Mutsuzum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve frozen99 tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : frozen99
  1. frozen99

frozen99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    forumda yeniyim kusura bakmayın:)..doğru yere yazdım sanırım..sadece sıkıntımı atmak istedim..
    aslında mutsuz olmak için çok fazla sebep yok hayatımda ama neden yaratmakta ustayım..neden mutsuzum peki..?geçen yıl biriyle tanıştım,aslında en başında olmayacağı belli biriydi,ama en azından arkadaş oluruz diye,onu bi şekilde buldum ve iletişim kurmaya çalıştım,msn'den fln:)..ve zaman ilerledikçe birbirimizi tanıdık..ama ben hala umutsuzum bunun üstüne benim arkadaşlarımdan birini facebookta ortak arkadaş olarak görmüş ve bana tanıyıp tanımadığımı sordu,o arkadaşım o dans hocasıydı onun çalıştığı yere geliormuş ve ondan çok hoşlanmış falan filan,bunu bana anlattı ve büyük bir şok yaşadım tabiki..:1shok:..daha sonra o kızdan konuşuyoruz sürekli,ben hiç açılmadığım için kanka muhabbeti oluo tabi:)..ama o da o kıza hiç bi zaman açılamadı,ben soruordum hatta söyledin mi söylicekmisin diye,en azından ümidimi tamamen kesmek adına:çok üzgünüm:.ben daha sonra o çalıştığı yere gittim plates dersine,beni hep msnden gördü ilk defa yüzyüze gördü o an çok başkaydımafoldumben..1 ay gittim oraya o zaman baya bi arkadaş olduk tabi..(ama yalanmış:KK43:..)..bu arada o kızla da yeni tanışmıştım aslındao sorduğunda ama arada buluşmak fln istiordu düşünün yanında neler hissettiğimi:çok üzgünüm:..neyse biraz zaman geçti bir iki ay fln,biz görüşmedik o zaman aralığında ben plateside bırakmıştım..bir gün internette öylesine konuştuk,ben ona bir cd vericektim gittim ve gitmez olaydım o gün herşey değişti:çok üzgünüm:..bu o gün o kadar farklı davrandı ki bana işte cnm bize gelsene bende sana bi d hazırlarım,gitmedim önce..güvenemedim..aklımdan neler geçti..daha sonra o üç gün hayatımın en güzel günlerini yaşadım:asigim:..çok sevdiğin,sevdiğin insan sana karşılık verio karşılıktan öte ümit verio,sürekli ama sürekli mesaj atıo ne yaptığını soruo,eskiden herkesin dediği cnm derken,bi anda tatlım demeye başlıo,denemek için özellikle hesap sorduğumda kıskanır gibi yaptığımda sanki erkek arkadşınmış gibi hesap verio,açıklamaya yapıo,herşey ve herkes için açıklama yapıo..herşey dün gibi..ama bu günler sadece 4 günden ibaret..:çok üzgünüm:ama yaşamamış olmayı çok isterdim..ve en sonunda tamam dedim ona güvenerek gittim evine..çünkü adını koyar belki..belki ve o zamanlar belki bile değil kesin açılır diye gittim..sonuç:koca bir hiç,hiç konusunu bile açmadı..kondurmak istemiyorum ama tahminimce beni oraya başka bir amaçla çağırdı..ne kadar acı:çok üzgünüm:..öyle bir davranışta bulunmadı,ama ben de öyle birşeye asla yanaşmadım..o günde güzeldi..ama o gün herşey bitti..o günden sonra ne bir kere aradı ne de eskisi gibi sıcak karşıladı mesajlarımı..bir iki hafta bekledim ve mail attım herşeyi açıkladım,en başından beri ona olan duygularımı..ben yalancı değilim "ben yalnızca seni sevdim ve sana güvendim"demeyi herşeyi anlattım..cevap atar mı tabiki hayır:KK70:..sonra ne diorsun mailime dedim,hiç birşey diyemiyorum seninle bir ilgisi yok deyip kestirip attımafoldumben..tabi bir daha aramadım sormadım,bu olaydan iki ay sonra bir bakıyoruz kiiii yeni bir kız arkadaş edinmiş:)..çok sürmedi bir ay sonra ayrıldılar..arada karşılaştığımızda sanki hiç birşey olmamış yaşanmamış bana o kadar acıyı çektirmemiş gibi davrandı o kadar sinirim bozuldu ki gerçi hala öyle davranıo..insan bir kere kusura bakma der yaa!ne yaptıysa sebebini açıklar bir kere olsun,ama cık!..benim gibi saflarda da sorun var,tavrımı kesin koyamadım..bende belki hiçbirşey olmamış gibi davranmak istedim,belki de onu kaybetmek istemedim,ne zekice(!)..ve şimdi o olay yaşanalı 7 ay oluyor,ben hala kaldığım yerde sayıyorum,o bu zaman zarfında ufacık bir adımda dahi bulunmadı bir kere olsun seni kırdım ben üzgünüm diyemedi,doğum günümü kutlamakla yetindi,sinir şey!..beni görmezden gelişi,o kadar umut verip duygularımla gururumla oynayışını yediremiyorum:çok üzgünüm:..bu durumdan kurtulmak istiyorum ama hala kurtulamıyorum:a015:..onun yaşadıklarımı anlamasını ve bir kez olsun seni anlıyorum ya da üzgünüm demesini istiyorum ama elimden hiçbirşey gelmiyor,ve bu durum hayatıma da yansıdı..düşünmemeye çalışıyorum ama kalbim çok kırık..kolay kolay da tamir olamaz gibi..bir insana bunları yaşatmak ne kadar kolay!....
    okuyan olduysa kafasını şişirdim eminim:KK70:..ama içimden geçenlerr yaşadıklarım bunlarr,aslında içimde kopan fırtınalar bundan çok daha fazlası...
    <rahatladım sanki biraz:)>

