Mutsusuz olanla yetinmiyormuyuz acaba?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve DUYGUCIKMAZI tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : DUYGUCIKMAZI
  1. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlarım..hem bir derdim var bölümü başlıkları hemde diger bolüm başlıklarına bakıyorum.benneyaptımki.hemde bulundugum çevre konu komşu arkadaş herkes çooook mutsuz...fisfisfis

işinde,aşkınla,eşinle,çocugunla,kaynananla,ailenle,maddi manevi her konuda mutsuz insanlar olduk....a.s

acaba çok şeymi bekliyoruz hayattan,:bbo:hayatın bize sunduguyla mutlu olamıyormuyuzCADIARZU
    .
    acaba mutluyuzda farkındamı degiliz :1shok:...????

oldugumuzla yetinmeyip hep dahasını hep daha ulaşılmazınımı istiyoruz:uhm:...???

yada beterin beteri var deyip halimizemi şükretmiyoruz:Saruboceq:...???

acaba sizlerde ne düşünüyorsunuz:uhm::uhm:

2. 21 Ağustos 2008
  3. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben çok mutsuzum açıkçası, işimde de evimde de mutsuzum, ailem de uzağım zaten. ama güzel şeyler yok mu, tabi var. şükretmeyi bilmiyoruz çoğu zaman.

4. 21 Ağustos 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Bardağın dolu tarafından bak derler ya öyle...
    Sanırım biz ordan bakmasını bilemiyoruz :nazar:
    Şükredicek, mutlu olunacak o kadar çok şey var ki...
    Ama kötü birşey olsun bizler hemen tüm hayatımızı karartıyoruz bu ufak birşey olsa bile, bir kötü yaşadığımız olay bir sürü güzellikleri görmemize engel oluyor...
    Ama insanız işte...

6. 21 Ağustos 2008
  7. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    mutsuzum nasıl pollyanacılık yapıyım
    sukredıyorumda aılem basımda saglıklıyım
    ama mutlu degılım ve bu saglıgımıda aılemıde etkılıyo
    allah yınede betrınden korusun

8. 21 Ağustos 2008
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    tabıkı herkesın yasantısında mutsuzluklarda var..ınsan mutsuzluga bıraz daha kendını kaptırıyor...belkı panıklıyor...uzuntusunu gunlerce yasıyor..belkı cok basıt bır sorunken ısın ıcınden cıkılmaz hale getırıyor...hem kendıne hemde etrafına zarar verıyor ve bunu hepımızde yapıyoruz

10. 21 Ağustos 2008
  11. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İnsanoğlunun yapısında var doyumsuz olmak hep daha fazlasını istemek.

Hatta çoğu zaman kendimizden daha zor durumda olanları değilde iyi olanları görüyoruz.

Sahip olduklarımızın farkına varıp şükretmek gerekiyor her zaman.

12. 21 Ağustos 2008
  13. bence kadınlar mutsuzluk ariyor surekli, bi sekilde de buluyor, mutsuz olacak birsey yoksa da mutsuz oluyor ve dert yaratiyorlar
    kadinlarin yapisi boyle, yaratilista var biraz diye dusunuyorum

erkeklere bi bakin, nadiren dusunceli ve huzunlu gorunurler genelde hergun gayet iyilerdir
    hele ki is sozkonusu oldugunda tum dertleri bi kenara birakirlar ve sadece ise odaklanirlar

14. 21 Ağustos 2008
  15. cedrina

cedrina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bundan 2 ay öncesine kadar herşyim çok iyiydi.öyle herşeyide kendime dert etmezdim,hayatımda birçok inişler çıkışlar yaşadım hep mücadele ettim.ama yinede iyiydim.eşim işinden ayrıldı dükkan açmak için.bir sürü borcun altına girdik.ben bunlara üzülürken seneler önce eşimin attığı bir imza yüzünden icralık olduk,evimi taşımak zorunda kaldım,bütün düzenim mahvoldu.sanki bir çıkmazın içindeyim, çıkmaya çalıştıkça batıyorum.bazen tamam artık bittim dayanacak gücüm kalmadı diyorum.ama yinede şükretmek gerekiyor en azından sağlığımız yerinde,belkide gerçekten şükretmediğimiz için bunlar başımıza geliyor.herşeyde bir hayır vardır demeli

16. 21 Ağustos 2008
  17. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canımcım çok guzel konu açmışsın.seni tebrik ederim.evet aslında halımıze şukretmek gerekıyor.çunku beterın beterı var.sahip olduğumuz ama goremedığımız anca kaybedınce değerını anladığımız çok şeyımız var. ama hep daha fazlası için ugraşırız.bazen bazı şeyleri düşünmemek istememek oluruna bırakmak gerekıyor ama bu çok zor bır beceri.en azından buraya bakıyorsun kımı platonık aşıktır açılamamıştır. yada ilşikleri çok iyidir ama aileler yuzunden evlenemezler yada evlenırler bu sefer boşanmaya kalkarlar.. aslında kımse çok şey istemıyor herkesın ıstedığı olması gerekeni istemektir. ama hayat işte hep herşeyı tam sunmuyorki... ama onemlı olan saglık ve huzurdur. bunlar olduğu müdettece insan oğlu herşeyın üstesınden gelir...ve bırazda baktığımız pencere onemli.hangı pencereden bakarsak onu görürüz..a.s.a.s.a.s.:hooray::içelim:

18. 21 Ağustos 2008
  19. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Allah başka dert vermesin diyip halime şükrediyorum o kadar dertli olduğum zamanlarda bile