nasıl hamile kalabilirim?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pisikk tarafından 1 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1 Ekim 2007
    Konu Sahibi : pisikk
  1. pisikk

pisikk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Ben 31 yaşındayım ve sekiz aylık evliyim...Evlendiğimizden beri korunmuyoruz ama hala hamile kalamadım:KK43: gittikçede umutsuzlaşıyorum...yumurtlama testleri yaptırdım normal çıktı ama gene de olmuyor:KK43: ne yapmamı tavsiye edersiniz?teşekkürler
  2. 1 Ekim 2007
  3. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ii bi dr a git tedaviye başlar zaten bende 2 yıllık evliyim 1 düşük yaptım ama hala hamile kalamadım ayrıca bu defa benim 3 aydır adet olmuyorum ve 3 gündür kahverengi akıntım başladı ama sancım falan yok karnımın alıt kısmında sertlik var hamile gibi bilmiyom bekliyom sabah test yapcam tekrar bakalım ne çıkcak inş hamileyimdir daha çnce 2 kez evde yaptım ikinci çizgi silik çıktı. dr da ise yok çıktı kan testi. bakalım bu defa ne olcak . düşende geç belli olmuştu inşallah bu defada öle dir ama düşük olmaz.
  4. 2 Ekim 2007
  5. ayça28

ayça28 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhabalar kızlar ben yeni üye oldum.dostluklar ve paylaşımlar o kadar güzelki bir an önce bende katılmak istedim.2yıllık evliyim geçen yıl 5 haftalıkken bebeğimi kaybettim.2 hafta bebek karnımda ölüymüş.hiç bir belirtisi olmadı.oysaki ben ve eşim kendimizi o kadar alıştırmıştıkki.hayırlısı böyleymiş dedik.kendimizi toparladıktan sonra korunmayı bıraktık.3 aydır hamile kalamıyorum doktora gitmekten cok korkuyorum.üzüleceğim bir haber vermesinden korkuyorum.kızlar bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim....
  6. 2 Ekim 2007
  7. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin daha 3 ay olmuş korkuyosun bende senin gibi geçen sene 5 haftalık bebegimi kaybettim üstelik dr un sölemesine göre kızmış.1 senedirde hamile kalamıyorum ama okuduysan az önceki yazımı durumum çok karmaşık.az önce sahura kalktıgımda idrar testi yaptım ama sonuç yine ikinci çizgi silik olarak hamile oldugumu sölüyo.artık allah a kalmış işim dr a gitmeye bende senin gibi çok korkuyorum ama gidip tahlillerimin hepsini yaptırdım sonuçlar çok ii çıktı ama hamilelik böle oluyo işte ne bileyim çok karmaşık durum demi.görümceminde 4,5 aylıkken belli olmuştu hamileligi belki bende öle olurumm. :))))
  8. 2 Ekim 2007
  9. ayça28

ayça28 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    haklısın galiba gülcezacım.forumda yazılanları okudukça daha iyi anladım.uzun süredir bebek bekleyenler var.benim biraz daha sabretmem gerekiyor sanırım.20 ekim adet tarihim umarm o güzel haberi sizinle paylaşırım...senin içinde 3 ay cok uzun bir süre en azından kesenin belli olması gerekir.ultrasona girmeyi düşündünmü..sendende güzel haberler bekliyorum..
  10. 2 Ekim 2007
  11. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    canım belki eşinde bi sorun vardır.sende bişey yoksa onda sorun olma ihtimali yüksek.bide o kontrole gitsin bakalım.sperm sayısı ve canlılığı az olabilir.
  12. 2 Ekim 2007
  13. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah ayçaım yarın ultrasona gidicem.bakalım haberler ne olacak. inş hayırlı haberlerle dönerim ve sizlerle paylaşırım.
  14. 16 Ekim 2007
  15. immortal

immortal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,
    demek olar ki, uc aylik evliyim.hamile kalmak istiyorum.ama esim istemiyor.korunma yok,ama beraberlyimiz iki haftadan bir oluyor.hamile kalma sansim olurmu,acaba?
  16. 17 Ekim 2007
  17. mira

mira Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorun yoksa kalırsın tabii niye olmasın.ama ya eşin korunuyorsa şimdi deri altı konulan şeyler falan varya
  18. 17 Ekim 2007
  19. aytii

aytii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım 8 ay daha yenıymıs
    1 sene den sonra bakıyorlar tektıklerınıze butun hormon testlerıne bakıldımı
    eger sende hıc bır sorun yoksa esınede bakılabılır
    ıns en yakın zamanda hamıle kalman dılegıyle