkar düşün

8. 3 Şubat 2009
  9. capriss

capriss Guest

Arkadaşım yeni evlilik bunalımıdır herkeste aynı etkiyi yapmaz mutlu olmak iyi hissetmek kocana iyi davranmak istiyosan kk hanımlarının gerçekten dert denicek dertlerine bir göz at derim insan şükretmeyi bilmeli bizim tanımadığımız yerlerde tanımadığımız bir çok insan varki Allahın onlara verdiği imtihanı bize verse yıkılırız eşinin iyi yönlerini düşünmeye irdelemeye çalış belki daha iyi hissedebilirsin kendini yada sevgini ön plana çıkarabilirsin belliiki eşin seni çok seviyor ona haksızlık yapma eşlerimizin ve bizim birbirimiz üzerinde haklarımız var Allah yardımcın olsun sevgiler...

10. 3 Şubat 2009
  11. Ben eşinizi severek değil de ailenizden kurtulmak için kaçıp evlendiginizi düşünüyorum..
    Allah yüzünüze bakmış da iyi bir koca olmuş size..
    aşk arar bundan da kaçarsanız karşılaşacagınız kişi konusunda bu sefer sanslı olmayabilirsiniz...aşk zaten geçer sevgi baki kalır..
    elinizdekinin degerini bilin..sizi kırmıyor,susuyor vb.bunu her erkek yapmaz..bence aklını basınıza alın..

12. 3 Şubat 2009
  13. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bitanem benim önce hayırlı olsun evliliğin
    ben evli değilim ama duygularını iyi anlıyorum
    normal bu hayatım, sürekli aşk böcükleri gibi de yaşanmaz hayat biliyorsun,
    o zaman da sevgi, aşk senin için basit şeyler gibi görünecekti
    böyle olması çok normal, bazen deli gibi aşık olursun, bazen gözün görsün istemezsin :roflol:
    bence büyütülecek bir durum yok
    Allah başka dert vermesin a.s.

14. 3 Şubat 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Beklentilerin neydiki güzelim???:nazar:

Adam seni saraylarda kösklerdemi yasatacak sandin? Hicbir zorluk yasamayacaginimi sandin? Hersey hep tozpembemi olacak sandin? Evlendigin adam süpermenmi sandin??:teselli:

Hayatta yaptigim bircok hatam vardir mutlaka, ama birsey varki hicbir zaman yapmadim:

Kendimi kandirmadim arkadasim....herseyi oldugu gibi gördüm...reel ve seffaf...gelecek zorluklarin üzerine pembe örtüler örtmedim hicbirzaman...cünkü anladimki böyle yaptigim an sadece kendime zarar veriyorum...önüme cikan her zorluk beni esimden sogutacaksa...sorun esimde degil bendedir...:nazar:

Bence bir düsün sadece kendini düsün, ne bekledim ne istedim ve ne buldum...:kahve:

Esin iyi bir insan, sana kötü davranmiyor seni seviyor ve deger veriyor bunlar sana yetmiyorsa umdugnu bulamadin demektir...:nazar:

Allah yardimcin olsun:teselli:

16. 3 Şubat 2009
  17. düşündüğün şeylerin hiç bi normalitesi yok canım.ya psikolojik bi desteğe ihtiyacın var ya da fazla mutlusun mutsuzluk arıyosun.kendini bi an önce toparlamazsan elindeki tüm güzel şeyleri kaybedersin ve kaybedince farkedersin onların senin için gerçekten en güzeli olduğunu.bi an önce kendine gel canım.sevdiklerini kaybetmeden

18. 3 Şubat 2009
  19. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    daha onceki actin konularin tumu celiski icinde cocuk istiyorsun esine duygularindan evliligindeki sorunlardan sikayetcisin hem esin her dedigini yapiyor hemde daha onceki konunda maddi durumunun kotulugunden soz etmisin sana sartlarini zorlayarak simartan iyi davranan bir es daha ne yapsin madem evlilige alisamadin 19yasinda anne olucam diye konun ne bence sen esinden once kendini sorgula bu sekilde evlilik bagi olmaz senin anlattiklarin cercevesinde boyle evlilik pamuk ipliginde gitmez once iyi dusun esinle yaslanip hayati paylasmak istedigine emin misin ?degilsen neden bu cocuk istegi heleki maddi durumunda cikmazdaysa ?bence yaptigin simariklik kusura bakma, esin dovse, sovse, seni bunaltsa,ne bileyim ailesi sana eziyet etse anlarimda adaminda elle tutulur bir hatasi yok gibi?dedigim gibi once kendi duygularini tart olc