Mutluyum ama

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xsxxoxhret tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : xsxxoxhret
  1. xsxxoxhret

xsxxoxhret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    HAMİLEYİM:Bu güne kadar konuyu çoktan açmam lazımdı ama açmadım işte herhalde (utanmak) diyim ama yazamadım:eek: cesaret gelmedi galiba neyse bir hafta on gün hastalanmadım eşime dedimki bana hamile testi al kontrol edecem dedim ve 2 çizgi çıktı ve eşim de bende çok mutlu olduk şuanda 2 aylık hamileyim:teytey:çok şaşırdık hepimiz ben bilhassa hiç inanmadım sonra eşime dedimki beni dr götür ben DR dan öğrenmek istiyorum dedim ve dr da bana ewet siz hamilesiniz dedi ama ben çok endişeleniyorum çok korkuyorum senağlamasenağlama hatta bu aralar sıkıntıdan çok ağlıyorum senağlama
    Şuanda ne yapacağımı bilemez oldum açıkçası belki içinizden birileri biliyodur bu konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum kızlar bu konuda moralim çok bozuk.......

COLOR]

2. 26 Mayıs 2008
  3. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    CANIM NE GUZEL BIR HABER BUU.. NEDEN korkuyorsun kı ? bı nedenı varmı ?
    bence hamılelıgının tadını cıkar eger bır sorunun yoksa.. cok guzel gunler senı beklıyor

4. 26 Mayıs 2008
  5. xsxxoxhret

xsxxoxhret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım arkadaşım benim hemen cevap yazmışsın çok saolasın :1hug:ewet beni çok güzel günler beklemeye bekliyor ama ben bu doğum işinden çok korkuyorum senağlama çok endişeleniyorum ya
    bebişime :KK46:bir şey olmasından çok korkuyorum eşime bazen diyorum kı hadi dr gidelim diyorum oda bana ya sen rahat ol bbeğimizde bir şey yok diyo ama ben genede endişeleniyorum işte ne yapıcaksın ki gitmeye gidiyoruz ama gene bir şey yok :çok üzgünüm:ALLAhımıza bin şükür ama insan gene de korkuyo ya benim bir de bu ilk bebeğim Oyüzden canım a.s.

6. 26 Mayıs 2008
  7. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIM BENİM TEBRİK EDERİM HİÇ KORKMA HERŞEY ÖYLE GÜZEL OLACAKKİ ANNE OLMAK ÖYLE GÜZEL Kİ ŞİMDİ HERŞEYİ BIRAK VE TADINI ÇIKAR:teytey:

8. 26 Mayıs 2008
  9. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel haber sahiden.istemeden mi oldu anlamadım..bende çok aglamıştım ve mutsuzdum ilk aylar ama benim sebeplerim vardı..hayırlı olsun:)

10. 26 Mayıs 2008
  11. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AYYY CANIM NE GÜZEL...ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMANI NASİP ETSİN.BEN DE İŞK BAŞLARDA SENİN GİBİ OLDUM İNAN BANA.BU BEBEĞİ ÇOK İSTEMEME RAĞMEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENİNCE Bİ TUHAFLIK GELDİ BANA.AĞLAMALAR SIKILMALAR BİR BUNALIM BİR BUNALIM..... NEYSE Kİ GEÇTİ :))) ANNE OLUCAZ İŞTE.BU NE KADAR GÜZEL Bİ DUYGU.STRES YAPMA BEBEK İÇİN İYİ DEĞİL BİLİYOSUN SEN MUTLU OL Kİ MUTLULUK HORMANU SALGILANSIN BEBEĞİNDE MUTLU OLSUN :))) CANIM BENİM Bİ SIKINTIN BİR SORUN OLURSA BİZ BURALARDAYIZ :)) :enbuyukkk:

12. 26 Mayıs 2008
  13. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun... bende bi hamile kalsam sevinçten ağlıcam da bakalım :):) arkadaşım sakınan göze çöp batar lafını unutma ve bu mutluluğun tadını çıkar. allah sana sağlıklı bir hamilelik dönemi ve sağlıklı bir bebek nasip etsin...

14. 26 Mayıs 2008
  15. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88

ne güzeeeel!tebrik ederim valla ben olsam ilk gündem kıııızalar hamileyim diye açardım konuyu.

16. 26 Mayıs 2008
  17. calemityjane

calemityjane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle tebrik ederim arkadaşım ,
    ama ben korkularına bir anlamam veremedim
    galiba anlayamadım seni

18. 26 Mayıs 2008
  19. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    o cift cizgiyi görmek için varını yoğunu vermiş ve verecek ,bir evlat yarabbi diip ellerini göğe acmış insanları düşün..bu allahınm bir lutfu...düşünsene sana ve eşine muhtac sizin seviginzile büyüyecek bir canlı getiriceksin inşallah..bunun tadını cıkar..ve her gün allaha şükret sanada bu duyguyu yasattığı için..ve dua et isteyen herkese hayırlı bir evlat vermesi için..hamilelerin duası kabul olurmus..bu dualara ihtiyacı olan o kadar cok insan varkii...