Nane + Limontuzu Formülü ile Zayıflamak

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve merve27 tarafından 27 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : merve27
  1. merve27

merve27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar uzun zamandan beri aşırı derecede yiyodum ve hiç tokluk hisstmiyodum okadar yememe rağmen hiç bi rahatsızlık duymuyodum veyaz gelince rejime başladım ama dayanamadım başım fln dönüyodu sürekli acıkıyodum ekmeği kesmeye çalıştım onu biraz becere bildim yürüyüşe başladım ama bırakmak zorunda kaldım onu bırakınca rejimide bıraktım sadece ekmeği kestim ve daha sonra yengem bişi keşfetti nane ve limon tuzu o da benim gibi rejimi bırakmıştı ama çok sevdiği için sürekli nane yiyodu sonra bi tartıldı 3,5 kilo vermiş 1 haftada daha sonra araştırdık ve nane beyne sinyal gönderip tokluk hissi verirmiş limon tuzu ise mideyi küçültürmüş annemle bende kullanmaya başladık yengem etki görünce ve sonuç inanılmaz ekmeği zaten kesmiştim sadece yemeklerden biraz alıyodum şimdi onuda yiyemiyorum aç karnına naneyi yyeyince başka hiç bişi yiyemio insan 4-5 gün böyle devam etti bişi yiyemedim şimdi naneyi bıraktım ama hala yemek yiyemiyorum pek açlıktan başım dönüyo yarım tabak yemek yiyorum ve palayacak gibi oluyorum 1-2 tabak yemeği yeyipte hiç bişi hissetmeyen ben şimdi yarım tabak yemek le istifa edecek duruma geliyorum gerçekten midemin küçüldüğünü anladımsırnaşık şey: 2 yıldan beri kilo vermek için bir sürü şey yapmıştım ama içinde enn ii sonuç vereni diyebilirim şimdilik 3 kilo verdim ama daha vereceğime inanıyorum sonuç alınca sizinlede paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum :lepi:
    :teytey:

2. 28 Temmuz 2008
  3. merve27

merve27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nane kuru toz nane biraz limon tuzuyla karıştırıp aç karnına yeniliyo kızlar

4. 29 Temmuz 2008
  5. merve27

merve27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm 1 avuç kadar kuru nanenin üzerine yarım çay kaşığı kadar limontuzunu direk olarak eritmeden koydum ben 3 kiloyuda 1-2 aydır rejim yapıyodum sadece 1 kilo vermiştim naneye başlar başlamaz 1-2 kilo gitti aslında çok fazla verdim vücudumdan belli oluyo ama annem hasta olunca belli olur nekadar verdiğin dedi yani şimdi baya inceldim ama tartıya yansımadı:KK70:

6. 29 Temmuz 2008
  7. merve27

merve27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    birde kızlar ben bunu sistemli ölçülü bi şekilde yapmadım yani biz bunu normalde yapardık çocukluktan beri belki sizde bilirsiniz nane limontuzu tuz biber karıştırıp eşki yapardık fln şimdi tokluk hissi verdiğini ve mideyi küçültüğünü öğrenince sadece naneyle limontuzu karıştırıyoruz ben cnm istedikçe yiyodum yani bi düzene fln uymadım onun için sizede ölçü fln yazamadım kusura bakmayın

8. 29 Temmuz 2008
  9. XSXXIXMAL

XSXXIXMAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    limon tozunuda öyle bütün yuttun o zaman doğru mu anladım

10. 29 Temmuz 2008
  11. dtk85

dtk85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    limon tuzu ve nane

evet midenizin delinmesi için süper asidik bir ortam denemeye değer tabi ki.

ne de olsa mide delinince ya da içinde yaralar çıkmaya başlayınca yemek yemeniz mümkün olmıcak.

deneyin tabi deneyin...

earth_angel9 bunu beğendi.
  12. 29 Temmuz 2008
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu bence kişiye göre değişebilir, mesela nane veya naneli şeyler beni çok çabuk acıktırıyor.

14. 30 Temmuz 2008
  15. meldos27

meldos27 Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar tamma hersey güzel hoşta,
    ac karnına bu nasıl yenir,
    tok karnına yense olmaz zaten yemegi yemiş oluyoruz ,aclık hissi veriyomus ben anlamadım...

16. 30 Temmuz 2008
  17. ribella

ribella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında mideye zarar verebileceği banada mantıklı geldi..limon tuzu hatta tüm olarak kullanılması mideyi küçültmezde zarar verecek bi şekilde büzebilir... ama aslında denemek çok isterdim.. sadece cesarete ihtiyacım var sanırım.. :)

18. 30 Temmuz 2008
  19. benim bildiğim nane iştah açar , rokada çok pis iştah açıyor valla:KK70: