Naçizane Rüyalarınızı Yorumlayabilirim..

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve DatluCadu tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : DatluCadu
  1. DatluCadu

DatluCadu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    arkadaşlar rüyalarınızı yorumlayabilirim ama biraz fazla soru sorarım kabul derseniz nacizane yorumlayabiirim.
    ayrıca her rüyanın bir anlamı olacak diye bir kural yoktur. uyuduğumuzda su altında ne varsa su yüzeyine çıkar. oyüzden her rüyaya bir anlam yüklememek gerektiğini düşünüyorum.
    ve herkeze tatlı rüyalar diliyorum. :KK71:

eses07 bunu beğendi.
  2. 2 Kasım 2010
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ozaman ilk ben başlıyayım. dün gece bir erkeğin öldüğünü gördüm. tanımıyorum ama rüyamda yakınımmış. ölüsünü öbür odaya taşıyorlar. kefen giydiriyorlar , ben de ölüsünü görüp korkuyorum rüyamda. hatılıyorum da yüzünü. ama tanımıyorum gerçek hayatta. kalabalık falandı böyle

4. 2 Kasım 2010
  5. nunna

nunna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ya dün bir konu açmıştım o konuyu açmamı sağlayan olaylarla ilgli konuşmanın geçtiği günün gecesinde gördüm bu rüyayı o yüzden belkide bi anlamı yoktur bilemiyorum yinede anlatayım

Karacaahmet cem evindeyim annem babam ailecek. kapının ordan mezarlığı görüyorum bu eski önemli insanların mezarları filan var öyle bakıyorum o tarafa doğru ve sanki o mezarlaraki topraklar içinde yatan kişinini nefes alış verişine göre kabarıp iniyor. Allah allah diyorum doğr mu görüyorum falan diyorum sonra hani uzakta güneşte var belki o yzden ben yanılsama görüyorum diyorum ama yine de merak ediyorum ve yaklaşıyorum bi bakıyorum ki gerçekten bütün mezarların içinde bişey nefes alıp veriyo toprak resmen kalkıp iniyor. şok oluyorum ben tabi diyorum mezarlar nefes alıyor. sonra başka bir mezarın başına geçiyorum mezar açılmış içindekinin kafatası iskeleti yarım yamalak gözüküyor diyorum hırsızlar açmış altın filan bulmak için erhalde diyorum sonra bi bakıyorum ki oda oynuyor o da nefes alıyor gibi. tabi ben iyice tırsıyorum. aileme gidip diyorum dışarda nefes alıyor mezarlar falan derken uyanıyorum :KK5: ama o görütü çok kötüydü yaa toprağın kabaraıp inmesi filan :KK14:

6. 2 Kasım 2010
  7. rapunzel0316

rapunzel0316 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ben sürekli rüyalarımda beni terk eden erkek arkadaşımı görüyorum.Konuştuğumuzu ya da barıştığımızı görüyorum.Bilinçaltımdan mı kaynaklanıyor yoksa bir anlamı varmı? Umarım olumlu bir anlamı vardır.

8. 2 Kasım 2010
  9. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba
    Rüyamda ayı gördüm yavrularına benim elimden aldığı turunçgillerden veriyordu...

10. 3 Kasım 2010
  11. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    oy hoşgeldin canım holey:KK70::KK19:

12. 3 Kasım 2010
  13. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    merhabalar hemen yazayım :)

dün rüyamda işyerimden arkadaşla kuruyemişçi.görüyoruz bembeyaz şekerler..hadi gel diyorum badem şekeri alalım şurdan diyorum..

bugünde rüyamda bir kız arkadaşımla başbaşa tatildeydik..

yorumun için teşekkürler şimdiden!:KK71:

14. 3 Kasım 2010
  15. DatluCadu

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    öncelile rüyan hayrolsun.

mavi ege sanırım bu aralar ölümü düşünüyorsun, yada bilinçaltına itiyosun.erkeğin rüyanda tanıdığı birinden olduğunu düşünmen acaba yakınlarıma bişey olurmu endişesi ya hut bunu gerçekten yaşadın. ölüm korkusu seni oldukça etkilemişe benziyor nacizane tavsiyem , şayet yazdıkalrım doğru ise bu türü düşüncelere kendini çok kaptırma
    ailevi sorunlarında olabilir seni hayattan uzaklaştıran yaşama sevgini soğutan , bence hayata dört elle sarıl ölümden gereğinden fazla korkma.
    ölüm bir yüzü ile soğuktur ve biz ondan korktuğumuz için hep o soğuk yanını görürüz rüyalarımızda. üstümüze düşenleri yatpığımızda bu duygu hafifleceyetir.
    haddimi aştıysam kusura bakma dediğim gibi rüyalar su altında olanlarınsu yüzeyine çıktığı bir dünyadır. önemli olan sembolleri okuyabilmektir.:KK71:
    hayırlı rüyalar.

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  16. 3 Kasım 2010
  17. DatluCadu

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    bişeyden çok etkilenmişsin sanırım . bi haber, anlatlan bişey, film buda olduğu gibi rüyana yansımış

canım biraz önce yazdığın konulara baktım . yanlış anlama sadece seni nelerin etkilediğini anlamak için yoksa ordan bakıp buraya yazmak için değil. her neyse.sanırım kredi borcunuz varmış. eşinin aileilysede bir takım sorunlar. bunlar da seni çok kteilemiş o kadarki kendini kabre girmiş gibi hissetmene neden olmuş onlar kadar zor nefes alıp veriyorsun. ayrıca sen çok ayrıntılı düşünen bir bayasın buda olduğu gibi rüyana yansımış. herşeyi ayrıntısına kadar düşünmüşsün. bence fayra alzıntılara takılma. detaylar insanı bazen boğuyor.
    tatlı rüyalar:KK71:

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  18. 3 Kasım 2010
  19. DatluCadu

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203