nasıl bir bebek hayali kuruyorsunuz

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve enepInAr tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : enepInAr
  1. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    herşeyden önce elbetteki sağlıklı sihatli heryeri tam bebekdir gönlümüzden geçen ve dilediğimiz rabbimizden ama hepimizin şöyle olsa keşke dediği hayali vardır onlaları paylaşalım istedim. yarabbim görüyor da duyuyorda ve hiç bir şey onun iizni lmadan olmaz . demekki bizim adımıza beklediği bir an var o zaman gediğinde bize nasip edecek. bizde dua larımızla bebeğimizi yüce yaradanımızdan dileyelim.

vallah ben eşimi diedim inanın benle dalga geççerlerdi sparişm veriyorsun diye aynısı nasip oldu. geç oldu ama oldu. şimdide o nedenle bebeğimi gönlümden geçtiği gibi diliyorum yaradanımdan tüm temiz ve samimi duygularımla sizde en temiz en samimi duygularınızla dileyim dua edinki olsun yeri geldiğinde......

2. 14 Aralık 2009
  3. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    senin de dediğin gibi başta eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin Allah
    ben kıvırcık saçlı mavi gözlü olsun istiyorum saçlarını babasından gözlerini benden alsın

4. 14 Aralık 2009
  5. enepInAr

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    herşeyden önce elbette sağlıklı sihatli herşeyi tam aklı yerinde bir evlat diliyorum allahımdan. kız veya erkek elbette farketmez ama ilk evladım ikiz olsa geçiyor gölümden biri kız biri erkek. benim boyum 170 eşimin 188 uzun boyly olsunlar büyüdüklerinde kızım mankengibi oğlum dalyan gibi . gözleri babaları gibi yeşil olsum eşim çok sarışın onun kadar sarı olmasınlar ben esmerim biraz benden esmerlik alsınlar . oğlumada kızımada bakan hayran kalacak kadar güzel olsunlar.. canabı hakkımın ve kanunarım men ettiklerinden uzak durabilecek erdeme sahip olsunlar. akıllı olsunlar hayata karşı dik olsunlar rzgarın estiği yöne yatanlardan olmasınlar. yufka yürekli merhametli olsunlar ama masaya vurduklarında dünyayı titretecek cesareti yeri geldiğinde bunun gereğini yapacak cesareti yüreklerinde taşısınlar.büyüklerine saygılı küçüklerine sevgi dolu kıymet bilen biri olsunlar. eğer ikiz olmayacaksa ilki erkek olsun bu istediğim özelliklerde ikincisi kız olsun gene istediğim bu özelliklerde..

kimine saçma gelebilir ama bunları düşünmek beni mutlu ediyor ve canabı hakkımın duyduğuna tm kalbimle inanıyorum. duyuyor ve istediğim özelliklerde evlat nasip edecek biliyorum. sizlerimde gönlünüzden geçenlerin olması dileğiyle amin

6. 14 Aralık 2009
  7. enepInAr

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    aminnnn inşallahh

8. 14 Aralık 2009
  9. mysweetbaby

mysweetbaby sabrın sonu selamet Üye

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    113
    babasına benzeyen minik masum bir kuzucuğum olsun Allahım ne olur:))

10. 14 Aralık 2009
  11. enepInAr

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    aminnn

12. 15 Aralık 2009
  13. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Aynen, aynen... zemuszemus
    Aaaaamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnn....

14. 15 Aralık 2009
  15. AngellllL

AngellllL Hadi bebeğim banada gel.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle sağlıklı, hayat boyu kısmetli ve şanslı olsun...kendisi güzeller güzeli, şansıysa çirkinler şansı olsun... hem yüzü hem huyu güzel olsun... güler yüzlü, merhametli, annesine babasına hayırlı bir evlat olsun...

tipi, melek yüzlü babasına, huyuda bana benzesin inşallah... alkisalkisalkis

16. 15 Aralık 2009
  17. su06

su06 bitanecik kuzumm.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    dalga dalga saçları olsun huyunu gözlerini benden alsın boyunu posunu babasından alsın :)) tabi öncelikle sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun işallah..

18. 15 Aralık 2009
  19. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay kızlar bende yazayım cok içimden geldi önce herseyiyle saglıklı hepimizin istediği gibi sonra biz kısa boylyuz selvi gibicıkmaz bizden :) ikimizde sarıyız insallah bebişimizde sarı olr gözler babaneye ceksin cam gibi mavi gözlü çünkü :) pamuk gibi olsn allah kendinide bahtınıda güzel yazsın insallah. kızlar aksam bi rüya gördüm iki tane ikiz erkek bebek ve tam hayalimdeki bebekler cok etkilendim anlatamam size gözümün önünden gitmiyo 6 aylıkmış ikiside ama konsuyolar okadar sasırıyorum ki konusunca bakakalıyorm cok değişik bi rüyaydı