napsamda yemiyo hep meme

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kocayanak tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kocayanak
  1. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    10 ayı geçti kızım ama neler hazırlıyorum en fazla iki kaşık hemen göğsüme yapışıyo allahtan süt sorunum olmadı da doydu ama artık yemesi lazım ama nasıl bir fikir hazır herşeye karşı olan ben onu bile denedim

2. 17 Mayıs 2010
  3. adescik

adescik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm demekki sütün çok iyi ve bebeğini besliyor... benim bebeğimde 10 aylık ve sadece 1 kez çorba içiyor.. geri kalanda emmeyi tercih ediyor. senin gibi yediremiyorum... ama şöyle düşün illaki ileride süt olmayacak ve yemek yiyecekler kim aç yaşamış.. bırakalımda emsinler... tabi sen şikayetçi değilsen çünkü emzirme zahmetli bir iş..

4. 18 Mayıs 2010
  5. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende aynı dertten muzdaribim benimki bırak 2 kaşığı 1 kaşık bile yemiyo sadece emiyo neredeyse 11 aylık oldu bende artık diyorum bu süt eninde sonunda bitecek o zaman mecbur yiyecek yapacak bişey yok

6. 18 Mayıs 2010
  7. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebeğim 3 aylık bende şimdiden alışsın diye mamalar deniyorum ağzına sürmüyor ağlıyor biberon almıyor ama ben mama almasını istiyorum kayınvalidemme bırakıyorum işlerim oluyor ama yok sürekli emecek ben doymedığını snabıyorum aslında kilosu iyi ama genede yesin istiyorum sütüm yeterli diye doktor.

8. 19 Mayıs 2010
  9. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben emzirmeyi çok seviyorum onun o sevinci yetiyo bana daha öncede ikikere emzirdim hep bağlanırlar bebeklerim bana gündüz emiyo zaten şikayetim yok ama işte vitaminsiz kalmasın amacım çok şükür gelişimi iyi güzel şeylerde hazırlıyorum artık zamanla heralde demek ki tek benim bebeğim deyilmiş