mutsuz son..

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ReceL tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ReceL
  1. ReceL

ReceL Nikah & bebek Şekeri Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    25. haftasında bana veda etti bebeğim.. ve ben neden olduğunu bile bilmiyorum. sancılarım başladı ve herşey 1 gün içinde oldu bitti :KK43: doğum yapmadan önce dr lar söylemişti yaşamayacak diye. yaşasa bile kör olabilir gerizekalı olabilir vs.. o kdr net ve açık konuşuyolarki boğmak istiyosunuz onları ister istemez. yani tamam dr olmak kolay değil sabır işi ama bebeğini kaybetmekte kolay değil.. insanın genede umudu oluyo.. benim bebeğim ölü doğmadı . sanırım 10 dk yaşadı.. ben görmek istemedim çünkü ... sebebini bende bilmiyorum ama pişmanım .. hemşire bi havluya sarılı getirdi görmek ister misin dedi bende yaşıyo mu dedim. yani gayet rahat hyr dedi o an işte hayatımın değiştiği andı.. artık o yoktu ve bi daha da geri gelmicekti.. nasıl anlatılır ki bu guygu şimdi bilemiyorum.. kocamı gördüğüm ilk an.. haberi verişim, anneme sarılmak falan.. çok çok tarifsiz duygular.. allah kimseye yaşatmasın çok zor.. Adı Aslıhan olacaktı ama Bebek diye gömülmüş .. ben hala mezarı nerde bilmiyorum.. gidemem çünkü heralde o kdr güçlü olamam.. uzattım .. ona söylemek istediğim tek şey (özür dilerim) :a015:

21 Haziran 2009 da doğdu ve 22 Haziran gömüldü bebeğim.. (22 Haz. doğum günüm benim) ama artık o güne nasıl doğum günüm dicem bilemiyorum..

Son düzenleme: 17 Kasım 2009
  2. 17 Kasım 2009
  3. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    başın saolsun canım
    geçmiş olsun.
    Allahım sabrınıda veriyor
    ilk bebeginmiydi canım.

4. 17 Kasım 2009
  5. ReceL

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    evet ilkti özel mesajını aldım canım saol .. ama ben cvp yazamıyorum çünkü 50 msj sınırı var sanırım.. seninde başın sağolsun ve sabır diliyorum ne denir ki başka..

insan zamanla alışıyor bu duruma.. mecburuz hayat devam ediyo istesekte istemesekte.. :Saruboceq:

6. 17 Kasım 2009
  7. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabır versin, söyleyecek hiç bişey bulamıyorum mafoldumben

8. 17 Kasım 2009
  9. caka

caka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne diyeceğimi bilemiyorum canım Allah sabır versin bende şu an 8 haftalık hamileyim bende çok bulantılarım olduğu için kabullenememe duygusu var benim imtihanım da bu galiba çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun

10. 17 Kasım 2009
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    Allah ım sana sabırlar versın atlatma gucu versın,soylenecek soz bulamıyorum...

12. 17 Kasım 2009
  13. ReceL

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler canlarım a.s.

14. 19 Kasım 2009
  15. yelizyenen

yelizyenen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Başın sağolsun canım , Allah çoook sabırlar versin. ınşallah tekrar hamile kalırsın hayırlısıyla çocuğunu kucağına alırsın .

16. 19 Kasım 2009
  17. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım başın olsun bende 6 aylık bebegimi kaybettim o hastaneden eli boş çıkmak çok zor ama elimizden gelen birşey yok sabır edicez lütfen kızını yanlız bırakma inan çok üzülüyordur gitmiyorsun diye sanada çok iyi gelicek emin ol kızınla konuşmak ben hep gidiyorum konuşuyorum bu beni çok rahatlatıyor birazda olsa hafifliyorum bütün gücünü topla git anlat agla acını kızınla yaşa
    allahım sabır versin canım...

18. 19 Kasım 2009
  19. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    acının tarifi imkansız allah sabırlar versi başı saolsun