NALCY'nin başarı öyküsü...

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve NALCY tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : NALCY
  1. NALCY

NALCY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR....​
    opuyorumnanaktan

ÖNCELİKLE SİZE KENDİMİ TANITAYIM...BEN 21 YAŞINDA BİR ÇOCUK ANNESİ EV HANIMI,VE YILLARDAN BERİ HEM ŞİŞMAN OLAN BİR BAYANIM...TA Kİ CANIMA TAK EDENE KADAR....

08.08.2008 TARİHİNDE EVLENDİM...13.02.2009 DA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM ÇOK MUTLUYDUM AMA TAM TAMINA 77 KİLOYDUM...HAMİLELİĞİM ÇOK BERBAT GEÇTİ..HAMİLELİĞİMİN 4. AYINDA 68 KİLOYDUM..MİDE BULANTILARINDAN,,KUSMAKTAN 9 KİLO VERMİŞTİM...DOĞUMA GİTTİĞİMDE 83 KİLOYDUM...DOĞUMDAN ÇIKTIM KİLOM 73...YE ANAM YE SÜT OLSUN,,PASTALAR BÖREKLER BİSKİVÜ ÜZERİNE SÜRÜLMÜŞ ÇOKOKREMLERRR.. DAHA NELER NELERR ASLINDA BUNLARIN HİÇBİRİ SÜT YAPMAZ AKSİNE 9 AY BİŞEY YEMEDİĞMİN ACISINI ÇIKARMIŞTIM...BİR GÜN AŞIYN ZOR KISMIIA KIZIMI GÖTÜRDÜMM..BİR BAKTIM TARTI.. TARTILDIMMM...OOOOFFFFFFFFF AMAN TANRIM KİLO 84....ŞOK OLDUM...ZATEN ELBİSELERİM HİÇ OLMUYOR..ÜZERİME BİŞEY YAKIŞMIYOR..NEREMİ SAKLASAM DİYE DÜŞÜNMEKTEN DIŞARI BİLE ÇIKMIYORDUM..YAĞLAR HER TARAFTAN FIŞKIRMIŞ DURUMDAYDI..HIII BU ARADA BAOYUM 1.58.. O YÜZDEN KİLOLAR O DERECEDE BELLİY Dİ...DERKEN 27.01.2010 TARİHİNDE DİYETE BAŞLADIM...

BAŞLANGIŞ:84

NE Mİ YAPTIM....

HAMUR İŞLERİ,PASTALAR,TATLILAR,BİSKÜVİLER,ŞEKER,ASİTLİ İÇECEKLER HİÇ BİRİNİ YEMEDİM.İÇMEDİM...SABAH KAHVALTIMI YAPTIM((1 haşlama yumurta,peynir,zeytin,salatalık,domates,1 dilim ekmek)) ÖĞLE((genellikle yemek yemedim meyve salatası yapıyordum))AKŞAM((ne yemek varsa,,sebze yemeği yarım porsiyon yedim))NOT:AKŞAM YEMEKLERİNİ KIŞIN SAAT 5 TE,YAZIN SAAT 6 YI GEÇMEDİ....GECE 2 MEYVE YEDİM...YÜRÜYÜŞ YAPTIMMM

EVETTTT GELELİM KAHVENİN HATRINAAA....KENDİMİ ÇOK AÇ HİSSETTİĞİM ZAMANLARDA 1 ŞEKERSİZ TÜRK KAHVESİ İÇİYORDUM İŞTAH MİŞTAH KALMIYORDU...BEN 27 KİLOYU BÖYLE VERDİM....ŞU ANDA 57 KİLOYUM VERMEM GEREKEN 2 KİLOM KALDI...O KADAR MUTLUYUMKİİ NE ALSAM NE GİYSEM HERKEZ TARAFINDAN ÇOK BEYENİLİYOR...HERKEZ O KADAR İMRENİYORKİ BANA BAKTIKLARI ZAMAN..ŞAŞIRIP KALIYORLAR...

