Narin marka yemek takımı kullanan var mı?

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve eby tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : eby
  1. eby

eby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yemek takımımı almak için baya bir dolaştım, tam kare bone china modeller var ya onlar çok kaba geldi gözüme onlardan almıycam dedim ama baktım her yerde onlardan var(eminönüne gittim) ve sonra diğer modeller daha bi günlük geldi bana, artık çok yorludum en son girdiğimiz yerde Narin marka bone china kare model beğendik hemen aldık çıktık. sonra geldi hemen eve tabaklar, baktım kutuda made in p.r.c. yazıor yani çin malı, bide ben estetik kibar şeyleri severim, desen de çok büyük geldi gözüme, orda pek öyle gelmemişti (tabağın yarısını kaplıyor)..anlıycanız içime sinmedi:KK43: kullanan var mı bu markayı kalitesini de hiç bilmiyorum... o kadar Alman porseleni falan vardı, yorgunluktan şaşırdım galiba:) :çok üzgünüm:

2. 20 Eylül 2010
  3. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    evet canım ben kullanıyorum..
    gunluk takımıda var..
    mısafır ıçın olanıda..
    8 yıllık evlıyım..hiç problem yok...
    çok gusel..

4. 20 Eylül 2010
  5. eby

eby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hmmm, iyi ya sevindim, nette yazdım hiç bir şey bulamadım kalitesiyle ilgili, tabi bide porselenleri dikkatli kullanmak gerekiyormuş, sıvı deterjan, tencerelerle ayrı falan yıkamak gerekiyormuş... teşekkürler paylaştığın için...

6. 21 Eylül 2010
  7. limelemon

limelemon duygusal balık Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    hiç duymamıştım ama resimlerine baktım,hoş modelleri var, güle güle kullan :icecream:

8. 21 Eylül 2010
  9. eby

eby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim, bugün bi mağazaya baktım bu kare modellere, benimki çoğundan daha iyiydi sanırım model olarak, alıştım galiba, inşallah kalitesinde de sorun yaşamam, çeyix ne de olsa insan uzun süre kullanmak istiyor

10. 22 Eylül 2010
  11. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.525
    Ödül Puanları:
    238
    Çin malları artık mimlendi ama bone china pek meşhurdur. Çin deyince ilk akla gelen ürünlerinden biri porselendir. Sen zaten bone china almışsın Çin malı olmaması imkansız.