nankör olan benmişim

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mrwb tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mrwb
  1. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    slm kızlar öncelikle bu yazıcaklarımı rahatlamak için yazıyorum çünkü ilişkim hakkında kimseye çok konuşmam ama artık biriktirdim içimde yazarken bile doluo gözlerim tecrübeleri olanlar bana katılsın yada fikrni söylesin sewgilimin sewgisinden şüphem yok ama kendisi ağır yılışmayı sewmeyen ama yılıştığımda mest olan iltfat etmeyi sewmeyen ama ettiğimde zewkten 4 köşesi çıkan bi insan ama 3 senedir cicim aylarımız hariç hep ben ona güzel şeyler söylüyorum iltifatlar ediyorum.. ee tamam karşılık beklemiyorum ama nereye kadar? bende istiyorum beni şaşrtsın durup dururken çok güzelsn wb kiytirik dahi olsa bişiy söylesin en basitinden dün kendisine 7 mesajlık çok romantik bişeyler yazdım içimden ne geliosa ama o kuru kuru tesekkür etti sonrada ben ister istemz bozuldum noldu aramızı bozmak için mi yazıosun dedi (hee ewet gerizekalı )dememek için zor tuttum kendimi ya ben mi abartıyorum o mu odun , diceksnz ki buluştuğnuzda nasıl bi sorun yok çünkü farklı şehirlerdeyiz we buluştuğumuzda çok özleştiğimzden bi sorun çıkmıo ama yne şımartan pof pof yapan benim tabi ben ilk defa ona aşık oldum normalde böle romantik bi yapım yoktur ama sewiorm işte duramıyorum ouuuy askım sewglm wb demeden etmeden bilmiyorum ya üzüluyorum artık we bugün bana benim de okulum war her işimi bırakıyimde snle mi ilglnym nankörsün dedi ne kdr üzüldüğümü tahmin bile edemzsiniz ben ne beklerken o neler söyluo bana bşi söyleyin napaym ağırdan mı sataym satsam bi türlüüü satmasm bin türlü sewiorum yahu anlamıo mu:gitme:a

Son düzenleme: 22 Ekim 2010
  2. 19 Ekim 2010
  3. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Ohooo yaaa !! Türkçe yazım kurallarına dikkat edin artık yaa, kaçıncı kişi bu !! Türkçemizi mahvediyorsunuz !! Nasıl yazmışsınız konuyu öyle ...!

Konunuza dair fikrimi söyliyim; bu kadar yüz vermişsiniz 3 sene boyunca, e bi müddet sonra şımarmış, gayet normal. Onu bu hale getiren sizsiniz. Bu hale getirmeyi başardıysanız, olacakları da az çok tahmin etmişsinizdir onu şımartırken. Çözümü de bulabilirsiniz heralde ..
    :kahve:

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  4. 19 Ekim 2010
  5. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    ne yazdığınız anlaşılmıyor ki

6. 19 Ekim 2010
  7. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kusura bakmyında dikkat etmedm yazarken türkçe yazıor msj yazmaktan alışkanlık kaldığı için bu şekilde yazdım anlaşılmıosa cwp wermyblrsnz onu dşüncek psikolojide değilim şu an

8. 19 Ekim 2010
  9. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    çokk ilginç biriymiş...yani siz sevginizi hep belli ediyosunuz o hiç karsılıgını vermiyo demi yanlış anlamıyoruz...senin sevgini degerin anlmıyosa bi erkek canım cokta ilişkiyi yürütmenin anlamı yok bence ama eger cok seviom yapamam diosan da az bucuk kabuguna cekil arayıp sorma burnu sürtülsün bakem nasıl davranıcak sana napıcak bekle ve gör.....

10. 19 Ekim 2010
  11. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ya şöyle sewgisini belli etmiyor deyipde hakkını yiyemem çünkü etmese nasıl devam ediyim ama ben bi adım atıyorum o anca öle yahu insan hiç mi durup dururken bişi demez sorun orda yok yılışmayı şımartmayı bırakıyorum noldu sana bi haller oldu diyor :KK43:

12. 19 Ekim 2010
  13. CagLo

CagLo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su "yilisma" lafi cok kaba geliyor, inanilmaz itici..
    sevgilinize yaklasmanizi "yilisma" diye adlandirmamalisiniz bence..
    yinede tabi sizin kendi yakistirmaniz, sadece kendi fikrimi belirtmek istedim..
    hakkinizda hayirlisi olmasini temenni ederim..

14. 19 Ekim 2010
  15. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ya yılışma derken o anlamda değil hani sevgimi göstermek anlamında söylüyorum tabiki senin kendi düşüncen teşekkürler zahmet edip okuduğun için

16. 19 Ekim 2010
  17. Thetis

Thetis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İçeriği silmenin yasak oldugunu bilmiyorsunuz heralde !
    Herkes yazsın silsin o zaman.

18. 20 Ekim 2010
  19. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    yorum yapasım vardı ama içerik silinmiş

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.