Mutluyumm ama korkuyorum =)

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve sinerJim tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sinerJim
  1. sinerJim

sinerJim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize selamlaaarrr evlenmek isteyenleer :KK70: ben 17 yasındayımm lise sondayım .baştan söyleyeyim lütfn kimse nashat vermesn =) bu kış sözlenmeyi düşünüyoruz. aile bireyleri beraberliğimizi biliyor. fakat babam haric =) babamda onu biliyo ama tanısmadılar . 7aydır beraberiz ve ilşki o kdr çok hızlı qeliştiki evlenme hayallerine girdikk =) sanki senelerdir tanısıoruzz.esya felann almaya gitcez yakında =) zaten bana çıkma değil evlenme teklifi etmşti :KK70: artık dayanamıoruz belli bi saatte eve gittiğim zaman moralimiz bozuluo :s çok sık qörüşemioruz... bana kac kere bask kaçalm mı dedi. geçen qene dedi artık ne cvp vereceğimi inanın bilmiyorummm, bu soru yznden ck kavqa ettik onuda anlıormm bende çok evlenmek istiorm ama olmaaz kaçamam =( daha sonra barısıoruz diyo kızm sen kendin istersen okeylerim ama ben sana şakasına diyorm ben sni duvağınla alıcam evinden yapıyo fln flnnnnn. şu sorun bitsede evlensek artık..! babamdan çokk çekiniyorm onuda bi annem halleder ama ne bileyim utanıorum işte =) şmdi arasam qelir isterler. paylasmak istedimm . sizin kız isteme töreniniz nasıl oldu ?

2. 7 Ekim 2010
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Nasihat istmemişsiniz, belliki ayaklarınız yere basmıyor ne diyelim Allah mesut etsin pişmanlık vermesin
    İnşallah evleneciğin çocuk olgun akıllı biridir seni ve evliliği taşıyabilir,
    İsteme töreni vs bunlar işin prosedür kısmı önemli olan netice,
    Sözlerim hoşuna gitmediyse kusura bakma iki kız annesi olarak bu kadarcık söylemeseydim inan içim rahat etmezdi,
    Flört et tanı ama evlilik inan bana çok zor, peki o kaç yaşında?

4. 7 Ekim 2010
  5. sinerJim

sinerJim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok yorumlara açığımm fakat nasihat hosuma qitmiyo =) 22. evlilikte hic bi sıkıntımız olmuck kaldırabilcez yani =) . ben üniversiteye devam edicem tabiki ama açıktan.

6. 7 Ekim 2010
  7. tuysorunu

tuysorunu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    yazı tipinden karakterin yani daha çocuk olduğun belli. şimdi biliyorum buna cırcır cevap verceksin. ben de senin gibiydim 17 yaşındayken gerçi şimdi 20 yaşındayım ama:KK70: 3 senede bile çok değişio insan. şimdi evlensen 5 seneye çok pişman olursun.

8. 7 Ekim 2010
  9. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    ALLAH mutlu etsin diyeyim ama şunu söylemek istiyorum alınmazsanız eğer
    Türkçe'mize biraz daha özen gösterelim lütfen.
    mutluluklar

10. 7 Ekim 2010
  11. devran_26

devran_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nasihat sevmiyosun o zaman bende 17 yaşında evlendim şimdi 28 yaşındayım 11 senelik evliyim 9 yaşında kızım var kendimi okadar yaşlı hissediyorumki inşallah sen ben gibi düşünmessin

12. 7 Ekim 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    25 yaşındayım erken evlendigimi dusunuyorum eşim benden 1 yas buyuk bazen 1 sene daha beklesemiydik dedigimiz bile oluyor evlilik öyle görusemiyoruz evlenince hep yanyana olucaz demekle olmuyor nasihat istememişsin ama bence isteme faslından önce nasihata ihtiyacın var

14. 7 Ekim 2010
  15. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende 21 yaşında evlendim ama şimdiki aklım olsa 30 umda evlenirdim,
    Evlilik öyle lafla söylendiği gibi kolay kaldırılmıyor maalesef.

16. 7 Ekim 2010
  17. tuysorunu

tuysorunu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    bir de şunu diyim 17 yaşında aşk zannettiğin şeyi 20 yaşında hatırlamıyosun bile. boşveeeeer. hem 22 yaşındaki çocuktan hayır gelmez. çocuk o daha. erkekler çok geç olgunlaşır

18. 8 Ekim 2010
  19. sinerJim

sinerJim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazı uzun olduğu icin kasılarak yazmak istemedim rhat yoldan klavye alışkanlığı işte :KK70: yorumlara teşekkür ederim. Allah qönlünüzce versin arkadaslar :) iyi geceleer mutlu günler dilerim. =)