2. 20 Temmuz 2009
  3. oryeku

oryeku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    adamın amacı belli eğlence olsun ama sen de niye hemen evine gidiyorsun ki

4. 20 Temmuz 2009
  5. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    belkide adam size normal devrandı ama siz ondan hoşlandığınız için yanlış anlamış olamazmısınız.bana anlatmanızdan öyle geldi

6. 20 Temmuz 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    onun amacı belli. kendinden hoşlanan aşık bir kızın etrafında olması ,onun egosunu tatmin etmesi için ,iyi bir neden.
    bundan çok hoşlanmış ki,seninle bir süre görüşmüş..
    böyle tipler vardır etrafta. egoyu şişirmekten hoşlanırlar.o kızın ona ilgisini görerek mutlu olurlar..
    .0, sonra bu oyundan sıkılmış ve senle iletişimi en alt seviyeye indirmiş.
    zaten onu sevdiğini yazdığın maile cevap vermeye bile tenezzül etmemesi ,nasıl bir kişilik olduğunu, göstermiş. insan olumsuz bile olsa bir şeyler yazardı. onu bile yapmamış. bu kadar saygısız biri işte..
    senin yapacağın. onu yok saymak. sana mesaj yolladığında aynısını yaparak cevap vermemek kayıtsız kalmak.
    vede onu unutmak.

8. 20 Temmuz 2009
  9. svlkbr

svlkbr 65 GEL ARTIK :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm belkıde evıne cagırmakla senı denemiş olabılrdı bakalım geıckmı dıye sende gıdınce herrsey koptu bnce olmus olabılır cunku bunu yapan erkekler var...

10. 20 Temmuz 2009
  11. future

future Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence de okypete'ce...:nazar:

12. 20 Temmuz 2009
  13. frozen99

frozen99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tam anlamıyla bu sanırım..:çok üzgünüm:..artık bunu yapmaktan başka bir çare yok..