KIZLAR HİÇBİRŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ZOR DEĞİLDİR YETERKİ SİZE YAPMANIZ İÇİN GEREKLİ BİR SEBEP LAZIMMMMMMMM...kaydirigubbakcemile5

İYİ KİLO VERMELER....​

olumunekankayizsmile

KIZLAR 7. SAYFADA YENİ RESİMLER VAR..

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  2. 10 Eylül 2010
  3. NALCY

NALCY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [ı]veeeeeeeee şunu unuttum 80-89 topiği arkadaşlarım size çok ama çok teşekkür ederim sizin verdiğiniz motivasyonunda bu 27 kiloyu vermemde bir payı var....

((izlem,feryal,aylin,banu,sema,bahar,melahat,tülay,........))))unuttuğum varsa soryyy

ve şunu anladım ki insan yemek yemekle mutlu olmuyor,,güzel iltifatlar alınca mutlu oluyormuş.....

şimdi o elinizdeki çikolataları bırakın ve ayna karşısına geçip ben başarıcam diyin ve başarınnnnn.....

Ben artık şişman değilimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    [/ı]

4. 10 Eylül 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler maşallah azimle bütün kilolarınızdan kurtulmuşunuz.

6. 10 Eylül 2010
  7. diyet listeni yazar mısın canım

8. 10 Eylül 2010
  9. tekduzehayat

tekduzehayat YEPYENİ BİR HAYAT!!!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    gercekten tebrıkler
    ayda 3 kılo gıbı vermıssın cok cok saglıklı darısı tum ıstıyenlerın basına

10. 10 Eylül 2010
  11. mayiscadisi

mayiscadisi Born This Way Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    süpersin tatlım. darısı başıma :)

şu an çok önemli bir süreçtesin bunu sakın unutma, bu formunu koruman gerekiyor ki geri alman zorlaşsın.

bir de fotoya bakarak yorum yapıyorum sadece. kol kaslarını birazcık çalıştırman gerektiğini düşünüyorum. hafif ve şekle sokucu egzersizleri internetten çok rahat bulabilirsin.

12. 10 Eylül 2010
  13. ven_har

ven_har Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    resimlerine baktım da harikasın gerçekten.27 kg az uz değil tabi.ve sein de dediğin gibi "YETERKİ SİZE YAPMANIZ İÇİN GEREKLİ BİR SEBEP LAZIMMMMMMMM..."sanırım bu sebep "kendini daha iyi daha güzel hissetmek"olsa başarı oranımız daha da artacaktır.74 kg yum bebeğim yok ve bebek düşünüyorum 3 ay a kadar 9-10 kg versem çok iyi olacak

14. 10 Eylül 2010
  15. NALCY

NALCY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler canım...doğrusu kiloyu korumak diyet yapmaktan daha zor olsa gerek..bu kadar kilo vermişken tekrar geri almıyacam...bunun için elimden geleni yapacam...evet tatlım bende egzersizlere başladım zaten biraz kollarımda sarkma oldu....

16. 10 Eylül 2010
  17. NALCY

NALCY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaydirigubbakcemile5
    aynen öyle canım.....

18. 10 Eylül 2010
  19. NALCY

NALCY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kahvaltı öncesi 2 bardak ılık su

SABAH:
    1 haşlama yumurta,peynir,3 zeytin,domates salatalık,1 dilim ekmek

ÖĞLE:
    sebze yemeği yada meyve salatası yedim

AKŞAM:KK43:SAAT 6 YI GEÇMEYECEK))
    aslında evde ne varsa yemek olarak sebze yemeği varsa 1 tabak 1 dilim ekmek,,bulgur veya prinç varsa 7 kaşık yanında 1 kase yoğurt..

gece 2 meyve yedim canım.....

NOT:ACIKTIĞIN ZAMAN ŞEKERSİZ TÜRK KAHVESİ......