Nasıl Bir Cadısınız?

Konusu 'Testler' forumundadır ve Derin__Su tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Derin__Su
  1. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163

Hadi bakalım kızlar TIKLAYIN gerisine karışmayın:eek:kaydirigubbakcemile3

Benim sonucum;
    Saygın bilge
    Siz bir rüya tabircisi, görücü ve bilicisiniz... Konuşmalardaki sessizliklerden, mektuplardaki satır aralıklarından adeta imbikle süzüyorsunuz anlamı.
    O kadar iyi bir gözlemcisiniz ki, size yalan söylemek mümkün değil. İnsanlara en gizli sırlarını itiraf ettirmekte üstünüze yok.
    Bu kadar gözlem ve farkındalık sizin için çok yorucu...
    Hatta insanların size duydukları saygı altında ezildiğinizi hissediyorsunuz zaman zaman.
    Ama sizden öğrenilecek o kadar çok şey var ki, hiçbir zaman arzu ettiğiniz yalnızlığa ve dinginliğe sahip olamayacaksınız.

Son düzenleme: 21 Nisan 2009
  2. 21 Nisan 2009
  3. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bana bu çıktı -----Şeytanın avukatı
    Naifliğe, güçsüzlüğe ve aptallığa tahammülünüz yok. ınsanları iyiliğin değil, zorluklardan çıkartılacak derslerin eğiteceğini düşünüyorsunuz. Onları hep en kötüye, en olumsuza hazırlıyor ve böylece güçlenmelerini, akıllanmalarını sağlamaya çalışıyorsunuz. Dışarıdan biraz ürkütücü göründüğünüz doğru. Ama sonunda insanlar sizi anlıyor, ne yapmak istediğinizi kavrıyor ve hak veriyorlar. ılkelerinizden hiçbir şekilde taviz vermiyorsunuz. Zor bir insan olsanız da sevdiklerine güç veren bir tarafınız var. ışiniz zor, ama iyi ki varsınız...

4. 21 Nisan 2009
  5. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    Oyuncu cadı
    Aklınız muzırlığa çok iyi çalışıyor. Zeki olmanız yetmiyormuş gibi, hayli kapsayıcı bir mizah duygunuz da var. Eğlenmeyi seviyorsunuz. Nadiren kederleniyor, sevdiklerinizin yüzlerini asmalarına katlanamıyorsunuz. Bütün evlerin pencerelerinden neşe taşsın istiyorsunuz. Bunun için de oyunlar, şakalar, sürprizler icat ediyor; o bir anlık neşe hali için akla gelmeyecek şeyler yapıyorsunuz. Sonra o mutlu kalabalığı bir kenardan izleyip tebessüm ediyorsunuz. ışte sizin için hayatın anlamı da bu... Neşeniz daim, dostluklarınız sonsuz olacak.

bana da bu çıktı:))

6. 21 Nisan 2009
  7. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Saygın bilge
    Siz bir rüya tabircisi, görücü ve bilicisiniz... Konuşmalardaki sessizliklerden, mektuplardaki satır aralıklarından adeta imbikle süzüyorsunuz anlamı. O kadar iyi bir gözlemcisiniz ki, size yalan söylemek mümkün değil. ınsanlara en gizli sırlarını itiraf ettirmekte üstünüze yok. Bu kadar gözlem ve farkındalık sizin için çok yorucu... Hatta insanların size duydukları saygı altında ezildiğinizi hissediyorsunuz zaman zaman. Ama sizden öğrenilecek o kadar çok şey var ki, hiçbir zaman arzu ettiğiniz yalnızlığa ve dinginliğe sahip olamayacaksınız.

8. 21 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

banada SAYGIN BıLGE çıktı.aslında benim teste ihtiyacım yoktu adım üstümde tatlı cadıyım ben-tatlicadiarzu-şaka yaptım arkadaşım test için sağol tıpatıp beni anlatıyor amma megolamanım he-tatlicadiarzu-

10. 21 Nisan 2009
  11. DERYAYILMAZ

DERYAYILMAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlı cadı
    Cadı değil, peri ya da meleksiniz. Ama tatlı-sert bir cadılık görüntüsü altında saklıyorsunuz kendinizi. Böylece insanların sizin onları kurtaracağınızı düşünerek kendilerini olmadık tuzaklara bırakıvermelerini engelliyorsunuz. Sevdiğiniz birinin yüzünde yakaladığınız pırıltılı bir tebessüm ayaklarınızı yerden kesiyor. Ufacık bir hüzün dalgasında ise siz ondan beter yerle bir oluyorsunuz. Kendinizi sevdiğiniz için başkalarını sevmekte hiçbir mahsur görmüyorsunuz. Daha ne diyelim, muhteşemsiniz... kaydirigubbakcemile5

12. 21 Nisan 2009
  13. saygın bilge çıktım

14. 21 Nisan 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.486
    Ödül Puanları:
    363
    Oyuncu cadı
    Aklınız muzırlığa çok iyi çalışıyor. Zeki olmanız yetmiyormuş gibi, hayli kapsayıcı bir mizah duygunuz da var. Eğlenmeyi seviyorsunuz. Nadiren kederleniyor, sevdiklerinizin yüzlerini asmalarına katlanamıyorsunuz. Bütün evlerin pencerelerinden neşe taşsın istiyorsunuz. Bunun için de oyunlar, şakalar, sürprizler icat ediyor; o bir anlık neşe hali için akla gelmeyecek şeyler yapıyorsunuz. Sonra o mutlu kalabalığı bir kenardan izleyip tebessüm ediyorsunuz. İşte sizin için hayatın anlamı da bu... Neşeniz daim, dostluklarınız sonsuz olacak.kaydirigubbakcemile5

16. 21 Nisan 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    Oyuncu cadı
    Aklınız muzırlığa çok iyi çalışıyor. Zeki olmanız yetmiyormuş gibi, hayli kapsayıcı bir mizah duygunuz da var. Eğlenmeyi seviyorsunuz. Nadiren kederleniyor, sevdiklerinizin yüzlerini asmalarına katlanamıyorsunuz. Bütün evlerin pencerelerinden neşe taşsın istiyorsunuz. Bunun için de oyunlar, şakalar, sürprizler icat ediyor; o bir anlık neşe hali için akla gelmeyecek şeyler yapıyorsunuz. Sonra o mutlu kalabalığı bir kenardan izleyip tebessüm ediyorsunuz. ışte sizin için hayatın anlamı da bu... Neşeniz daim, dostluklarınız sonsuz olacak.

18. 21 Nisan 2009
  19. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    Saygın bilge
    Siz bir rüya tabircisi, görücü ve bilicisiniz... Konuşmalardaki sessizliklerden, mektuplardaki satır aralıklarından adeta imbikle süzüyorsunuz anlamı. O kadar iyi bir gözlemcisiniz ki, size yalan söylemek mümkün değil. ınsanlara en gizli sırlarını itiraf ettirmekte üstünüze yok. Bu kadar gözlem ve farkındalık sizin için çok yorucu... Hatta insanların size duydukları saygı altında ezildiğinizi hissediyorsunuz zaman zaman. Ama sizden öğrenilecek o kadar çok şey var ki, hiçbir zaman arzu ettiğiniz yalnızlığa ve dinginliğe sahip olamayacaksınız.

vay beeeeeeeeeee :))