Naapmaya çalışıyor :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mervebuse tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mervebuse
  1. mervebuse

mervebuse Guest

Ablalarım benim hikayemi bilirsiniz çoğunz...o zamanlardan beri konuşmuyorduk biz eski çıktığımla..ama 2 gün önce bunun kardeşim dediği insan bana aşık olduğunu itiraf etti ve bende bunu Onun bilmesi gerektiğini düşünüp ona söyledim umrsamaz sanmıştım abartılı derecede umursadı delirdi resmen çocuğa demediğini bırakmadı... c.tesi 3müz konuşçakmışız konuşçak bşy yok dedm yok yok görüşcez dedi..
    ben dedm umursamıcağını düşünmüştm aslnda dedm senden sonra geçmişimin değerini daha iyi anladım dedi ne demek istiyosun dedim geçmişimsn sen bnm yani umrsamak zorundayım dedi geçmişte kaldım dedim sonuçta yaşadığımız güzel günler var dedi ama sen beni hayatından çıkardın dedm demekki çıkarmamışım bi yanda eskim geçmişim sevdiğim bi yanda kardeşim dediğim insan ve ortada bi gönül mevzusu olmaz buse olamaz dedi naapmaya çalışıyo anlayamadım :KK43::KK43:
    c.tesi görüşücez tavrım nasıl olmalı:KK43:

2. 10 Ocak 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.115
    Ödül Puanları:
    463
    sanane de....

yok artık eskileri biriktirip koleksiyon yapacak herhalde, kimseyle görüştürmediğine göre...

ne karışır ya, adı üstünde eski; bitmiş,gitmiş...

4. 10 Ocak 2010
  5. mervebuse

mervebuse Guest

ama onu seviyorum..

6. 10 Ocak 2010
  7. office

Beğenildi:
    38.115
    Ödül Puanları:
    463
    geçmişimsin dediğine göre o aynı düşünmüyor demek ki, yoksa daha farklı konuşurdu diye düşünüyorum. tabi arkadaşınızı en iyi siz tanırsınız...

8. 10 Ocak 2010
  9. tencere_tava

tencere_tava __ hersey senin icin __ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sen neden ESKI erkek arkadasina anlattinki bu olayi?
    neden bilmesi gerekiyo?

10. 10 Ocak 2010
  11. solidio

solidio Masumiyet+Cesaret Pro Üye

Beğenildi:
    980
    Ödül Puanları:
    238
    madem onu seviyorsan bu durumu lehine çevirmeye çalış derim .....fırsatı değerlendir seve seve ayrılma bence....oda sevmese halaa ilgilenir mi senle ..gerçi olayları yaşayan sizsiniz eğerki rencide edilmeyeceksen tekrar kazanmaya çalış sevdiğini datlumkaydirigubbakcemile5

12. 10 Ocak 2010
  13. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ikisini de boşver..:nazar:
    bir olup sana oyun yapmadıkları ne malum??:uhm:
    ctesi hangi tavrı takıncağı düşünmeden önce, onların seni hangi duruma düşürebileciğni düşün gamyoncuiremsu
    biraz paranoyakça bi yorum oldu ama naparsın hayatta her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım güzelim...:nazar:

14. 10 Ocak 2010
  15. office

Beğenildi:
    38.115
    Ödül Puanları:
    463
    heh, anladığım kadarıyla anlatırsam belki bişiler hisseder diye düşündü arkadaş. hala seviyorum diyor çünkü... CADIARZU

16. 10 Ocak 2010
  17. mervebuse

mervebuse Guest

çünkü bunu söyleyen onun en yakın arkadaşı benim başıma gelse en yakın arkadaşım eski çıktığımı sevse bunu bilmek isterdim...
    yok bu en son ihtimal imkansız beraber böle bişiy yapmaları...o asla böyle bişiy yapmaz hem bu sevdiğini söyledi dediğim çocuk beni 1 ay önce msnden faceden sildi işte 2 gn önce artık dayanamıcm itirf ediyorum neden sildim bliyomsn çnkü yannış kişiye aşık oldm uzaklaşmak içindi felan dedi yani bu muhabbet 1 ay öncesine kadar dayanıyo beraber yapsalar olaylar bikaç gün içinde olurdu...

18. 10 Ocak 2010
  19. white_girl

white_girl Kıbrıslı gız Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ikisini de boşver önündeki yaşantına bak...

ama seviyorsan bilemiyorum.. biten bir ilişkiye yeniden başlamak ne derece doğru o da tartışılır..
    bende kendimden bilerek söylüyorum..

hakkında hayırlısı