Nasıl bir akıl versem bilemedim!?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tuana_lalin tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : tuana_lalin
  1. tuana_lalin

tuana_lalin Kocasının incisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Kızlar öncelikle hepinize slmlar opuyorumnanaktan

Sorun benim sayılmaz aslında kardeşim gibi sevdiğim kuzenimin benden akıl istedi bende nasıl bir akıl versem bilemedim size sorayım dedim.

Kuzenim 23 yaşında nişanlı babasıyla(amcamla) arkadaş gibiler ama annesiyle bu şekilde değiller yani annesi daha sert yapılı bir kadın durum şudurki benim dünya tatlısı kuzenim kurban bayramında nişanlısının yanına gitmek istiyor nişanlısının aileside çağırıp duruyor ama kuzenimin ailesi buna izin vermiyor öle kızı tek başına gönderemezlermiş ee diyo kız anne birlikte gidelim bu seferde annesi diyorki benim ne zaman gideceğime onlar karar veremez görmek isteyen gelir görür (ki aynı şeyi şeker bayramındada yaşadılar oğlan geldi bayramda el öpmeye ) kuzenimde ben bişey diyemiyorum deyip aileleri görüştürdü kayınvalidesi bize güvenmiyosanız nikahını yapalım demiş düğün derseniz düğününüde yapalım ozaman demiş nişanlısı askere gidicek bu yüzden amcam askere gitmeden izin vermiyorum diyormuş yani kısacası kuzenim iki arada bi derede kaldı kaynanasıda diyormuşki ben seni sevip sevmediğini gelirse anlıcam diyomuş ben şimdi ne yapayım nasıl yardımcı olayım kuzenime birde kayınvalidesi göndermiyosanız göndereyim oğlumu gelsin alsın diyormuş şimdi aileler işi inada bindirmiş nişanlısıda diyormuşki hiç birşeyden çekinme ben senin herzaman arkandayım sen ne istersen o olur bu kadar kızlar bilemedimki ne diyeyim oda benden yardım bekliyor

cvplarınız için şimdiden teşekkürlera.s.

2. 18 Ekim 2010
  3. yssknk

yssknk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ayy bu ailelerin inadı mahfediyor insanları ya..arada kalmak cok kötü bende evlenecegim zamn aynı seyleri ysadım..giderse ailesi sürekli konusacak bu konuda gitmezsede nişanlısı:bbo:hangisinin gazabı daha kötüyse onu secmek kalıyor insna:tomato:yinede bir sekilde nişanlısını ikna edebilir bu konuda daha anlayıslı olabilir aileye nazaran..

4. 18 Ekim 2010
  5. tuana_lalin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ah cnm ah bende senin gibi düşünüyorum ama kız napsın bi kere ikna etmiş ikincide edemiyor iş inada bindiği için inanin çok üzülüyorum böle durumlar olunca insan ne diyeceğinide bilemiyor:1no2:

6. 18 Ekim 2010
  7. yssknk

yssknk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bu aileler varya:eek:klava:ne istiyorlarsa cocklardan sanki onların iktidar savası bu..canım snde haklısın birde nişanlısınn ailesi var onlarda oğlana bastırıyorsafisfisfisama kızcagız basıp gidemezki güzel olanbir cok seyde bozulck o zman.

8. 18 Ekim 2010
  9. tuana_lalin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    sorma cnm sağlam bi baskı var aslında haklılarda şimdi gelinlerini bayram günü yanlarında istiyolar bir önceki bayrama göndermişler oğullarını bizimde hakkımız diyorlar kızda garibim gitmek istiyor oğlanda diyormuş askere gidicem belki son görüşmemiz olcak senden tek isteğim kayınvalidesi oğluna diyormuş eğerki gelirse seni gerçekten seviyor demektir oğlan diyormuş sen bir telefon et geleyim alayım seni daha neler var neler en son restleşmiler amcam demişki benim sözümmü yoksa nişanlının sözümü kuzenimde demişki nişanlımın sözü ee ozaman git demiş (bağırarak) canım ya öyle çaresizki halini bir görseniz bir yanda diyor ömrümü paylaşacağım adam diğer yanda ailem :sinifsinif:

10. 18 Ekim 2010
  11. yssknk

yssknk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    anlıyorum canım ben bunlrın coğunu yasadım..arada gerginlik olunca bu zmanlada düzelmiyor ailem ve eşim de böyle oldu ve hala araları limoni:2:iki tarafta dediğim dedik olunca sonuc ailenmi ben mi nişanlın yada biz oluyor..ben eşimi sectim ama ailemi secseydim daha kolay düzelebilirdi bence..sende ona göre bir fikir ver istersen..eşş tercih edilince aile ısınamıyor daha sonra:eek:lmaz:

12. 18 Ekim 2010
  13. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    ya kusura bakmayın ama ne kadar evlenecklerı kesın olsada baska sehıre gondermek ıstememesı bana dogal geldı. ya allah korusun ama neler var. bır aılenın bunun endısesınde olması dogal. ha bu kadar ınata bındırıp bu kadar konusulmasına ızın vermesı hatalı. erkegın gelmesı ayrı kızın gıdıp evlerınde kalması ayrı bısey.

14. 18 Ekim 2010
  15. nunna

nunna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    vaaala bizimkiler ööle tek başına kızı evlenmeden başka şehire göndermezler nişanlısı bile olsa der kesip atarım bir dahada öyle bir teklifle gelmezler bende erahat ederim :KK70::KK70:

ama doğruda yani beni ailem hayatta göndermez öyle yok nişanlım gelsin alsın falan imkaanı yok :) ayopl bende kızım olsa bende de göndermem nişanlısı olursa olsun banane evlenip gittikten sonra ne yaparsa nereye giderlerse gitsinler evlenmeden olmaaaaz :)

16. 18 Ekim 2010
  17. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    bende aynı fıkırdeyım. kocası olmadan olmaz :)

18. 18 Ekim 2010
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    yazık ya gençlerin hayatını daha başlamadan zehir ediyorlar........gitse o değil gitmese o değil böyle işmi olur ya bende bilemedim şimdi...