mutluyum çünkü...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve beyazmelek. tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beyazmelek.
  1. beyazmelek.

beyazmelek. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 11 haftalık hamileyim ama hala bulantılarım geçmedi banyoda nöbet tutmaya başladım doktorumun ilaçlarla arası pek iyi değil bulantı hapı bile vermiyor sizler bulantı için ne yapıyorsunuz yardım ederseniz sevinirim inşallah hayırlısı ile hepimiz bebeklerimizi sağ salim kıcağımıza alırız eminim ozaman bulantıyı falan unuturuz

2. 9 Ağustos 2009
  3. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canımm hayırlı olsun bebekın benımde 11 haftalık :teytey: bulantılarım azalmaya basladı ama ılacta fayda etmıyo emın ol serum bıle yedım ama 2-3 saat sonra yıne baslıyodu kaydirigubbakcemile3 napalım katlanıcaz ama kendını ac bırakma tuzlu seyler ye cubuk kraker falan mıdenı bastırır ac kalırsan hepten mıden bulanır :KK46:

4. 9 Ağustos 2009
  5. hulen

hulen Hülya / MİRAY Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canım. bulantılar ilaç kullansan da kolay kolay geçmiyor. sabah yataktan kalmadan kraker vb tuzlu şeyler tüket, az ve sık ye, bir de armut ile salatalık iyi geliyo. doktor tavsiyesi 2 saate bir çubuk kraker tüket. umarım işe yarar. ben de 14. haftanın içindeyim ve daha yeni yeni azalıyor bulantı ve kusmalarım.

tekrar gözün aydın. allah tamamına erdirsin.

6. 9 Ağustos 2009
  7. beyazmelek.

beyazmelek. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim allah herkesin gönlüne göre versin inşallah
    çubuk kraker hiç yiyemiyorum daha çok bulanıyorum biraz beyaz leblebi ile idare ediyorum ama sürekli aynı şey o da olmuyor. inşallah yakında geçer normal hayata dönerim ben yemek yemeyi özledim

8. 10 Ağustos 2009
  9. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim cnm
    hayırlı olsun bebeğin
    çubuk kraker,ayran ve limonata(tazesıkılmış)
    dr.um bana bunları vermişti cnm bulantı için

10. 11 Ağustos 2009
  11. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrikler.allahım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.cümlemizle beraber inşallah.bende 10+6 old bugün.mide bulantıalrm ilk zamankiler kadar değil ama genede var.bende kraker,beyaz leblebi çok tükettim ama bıraktım onlarıda.bir süre daha yaşıycaz sanırım.ama bbeklerimiz sağlıklı olsunda yeter.