Naci Karacaoğlan yardım

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve henron tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : henron
  1. henron

henron Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkdslar ben burun estetiği yptırıcam medıpol hastensnde yaptrmayı dusunuyorum Naci Karacaoğlan dıye prof. dr var bi bilginiz varmı ? hastası olmuş olan vrmı ? bilgi verirseniz çok iyi olur.. yada doktor onerirseniz :-)

2. 12 Kasım 2010
  3. hndnkckky

hndnkckky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BEN YARIN SABAH SAAT 8:30 DA OLUCAM KORKMUYORUM DOKTORADA GUVENIYORUM HASTANEYEDE:d

4. 21 Eylül 2012
  5. tugcee01

tugcee01 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar bende Naci bey e ameliyat oldum.Kapalı teknikle.Nefes problemi vardı kemik alındı.Bu arada kemerimi aldırdım birazda burun tepesi değişti.Çok güzel oldu zaten ameliyat olan bir başka arkadaşımın burnunu görünce hemen randevu aldım.Çok doğaldı burnu hayatta estetik demezsiniz.Bende öyle istiyordum ve harika oldu.Yine eski burnum ama daha güzeli ve kemersizi.Hala ameliyat yorgunluğunu atamadım yüzünüz şişiyor falan kolay değil hani ama valla sonuç çok güzel onca sene kemerli burunla yaşadığıma değmezmiş..fotoğraf makinelerinden kaçarak yaşadım ne gerek vardı.3. haftamdayım evet ilk 2 hafta çok zordu ama geçti.Naci Bey gerçekten iyi bir doktor.Muayene sırası beklerken diğer çıkan hastalarında ağızları kulaklarında benim gibi :KK70: ama manken burnu istiyorum olsun yapmacık olsun falan diyorsanız Naci bey e gitmeyin sizin için kendini yakmaz.Randevu ücretsiz.Bilgisayarda burnunuzu analiz ediyor.Yapacaklarını söylüyor.Gidin bir fikir edinin.Ben başka doktorlara da gittim.Bilgisayarda korkunç burunlar gösterdiler.Adama hiç yakışmadı diyorum adam gayet güzel diyor yandan surat duvara vurmuş gibi delikler den beyin gözüküyor..Yok yok normal diyor beyinsiz.Ama siz yinede bir kaç doktor gezin dediğim gibi muayene ücretsiz.Zaten diğer doktorların bilgisayarda yaptıklarını görünce Naci bey e koşaçaksınız :KK70: benim gibi... estetik burun isterken mankenlere ünlülere bakmayın sizin alnınız, çenenizin sivriliği, elmacık kemikleriniz çok önemli.Gitmeden önce internette baya doktor araştırmıştım o sırada Naci bey hakkında hastalara karşı ilgisiz diye bir yazı okudum.Aslında çok ilgili sadece işini o kadar iyi biliyor o kadar çok burun ameliyatı yapmış ki çok rahat buda sinir bozuyor sanırım.Gittiğim bir çok doktor benle yarım saatten fazla zaman geçirdi ama Naci bey 15 dakika.Sonuçççç:: onların gösterdikleri burunla sokağa çıkamaz intihar ederdim.Naci beyse öz güvenimi geri kazandırdı.Aynalarla barıştım.

6. 22 Eylül 2012
  7. gizil86

gizil86 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Tuğçecim benim de nefes problemim var ve çok doğal bir burun istiyorum,Naci bey konusunda içim rahatladı çok teşekkürler:)))ben 3 doktora gittim hepsi birbirinden farklı şeyler söyledi ve hiçbiri bilgisayarda foto falan göstermedi,güvenemiyorum o yüzden:KK43:((
    seni rahatsız etmeyecekse ne kadara yaptırdığını da öğrenebilir miyim?(özelden de msj atabilirsin)

teşekkürler

8. 14 Mayıs 2014
  9. revolution19

revolution19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Benim de burnumda egrilik var ayrica burun ucum büyük ve düşük. naci beye ameliyat olmak istiyorum, fotograflarinizi görmem mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim