napacağımı bilmiyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gxuxlxuxmse_21 tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gxuxlxuxmse_21
  1. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1 yıl önce nişanlımdan ayrıldım severek nişanlanmıştım.bidaha olmıcak evlenmicem derken karşıma çıktı .yeni biri ile tanıştım 10 gün içinde ne oldu anlamadım aşık olduk ailesi ile çarşamba günü bize gelecekler.çok iyi herşey çok güzel çokta iyi anlaşıyoruz .ama bende şans mı yok nedir anlamadım .işi iyi değil aldığı 700 tl evde yok .ailesi çok iyi kendiside öyle ama nasıl geçincez bende çalışıyorum ama benimde işim garanti değil .tamam kimsenin değil ama evde kira ne biliyim beni tek düşündüren bu .işide vardiyalı ben işe gitcem o evde .ben evdeykende o gitcek.bi tanışalım belki konuşulup halledilir dedim.of of ne zor hayat .akışına bıraktım gidiyorummmm.sonu hayır mı şermi bilemiyorum

2. 20 Nisan 2010
  3. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    seninde sevgilelerinde maddi yönden hic sansin yok sanirim.
    valla bilmiyorum canim,zor bi durum.
    baska ise gecme imkani yok mu

4. 20 Nisan 2010
  5. gxuxlxuxmse_21

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok malesef iş değiştircem dio ama herşey ihtimallere bağlı .çok mutsuzum moralim sıfırrrr.istiyosunda yapamaıyosunya onunla olamıyosunya .galiba artık umudumu yitirmeliyim.yapcam dio düzelir dio aç tok dio ama ozman öyle olmaz körü körüne nasıl evlenirim

6. 20 Nisan 2010
  7. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    eğer çalışkan azimli bi adamsa ekmeğini kazanır her şekilde. benim eşimde 2 iş yapıyo gecenin körlerinde geliyo. ben bazen nöbetlere kalıyorum o zaman hiç göremiyoruz birbirimizi. ben geliyorum o gidiyo. hoşgeldin güle güle oluyo muhabetlerimiz. ama bi zamana kadar böyle olucak bazı şeyleri rayına oturtana kadar. maddiyat evet önemli bi mevzu ama hayati değil. küçük bütçelerle de mutlu olunabilir. yeter ki huzurun olsun mutlu ol.

8. 20 Nisan 2010
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yanlismi anladim???benneyaptımki

10 gün icinde asik oldunuz evlenmek istiyorsunuz öylemi?

10. 20 Nisan 2010
  11. gxuxlxuxmse_21

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet tanıştıran kişiler sağlam :) ama acayip bi büyü olduokadar rahatız ki.umarım herşey yoluna girer allahıma dular ediyorum nolur bozulmasın die.hem onu çok seviyorum .oda beni .çok uyumlu bi çift olduk.hayat kolay değil maddiyat tabiki herşe değil ama biyerdede önemli .ikimizinde mesleği yok.ailelerimiz destek olucaklarıın söylüyolar.o kendine çok güveniyo .umarım mutlu oluruz hayırlıysa olsun.bi insanla kaç yıl sevgili olursan ol yüzük parmağa girince işler değişiyo bunu yaşadım ben oyüzden 10 bana yettii.

12. 20 Nisan 2010
  13. Tontirik

Tontirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    101
    meslegi ne? yaşı kac?

bak benim eşim ünv bitirdi bi işe girdi 750 tl alıyordu 3 yıl önce.
    350 lira kira + 300 lira taksit ödüyorduk.ve kış ayıydı.yakıt parasını ve diger masraflarıda hesap et.
    ve biz birazda annemgilin destegi ve dügünden gelen altınlarla idare ettik bi süre.
    düşün bendeki cesareti bide bi kac ay sonra hamile kaldım:)))

ama ondan sonra hayatımız degişti.hani derler ya bebek bereketiyle ,kısmetiyle gelirmiş diye.aynen öle oldu
    eşim cok büyük firmada işe başladı.maaşı 1000 tl oldu.şuan cok daha büyük bi firamda calışıyor ve maaşını yazmayım cok daha fazla oldu.şuan bize yetiyorda artıyor bile.

diyecegim şu ki sevgi varsa ve eşin cidden cok iyi biriyse ve sen ac gözlü biri degilsen bi şekilde gecim oluyor.

bu araada ben calışmıyordum eşimin aldıgı maaşı hiç kafasına kakmadım.para yüzünden hiç tartışmamız olmamıştır 3 yıldır.ben paraya doymuş biriyim şuan gecincek kadar maaş girdin eve yeter.

14. 20 Nisan 2010
  15. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    sen bu kisiyle sadece 10 gündür mü cikiyorsun?

16. 20 Nisan 2010
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha arkadasim aklini bulandirmak istemem, ama ona buna güvenerek evlenilmez bana göre...

Aileler destek olucaklarmis? Cok duyduk bunlari....dügünden sonra herkez elini ayagini cekince, hadi bakalim bakin basinizin caresine deyince anliyor insan anyayi konyayi.
    Heleki erkek tarafi.....

Yine sen bilirsin, hayat senin karar senin...ama bana kalirsa biraz fazla acele etmisiniz....

Evet o yüzük parmaga girince isler degisiyor bir ciddiyet kazaniyor iliski lakin bir insanla en azindan bir sene iki sene beraber olmak huyunu suyunu karekterini az bucuk anlamakda cok önemlidir.

Umarim hersey gönlünce olur!

18. 20 Nisan 2010
  19. buttercup

buttercup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kendinizi ateşe atıyorsunuz. 10 günde bu noktalara gelmemeli çiftler.
    belki de gerçekten doğru insanınız o belki kocanız olması gereken kişi o ama yanlış buldum "tanıştıran kişile sağlam" düşüncesini.

bunlar bir yana bugün çok zengin biri de olabilirdi size en büyük lüksleride sunabilirdi karşınızda ki
    ama yarın olurdu elindeki herşey bitmiş gitmiş... öylece kala kalmışsınız...

demek istediğim konu aşka sevgiye gelince hele de 10 güne evlilik kararları girecek kadar yoğunsa bazı şeyler bu gibi kaygılar yaşanmaz sanki?
    yani aşkın gözü kör ya hani bunu farkedemezdiniz gözünüze batmaz idi maddi durum iş vs.

sanırım siz ne yaşadınız pek bilmiyorum ama evliliği kaçış-kurtuluş olarak görüyorsunuz. ve bu yüzden kendinizi ateşe atıyorsunuz.
    bence biraz düşünün emin olmadan aceleci davranmayın...