mutsuz son....:(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sersxoxz tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : sersxoxz
  1. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.beni tanıyanlar biliyodur belki.tedavi sonrası aşılamayı beklerken kendiliğinden hamile kalmıştım.9 haftalık gebeyken doktorum noral tüp defekti teşhisi koydu ve 2 gün sonra bebeğin kalp atışları durdu ve dün kürtaj oldum. bu ikinci kürtajım oldu.2 side mutsuz sonla bitti.çok kötü durumdayımm......

2. 4 Mart 2009
  3. SINEK

SINEK annen hasret sana bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bende senin yaşadıklarının aynısını yaşadım.tüpbebekte tutu ancak 2aylıkken bebeğimin kalp atışları durdu kürtaj oldum çok zor bişey!

4. 4 Mart 2009
  5. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun. üzüldüm. hatırlıyorum sevincini.

teselli olur mu bilmem ama sen doğal yoldan hamile kalabiliyorsun. bu ne güzel bir şey. inşallah bunu da çabuk atlatırsın. allah yardımcın olsun...

6. 4 Mart 2009
  7. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bismillah daha yeni girdim linklere şok oldum yaaaaa:1no2:
    çok üzüldüm arkadaşım çok geçmiş olsun üzülme demeyeceğim negatif sonuçları alınca bile kahroluyorken 9 haftalık meleğinden ayrılmak allahım çok zor olmalı :çok üzgünüm:
    ne olur isyan etme ve rabbim hayırlısı buymuş de ve tevekkül et inşallah rabbim en güzel şekilde bu üzüntülerinin mükafatını verecek ama ne mutlu sana en azından hamile kalabiliyorsun :teselli:

8. 4 Mart 2009
  9. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    çok geçmiş olsun arkadaşım.bu yaşadığın son düşük olur ve bebeğini sağlıkla kucağınaalırsın.bende 6 haftalıkken ikiz olduğunu öğrendiğim gün kaybettim bebeklerimi ne yazıkki.daha öncede ikizlerimi doğum yaptıktan bir hafta sonra kaybetmiştim.hayat böyle malesef acımasız bazen ama yapacak birşey yok.allahtan gelene boynumuz lıkdan ince sabretmek zorundayız.rabbim tekrar sağlıklı hamilelikler nasip etsin hepimize inşallah

10. 4 Mart 2009
  11. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekürler arkadaşlar.Rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasın çok kötü bişey.işin kötüsü ben röntgen teknisyeniyim.ve bebeğim radyasyondan dolayı olmuş.bu daha da koydu bana.hamileliğim kesinleşmeden başka bölümede geçirmiyorlar.ne yapcam bilmiyorum.kafam çok karışık....:KK43:

12. 4 Mart 2009
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım çoook geçmiş ols........rabbım bır daha yaşatmasın..........inş tekrar hamış kalırsın .......

14. 4 Mart 2009
  15. isis2

isis2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çok üzüldüm gerçekten..Allah sabır versin..
    Canım yukarıda yazdığınla ilgili olarak bi rapor vs var mı yani radyasyon dolayısı ile olduğuna dair...Böyle birşey varsa ben yönetimle konuşurdum ve gerekirse dava bile açabilirsin belki böyle şey olur mu yaaa...Bence acını yaşa ama bunu da bir araştır toparlanınca...Allah iyi günler göstersin inşallah :1hug:

16. 4 Mart 2009
  17. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun.ben hamile kalmaya karar verdiğinde 6 ay öncesinden yerini değiştiriyorlar diye biliyordum. hatta bizim arkadaşta öyle yaptı hemen değiştirmişlerdi yerini.kaldıki sen aşılama yaptıracakken hamile kaldığını yazmışsın yani senin çoktan değiştirmiş olman gerekiyordu yerini.canım tekrar hamile kalmayı düşünüyorsan ki kürtajdan sonra daha çabuk kalınıyor bence hemen bu yer değişikliği konusunda birşeyler yapmaya çalış canım.şimdiki acın çok taze ama geçecek elbet.sen şu andan itibaren geleceğine odaklan ve radyasyondan olabildiğince uzaklaş canım

18. 4 Mart 2009
  19. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekür ederim arkadaşlar.keşke değiştirilebilse.doktorumdan yazı alıcam yarın.yönrtimle konuşcam inşallah elimde yazı olduktan sonra hiçbirşey yapamazlar heralde.tek tesellim görev değişikliği olur....