Narkoz alarak transfer olan varmi aranizda

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ruyamelexgxim tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ruyamelexgxim
  1. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Marhaba arkadaşlar
    ben normalde muayene esnasinda bile kendimi çok kastiğimdan dolayi transfer esnasindada ayni şeyleri yaşamaktan çok korktuğumu stresli ve endişeli olduğumu doktoruma söyledim narkozla olmasinda sakinca yoksa tarnsferin narkozla olmasini istedim doktorum önemli olan benim stresli olmam gerektiğini narkozla olmasinda sakinca olmadiğini anlatti ama ben yinede ikilemdeyim narkozla transfer olanlar neler yaşadilar merak ediyorum sonucu etkilermi off anliycağiniz şaşkinim

2. 7 Eylül 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm ben yaşamadım ama transefere benden önce giren bayanı nakozla yapmışlardı kadını çıkarırken gördüm eşide kapıdaymış eşim sormuş narkozla oldu demişşş .....

4. 7 Eylül 2008
  5. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sağolasin canim demekki bir ben değilim narkozla olanlar var yani hayirlisi hepimiz için

6. 7 Eylül 2008
  7. seherim

seherim MELEKLERİM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım transfer ıslemı cok rahat bır ıslem daha once ben asılama yaptırmıştım onda bıle canım acıdı ama transferı hıssetmedım narkozun sorun olcanı sanmıyorum ama yınede doktorunla ıyıce konuş hayırlı olsun ınsallah guzel haberlerını verıcen bıze

8. 7 Eylül 2008
  9. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sağolasin canim inşallah dediğin gibi güzel haberler veririm sizlere ama inan benim durumum biraz farkli nerdeye hiç umut yokken bu aşamalar geldim çok şükür yaşadiklarimdan dolayi aşiri stres var doktorumda stres asla olmamalıymış diyor e sakincasida yokmuş ben narkozsuz göze alamam gibi geliyor

Son düzenleme: 7 Eylül 2008
  10. 7 Eylül 2008
  11. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de muayeneler sırasında kendimi çok kasıyordum.canım acıyodu.ama inan trasfer normal muayeneden daha farklı bişey değil.ben narkoz almadım ve inan canım acımadı.zor bi işlem değil.

12. 7 Eylül 2008
  13. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sizi anlıyorum canım ama korkuyorum kendimi kasarsam embryolarım geri çıkar diye endişeleniyorum
    keşke sizin kadar cesaretli olabilsem bilmiyorum ogün gelsinde bakalım ne olacak

14. 7 Eylül 2008
  15. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun.hayırlı sonuçlar almanı umuyorum.aslında o gün geldiğinde daha cesur oluyor insan.

16. 7 Eylül 2008
  17. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sağolasın canım inşallah dediğin gibi olur cesaretimi toplarımda narkoz almak zorunda kalmam

18. 7 Eylül 2008
  19. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben anestezi alarak transferimi yaptırdım...Dr'uma bu konuda kesinlikle şart koşmuştum çünkü;Seninde söylediğin gibi bende kendimi çok kasan biriyim Daha önce 1 kez aşılama yaptırmıştım kasmaktan dr rahat hareket edememişti.. kastığım içinde canım çok yanmış ve tansiyonum düşüp bayılmıştım...Bundan dolayı transferi anestezi alarak yaptırdım çok rahat oluyor hiç bişey hissetmiyorsun kendime geldiğimde oldukça iyidim..
    Eğer Dr'a zorluk çıkaracağını kendini kasacağını düşünüyosan hiç düşünme derim anestezi altında yaptır..Birde bildiğim kadarıyla İdrarar sıkışık olmakta zorluk çekenlerede anestezi altında transfer yapılyor..Sonucu etkilermi demişsin ben şuan 14 haftalık hamileyim..