14. 25 Ağustos 2009
  15. frozen99

frozen99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hikayemi bilen arkadaşlarımmm ya da yeni okuyan olursa:)..en son bu hikayeyi anlattıktan sonra kararımı kesşn verdim ve içimde bu sefer bittiğini hissettim,ama şimdi işler çok karmaşık bir hal aldı,onların kursuna başladım ve dün onu gördüm sadece merabalaştık ve birşey hissetmedim,ama onun yakın arkadaşıyla arkadaş olarak aramız iyiydi zaten ama şimdi işler sanki başka boyuta geçio,ben de onun yanında mutlu gibiyim,ama acaba ne yaptığımı bilmiyor muyum,çünkü büyük bir hata yapabilirim eğer o kişi tam bitmadiyse bir de bilmiyorum etik olur mu,şimdikine yaşananları anlatmalımyım dürüst olmalıyım bence bu konuda sonradan duyarsa sanki daha kötü olur,ama aklım çok karıştı:1no2:..kavak yelleri dizisi gibi oldu artık:KK70:,düşüncelerinizi bekliyorummm

16. 25 Ağustos 2009
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    En baştan bu ilişkinin olmayacağını düşünmüşsünüz bu da birbirine sıkça karıştırılan "aşk ve tutkudan" tutkunun fitilini ateşlemiş. Bir şekilde irtibata geçmişsiniz, muhabbet kurmuşsunuz hatta o size başka birinden hoşlandığını söylemiş. Fitili ateşlenen tutku tavan yapmış sizde... Benim de başıma geldiği için bunu herkese iletmek istiyorum aslında: Bir erkekle sık görüşürseniz, dostluktan başka bir fikriniz olmasa bile, erkekler size yakınlaşıyor. Bu yakınlaşma bazen aşk olur, bazen başka beklentiler olur ama maalesef muhakkak olur, bu nedenle eğer o kişiye aşık değilsek görüşmelerimizi sınırlı tutmak taraftarıyım. Siz de sohbetiniz sıklaştıkça onun yakınlık gösterdiğinden, evine gittiğinizde ise farklı beklentilerde olması ihtimalinden yakınıyorsunuz. Sonrasında seyrekleşen muhabbetinize binaen mailde en başından beri onu sevdiğinizi söylüyorsunuz. Bu çekincelerle bu maili evine gittikten sonra yazmamanız daha yerinde olabilirdi. Hassas olduğunuz için tatsız yorumlarım hoş gelmeyebilir lakin üniversitede bir arkadaşımın durumuna benzettim halinizi... Bir hocamız kıza resmen ilgi gösterir, derslerde kızın yanına gider, sözlü - fiili ilgisini belli ederdi. Kız da zamanla kayıtsız kalamadı. Adam sonra herkese aynı şekilde davrandığını söyleyip kendini geri çekti. Aslında adam hakikaten diğer sınıflarda da flörtöz davranıyordu yani kızlara genelde ilgili yaklaşıyordu. Geriye aşka inanmayan, saçına ak düşen bir genç kız kaldı. Sonra çevresiyle de bağlarını kopardı, duyduğuma göre yurdun ücra bir köşesinde çalışıyormuş şimdi... Allahtan bu hale gelmeden toparlıyor çoğunluk...

Siz de bu defteri kapatmışsınız. Bu güzel bir gelişme. İlk yapmanız gereken kendi hislerinizden emin olmanız... Eğer bu ilişkiyi gerçekten istiyorsanız, öncekinde aranızda bir şey yaşanmadığından bir sorun olmaz. Fakat o da ilk başta "ortak arkadaşlardan" biriyle ilgilenmiş. Şimdi aynı şeyi siz yapıyorsunuz gibi algılanabilir. Hatta hislerinizden emin olmanız gereğini bu nedenle hatırlattım çünkü bilinçaltınızın da böyle algılama riski var gibi... Vaktiyle kafanız karışmış ve ziyadesiyle bunalmışsınız, kararınız her ne olursa olsun mutlu olmanızı, arada kalmamanızı, kararsızlıktan kurtulmanızı diliyorum.... vereliniortak

18. 25 Ağustos 2009
  19. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evine cagırma bencede deneme olabilir canım o zamana kadar cunku bişeler güsel gitmiş oraya gidince kopmus ipler ama tam bilemiyorum seni anlamısını bekleyemessin cunku umursamıyor seni dedigine göre yani unutmalısın die düşünüıorum canım