naıl doyurucam ben bebeğimi:(

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve zeynep333 tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zeynep333
  1. zeynep333

zeynep333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3.5 aylık bebeğim biberon istemiyor artık.daha önce beni emmek istememişti bi şekilde tekrar emmeye başladı.şimdide biberon istemiyor.kaşıklada çok az içiyor.beni emiyor ama sütüm yetersiz.kaç gündür aç bebeğim.ne yapabilirim fikri olan var mı?

2. 4 Ağustos 2010
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    cnm biberonu bikaç gün dene ara ver yine dene uykuda vermeye çalış su vererek dene ilk emi,nim zamanla alışcak ona damaklıklı biberon dene anne memesine yakın olanlar var
    bide baktın onu almıyo kaşıkla birtakım sesler çıkararak yedirmeye çalış 3kaşık yese 1saatte 1 kardır

4. 4 Ağustos 2010
  5. zeynep333

zeynep333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha önce aldığı biberonu istemiyor.damaksızdı kullandığım.bugün damaklda aldım onuda istemedi.vermeye çalışınca çok sinirleniyor.suda içiremiyorum.suyu kaşıkla bile 1-2 damla içiyo.keşke sütüm bol olsaydı:KK43:böyle devam ederse neyaparım bilmiyorum.

6. 4 Ağustos 2010
  7. txuxlinxsxahin

txuxlinxsxahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm benim bebeğimde biberonu kabul etmedi(iyi ki etmemiş)sen sıkma canını benim sütüm de azdı bi tek seni emiyosa ne ala vala sabredecen 1 saatte emse 1 saat durup seni bırakmasını bekleyecen o emdikçe sütün artar.bi de ben medela marka pompa aldım emdikten sonra boşta olsa çektiriodum süt gelmiodu sonra sonra baya arttı sütüm bu sayede.bide arkadaşım onların midesi küçücük ceviz kadar emdiğiyle doyar sen sıkma canını.kilosu nasıl yawrunun?

8. 4 Ağustos 2010
  9. zeynep333

zeynep333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her işte bir hayır vardır.umarım dediğin gibi olurda sütümde artar bu sayede .aç kalmasında bebeğim.