Mutluluk kapının ardında!...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve DepresifPolyanna tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : DepresifPolyanna
  1. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.486
    Ödül Puanları:
    238
    Mutluluk kapının ardında ama kapıyı açamıyorum, geçmişi unutup geleceğime yönelemiyorum, neden geçmişteki acılar yakamı bırakmıyor? ben neden kötülerimi unutamıyorum silemiyorum beynimden? halbuki balık hafızalıyım ben unutmam lazım hepsini, hayatıma aldığım insanları kolay kolay çıkaramıyorum kendimden, onlar hep yüreğimde; acıları, tatlıları, anılarım hep hafızamda, önümdeki zor sınava hazırlanmak için acilen yer açmalıyım beynimde, kapının arkasına kilitlemeli acıları ve hayal kırıklıklarını, kapının ardındaki mutluluğa kavuşmalıyım, iyi anılarımı taşa, kötülerini kuma yazmalıyım acılar ve kederler dökülen gözyaşları ile akıp gitmeli hayatımdan, bir çok insanın sahip olmak istediği şeylere sahibim, olmayacak dualar için onları kaybetmeye değer mi?

Güneş yeniden doğacak, yine yağmurlar karlar yağacak, hayat tüm hızıyla sürüp gidecek yine, bende akmalıyım içine kalemi sağlamlaştırmalıyım sevdiklerimle, umutlarla arama ördüğüm duvarları bir bir kaldırmalı, acılarımla kederlerime örmeliyim o duvarları, acım gözümden akan yaş gibi olmalı akıp gitmeli, onları kalemin mahzenine hapsetmeliyim, her acı bir kayboluş değil bir diriliş olmalı kökleri sağlamlaştırmalı sonrada atmalı onları, deniz kenarına gitmeliyim dalga seslerinin içinde kaybolmalıyım huzurla, bir kuşun kanat çırpışıyla heyecanlanmalı yüreğim; yeni ufuklara uçmalı, kısacık ömrümü mutlulukla taçlandırmalıyım,

Eee yüreğim şimdi soruyorum sana, kapının bu tarafındaki acılar ve hayak kırıklıkları ile yaşamaya devam mı edeceksin? Yoksa kapıyı üzerlerine kitleyip ardındaki mutluluğu koluna takıp yola devam mı edeceksin?

Bu gece yüreğime dökülenler bunlar zira yarın yine karamsar olabilirim:1no2:yerimseniben

Son düzenleme: 30 Temmuz 2008
  2. 30 Temmuz 2008
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Güneş yeniden doğacak, yine yağmurlar karlar yağacak, hayat tüm hızıyla sürüp gidecek yine, bende akmalıyım içine kalemi sağlamlaştırmalıyım sevdiklerimle, umutlarla arama ördüğüm duvarları bir bir kaldırmalı

bak ne güzel, sen de farkındasın aslında bugünlerin gelip geçici olduğunun a.s ben de sana Şebnem Ferah'ın çok sevdiğim bi şarkısıyla cevap vermek istiyorum: "HERGÜN GÜNEŞ DOĞAR, YETER Kİ AÇIK OLSUN PERDELER" yerimseniben

4. 30 Temmuz 2008
  5. yasemin38

yasemin38 jasjassssssss Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım bende senin gibi ikilemlerdeyim şimdi...sanki kendim yazmışım gibi okudum...bence kapıyı üzerlerine öyle bi kitleyelimki hiç çıkamasınlar ordan..

6. 30 Temmuz 2008
  7. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayat bir sinav bunu hepimiz biliyoruz
    Allah sevdigi kullari ile alis veris edermis
    Sende bunu düsünerek karamsarliga bogulma
    Dualarini eksik etme