namusunuza iftira atana ne yaparsınız?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yellowbomb tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yellowbomb
  1. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ve bu birde hemcinsiniz olsa..kötükedihüsokötükedihüso
    gitse sağda solda sizin hakkınızda namus konusunda ileri geri konuşsa insanları inandıracak kadar bide.....
    ne yapardınız bu durumda
    kimse yapamaz demeyin oluyor ,gerçekten gizli gizli bunu yapan oluyor ,özellike sizi kıskananlardan gelir bu darbe. ve birde yakın arkadaşlarınızı bile buna inandırıyor gerçi buna inanan arkadaşı allah kahretsin de..böyle bir durum içinde iftira edene ve inanan arkadaşlarınıza nasıl tepki verirdiniz

benim başıma da geldi ama en kötüsü benim başıma gelendi galiba....
    okul yıllarında sınıfımdaki 2 kız arkadaşım aniden benle konuşmamaya başladı sonra bir tanesi dayanamayıp söledi senin hakkında böle böle şeyler dendi dedi dünyam başıma ykıldı ne diyon sen yaa falan dedim ama söleyeni bir türlü sölemediler bana 3 yıl geçti aradan bunu söyleyen sınıfımdan yakın arkadaşımmış allah kahretsin...ama yüzleşmek için için iş işten geçmişti 3 yıl boyunca sölemediler 3yılın sonunda da okul bitmişti o kız da evlenip gitmiş buralardan...ama sonra ne oldu biliyomusunuz bu kızı bir kafede bir çocukla basmışlar hatta b,zim sınıftan bir çocuğun abisiyle ilişkiyede girmiş bana attığı iftiradan ben aklandım kendisi gerçekten bunu yapan biri olarak kaldı akıllarda...ben aklandım ama inanan arkadaşlarla hala aram iyi değil....çok pişman olduşar çok özür dilediler affet diye ağladılar bile ..hatta benle gözgöze bile gelmeye utandılar "sana yaptıklarımız çok kötüydü utanıyoruz artık senden" dediler daha neler neler ...kurban olduğum rabbim yine yanımdaydı kimse yokken...hatta öğretmenimi bile inandırmışlar buna pis kadın yaa ama sonra öğretmenim de pişman oldu o kızı basanda öğretmenimmiş zaten sonra gidin yellowdan özür dileyin kimin ne olduğu çıktı meydana demiş allahım hiç affetmiyorum hiçbirini..hergördüğümde gözerinin içine öle bakıyorum ki hemen gözlerini kaçırıyorlar okadar etkileniyorlar o bakmamdan...allah kahretsin ne diim ya

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  2. 28 Ekim 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende onunkine atarımsempatiksalakcinni..olmadımı oldu hicde takmadım beni bilen iyi biliyor onların dediklerine inanıcak insanlar varsa varsın inansınlar problem degil..ama baktım bir degil iki degil devam ediyor cekerim bi koseye derdin ne diye sorarım

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ekim 2010
  4. 28 Ekim 2010
  5. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ben de de oldu...ama yine olur diye korkuyorum ..ateş olmayan yerden dumanı zorla çıkarıyırlar bazen....bide arkadaşların inanması çok koyar insana

6. 28 Ekim 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    başıma geldi...

biz eşimle flört ediyorken ben kadın doğuma gidiyordum hormon tedaisi görüyorum. o gün bizi kapıda görmüşler. kayınvalidemin komşusu 'çocuk aldırıyorlardı 'demiş...
    kayınalidem duymuş bize söylemedi bile. üzerinden 2 yıl geçti yeni öğrendim komşusuyla konuşmuyordu seebi buymuş.
    ben hiç hamilelik geçirmediğime dair rapor alırım. ama onlar kendini nasıl aklar nasıl vijdanları rahat eder bilmem dedim. bir kaç kişiyede ilettim. ama inanan inansın. bu benii hiç etkilemedi. sadece yılların komşuluğu bitti o kadar.

8. 28 Ekim 2010
  9. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Sessiz Kalırım Ve Allah a Havale Ederim.. Ne Demişler Alma Mazlumun Ahını!.
    Bazen Sessizlik En İyi Cevaptır Aptallara.. İftira Atan Kişininde Sağlıklı Birey Olabileceğini Düşünmüyorum

10. 28 Ekim 2010
  11. juliettt

juliettt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ispatlamasını isterim,yüzleştiririm,cok ağır eleştiririm ha ispat edemiyorsa(doğal olarak) çok pis kavga ederim...

12. 28 Ekim 2010
  13. LPGLi_FeRRaRi

LPGLi_FeRRaRi PiSiKoLoJik DeLi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    şimdi öyle orda burda laf söleyip herkezin diline düşürücek şekilde konuşuyorsa valla ağzını burnunu dağıtırım ne demek yaaa insan hayatta ne için yaşıyorki namus şeref haysiyet onur .. hastanelik ederim o derece yani hatta bunu yapan erkeke sıkarım kafasına :)) ( fazlamı abartıtm ne )

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  14. 28 Ekim 2010
  15. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    banada atan oldu hemde 2 kişi. birisi dışarıda kendini pazarlayan bir kızdı. ben sessiz sakin işimde gücümde bir insanım onlara uyup onlarla gezmediğim için böyle konuştu ve halada konuşuyor. bende o kendisine baksın diyorum sadece dahada kuduruyor. kendisinin anneside öyle bildiğimiz için ben ve eşime düşman resmen. diğeride evli çocuk sahibi ama bir başkasıylada ilişkisi var benim öğrendiğimi duyduktan sonra benimle uğraşmaya başladı. bir kerede söylesem içim gam yemiyecek. ama bu kişiler bana iftiracı diyorlar birde düşünün artık. ben hiç muhatap olmuyorum. tek söylediğim şey sizide benide herkes biliyor merak etmeyin oluyor. hiç muhatap olmayın kızlar çirkef çirkeftir aman allah korusun onlardan bizi.

16. 28 Ekim 2010
  17. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    normalde takılmam boyle konulara
    ben kendımden emınım ne de olsa
    ıftırayı atan da buna ınananda kendı kalıtesını koymustur ortaya
    ısım olmaz oyle ınsanlarla

zıra evlendıkten hatta cocugum olduktan sonra esımın aılesınden bır deyyus hakaret tarzı ıftıra nıtelıgınde laf soyledı bana
    hıc sesımı cıkarmadım ama bunu yedıremeyen kocam ıyı morarttı
    sadece yuzunu degıl vucudunun bılumum yerlerını kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt alkisalkisalkis :nazar:

18. 28 Ekim 2010
  19. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sessiz kalınamayacak bi durum bence ..valla ben sessiz kalamam bu durumda...haddini bilmek zorunda anlasın ki öyle herkuşun eti yenmez...iftira ciddi bişey hele bu konuda....