Nasıl başarıcam

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve acilikiz tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : acilikiz
  1. acilikiz

acilikiz Guest

Mrb kızlar gene ben ve bu sefer çok farklı bir olayla yeniden karşınızdayım. Eski sevgilimin bana yaptığı kötülükleri, oyunları, benimle geçtiği dalgaların hepsini burdan sizlere yazdım ve bir çoğunuz bunlara tanık oldunuz. Şimdiyse çok farklı bir durum yaşıyorum.. Karşıma öyle birisi çıktı ki; ilk bakışta işte budur dedim. O derece bana güven veriyor,benimle öyle ilgiliki.. Gözümün içine bakıyor kırılıcam, üzülücem diye. Onu denemek için bi kaç defa aşırı baskı yaptım fakat banamısın demedi. Hatta onu yanlış analdığımı düşündüğü için, bana kendisini yanlış anlattığını düşündü ve hemen kendisini yenilemeye, ortadaki yanlışı kaldırmaya çalıştı. Anlıcanız çok ilgili tam da hepimizin istediği gibi birisi. Çok beğeniyorum onu. Şuan bir hoşlanma yaşıyoruz ikimizde ama zamana bıraktık. İlerleyen dönemde eğer anlaşabilirsek sevgili olmayı planlıyoruz fakat sorun şu ki; ben eski sevgilimin yaptıklarından öyle bir korkmuşum ki, çocuğun canını okuyorum şuan yaa :KK43: Onu üzmek bu hayatta isteyeceğim son şey. Asla sözümden çıkmıyo ama ben genede korktuğum için güvensizlik yapıyorum :KK43: Nasıl atlatıcam bu durumu mafoldumben mafoldumben

2. 22 Ekim 2009
  3. umman

umman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence yaşadığın onca şeye rağmen, karşına böyle biri çıktığı için şanslısın. elbette ilk başlarda bocalayacaksın, karşılaştırma yapacaksın ama önyargılı davranma, buda onun gibimi acaba deyip onu deneme, zamana bırakmalısın.
    Hakkında hayırlısı olur inşallah.

4. 22 Ekim 2009
  5. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım zamnla kafandaki tüm soru işaretleri kalkar daha önce ne yaşadın bilmiyorum ama umarım karşına çıkan insan senn için hayırlıdır..her şeyi zamana bırak ama bu sefer çok farklı olucak de ve kendini buna inandır inan ki güzel şeyler olsun..rabbim herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırır inş..

6. 22 Ekim 2009
  7. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de taamamen bırakın bu ''hoşlanma''yı
    şakkıdı

8. 22 Ekim 2009
  9. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    neyse o salağı bırakmana sevindim en azından unutmuşsun

10. 22 Ekim 2009
  11. acilikiz

acilikiz Guest

unuttum cnm o salağı :KK43: çok eziyet çekmiişim onunlayken şimdiki öyle tatlıki..

12. 22 Ekim 2009
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

yaşadıklarından sora bu güwensizlik bu korku normal canımm.ama bu güwensizliği yenmeye çalışmalısınn.karşındakine hakszlık yapma.biri böle oldu die binide böle olcak die bişey yok:umursamaz: seni kırmış geçirmiş birinin ondan sonrada hayatını etkilemesine izin werme.çok güsel günler seni beklio.çok mutlu olcaksın.hep ii şeyler düşünn.

hakkında hayırlısı olsun güselimm:Saruboceq:

14. 22 Ekim 2009
  15. acilikiz

acilikiz Guest

çok saol cnm yaa :KK43: inş öle olur. Karşımdakini kaybetmek istemiyorum.

16. 22 Ekim 2009
  17. EU3

EU3 Guest

eski mi???? ne çabuk eski oldu,burda hergün konu açtın. Kolonya gibi konu açmak için açıyorsun ,inanmıyorum artık sana

18. 22 Ekim 2009
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.545
    Ödül Puanları:
    363
    Belli ki yaşın çok küçük..
    Eski sevgili,yenisi,kafa karışıklığı..
    Yahu okulun,derslerin,sınavların yok mu senin?
    Tüm işin gücün sevgili bulmak mı?
    Toparla kendini, kendi hayatına bak bu yaşlar geri gelmez bak unutma..