Mutsuzum sırf başkaları yüzünden :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve forevereda35 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : forevereda35
  1. forevereda35

forevereda35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İNSANLARI SEVERİM HATTA SEVERDİM AMA KENDİ EGOSUNU TATMİN ETMEYE ÇALIŞAN PİSLİKLERDEN BIKTIM ARTIK.HER GİRDİĞİM ORTAMDA BOYUMLA İLGİLİ YERSİZ YORUM YAPAN YER ELMALARI SİZE DİYORUM SİZİN YÜZÜNÜZDEN 1.80LİK BOYUMLA GERİNEREK GURUR DUYARAK YÜRÜYEMİYORUM...VE BENİ BU HALE GETİREN İĞRENÇ YORUMLARINIZ SAYGISIZ BENZETMELERİNİZ !!! EVT ESKİDEN KİMSEYİ GÖRÜNTÜSÜYLE ELEŞTİRMEZDİM AMA ŞUAN SİZ UFAKLIKLARA YER ELMASI DİYOR OLUŞUMDA SIRF BU YÜZDEN ... DÜNYAYA YERİN DİBİNDEN BAKINCA HERALDE HERŞEYİ KÜÇÜK GÖREREK BU FARKI KAPATMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ.BENİ BÖYLE ÜZMEYE HAKKINIZ YOK SİZDEN FARKLIYMIŞIM GİBİ DAVRANMANIZADA...AYAĞIM ALTINDA BÖCEK GİBİ EZİLMEKTEN KORKUP BU LAFLARI EDİYORSUNUZ AMA BİR İNSANI HAYATA KÜSTÜRÜYORSUNUZ...TEBRİKLER ALKIŞLIYORUM SİZİ...... LÜTFEN BU YAZIYI OKUYAN SİZLER UZUN BOYLU YAPILI BİR HATUN GÖRÜNCE HEMEN SALDIRMAYIN ONA...KİMSEYİ TAKMAYAN HER YÜKÜ:eek:lmaz:N ALTINDAN KALKABİLİCEK GÖRÜNTÜMÜZÜN YANINDA YÜREĞİMİZ KIRILGAN !!!!!!!!!

2. 22 Temmuz 2010
  3. SueBelize

SueBelize Su Beliz'im.. Mucizem..! Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım seni çook iyi anlıyorum.... her ortamda illaki duyduğum boy ve (benim birazda kilom var) yapımla ilgili gereksiz yorum ve eleştiriler çok sinir bozuyor gerçekten... ama sen eğer bakımlıysan, kendini kıyafetlerinin içinde iyi hissediyorsan bukadar kötü hissetmemelisin bence... ona bakarsan dışarıdan gelen eleştiriler hiç bitmezki.. ama sen bigün birini ciddi şekilde bozar veya uyarırsan biaha kolay kolay sanmıyorum sana sataşsınlar canını sıksınlar.... bu herkeste olmayan özelliğinin tadını çıkarmak varken en güzel yıllarını neden kendine haram ediyorsun lütfen bunu düşün.....

4. 22 Temmuz 2010
  5. PatikliPenguen

PatikliPenguen Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    bu ne sımdı kk hanımları napabılırki

6. 22 Temmuz 2010
  7. AminMellaLle

AminMellaLle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    yani şimdi sizin boyunuz çok uzun..

etrafınızdaki insanlarda genel olarak kısa..

ve size kendinizi kötü hissettirmek için devamlı boyunuzla alakalı kötü konuşuyorlar..

iyide bu sadece sizin için geçerli bi durum değilki..

genelde toplumumuzda ilk ortama girdiğinde muhakkak ilk kaşınla gözünle boyunla vss vs... yorum yapılır..

sizin bu duruma gösterdiğiniz tepki sanırım daha çok sizinle alakalı çok fazla takmazdım ben olsam..

hıı tabi bütün etrafınız kıskanç acımasız ve bunları rahatça dışa vuran insanlardan müteşekkillse ve siz artık son noktaya gelmişseniz birşey diyemiyeceğim..

allah yardımcınız olsun..

8. 22 Temmuz 2010
  9. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Kaç yaşındasın? Ergenlik ve lise dönemlerinde insan kendine genellikle takacak bir şeyler buluyor.
    Benim boyum da 1.75. Okulun hep en uzun kızlarından biri oldum. Zayıftım da. Hep "Safinaz" diye dalga geçerlerdi benimle. Sinir olurdum :eek:klava: Sonra bir dönem de sevgili, eş bulma konusunda problem oldu :KK1: standartların üstünde olunca uzun boylu erkek bulmak problem olabiliyor. Tabii böyle bir şart yok elbette ama genellikle kadının erkekten kısa olması beklenir ya.
    Her neyse büyüdüm ve hepsi geçti. Şimdi boyumu çok seviyorum. Biliyorum ki pek çok kişi de uzun boylu olmayı tercih eder. Bir süre sonra aldırmamayı öğrenirsin.
    Yalnız seninle dalga geçenlere kızıp bütün kısa boylulara hakaret etmek sana hiç yakışmamış.

10. 22 Temmuz 2010
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Bir de konuyu çok alakasız bir yere açmışsın.

12. 22 Temmuz 2010
  13. SueBelize

SueBelize Su Beliz'im.. Mucizem..! Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hakkaten fotoğraf resimde ne işi var :)

14. 22 Temmuz 2010
  15. midye

midye Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aman bosver ınsanları agzı durur mu hıc bu konu olmasa baska bı konu olur

16. 25 Temmuz 2010
  17. Star.Dust

Star.Dust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence boyun çok uzun değil , benim görüşüme göre tam kıvamında bir boya sahipsin.
    Bizim erkeklerimiz , Norveç,Finlandiya kızlarını görünce ağızları uçukluyor vay be kıza bak diyor.Boyuna takılmıyor. iş yerli kızlara gelince mi değişiyor.
    Yabancı kıza ayrı ,yerli kıza ayrı !!!

18. 7 Ağustos 2010
  19. AcapellaSoul

AcapellaSoul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim boyum 1.80 ve bu gereksizler yüzünden lise dönemim ve sonrası kabus gibi geçti..Yaşım oldu 27 ama hala bu konuda takıntılıyım ve kambur yürüyorum!!!! Annelerin çocuklarına fiziksel görünüşün önemli olmadığını küçüklükten öğretmesi gerekiyor..Belki dışarıdan bakanlar için çok basit gelebilir ama neler yaşandığını yaşayan bilir..Arkadaşım umarım iyisindir eğer bu yazıyı görürsen bana mutlaka ulaş..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.