Nasıl bir çanta ?

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve elif_a_k_ tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : elif_a_k_
  1. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

arkdşlar çanta almak istiyorum.üniversite 2.sınıftaym..nasıl bi çanta önerirsiniz...ben çok zor karar veririm..o yüzden sizinde fikirlerinizi almak istedm..en azından mağazaya gittiğimde tarif edebileceğim bi çanta olsun istiorum...beğendiğiniz çanta modelleri ve renkleri nelerdir?ne önerirsiniz? a.s.

2. 4 Ekim 2008
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ben kendimden örnek vereyim, çok fazla metal aksesuarı olan çantalar kullanmam, daha sonra 4 renk çantan olsa yeter, gri, kırmızı, kahverengi ama açık tonlarda, birde siyah. siyahın mümkünse büyük olsun en çok onu kullanırsın çünkü. ağızlarının fermuarlı olmasına dikkat et ve mutlaka yine fermuarlı küçük bir gözleri olsun. çantaların içinin en az 2 bölme olmasına da dikkat edebilirsin benimkiler değil. çantaya elimi bir atıyorum bişey çıkarmak çıkarmak için 10 dakika sürüyor:) ve elde taşımaktansa omzuna asabileceğin kadar uzun bir sapı olsun sonuçta elinde defter kitap da oluyor. taşlı pullu olmasın ana çantaların. ana çanta derken gündelik hayatında rahatça kullanabilesin diye. örneğin ben siyah çanta olarak şu sosyete pazarında satılan vakko fasonu çanta kullanıyorum içine gerektiğinde dfterimi bile sığdırıyorum. çantalarında biri mutlaka dikdörtgen olsun uzun olsun yani ki karda kışta ellerin buz gibi olunca defterlerini içine koyabilirsin. ben bunlara dikkat ediyorum ama tercihim hep büyük çantadan yana. küçük çantalara bakmıyorum bile çünkü sığmıyorum.

4. 4 Ekim 2008
  5. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

cidden süper yorum yapmışsın shift tşkler cnm...bende deri çanta vardı yazın hiç kullanılmıyor tabi..kışa uygun kışında kumaşlar olmuyor tabi..dediğin bilgiler hiç aklıma gelmemişti saol cnm a.s. başka önerisi olan varmı arkadaşlar??

6. 4 Ekim 2008
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    birde colleziona bakmanı tavsiye ederim güzel çantalar vardı 39.99 ytl ye

8. 15 Ekim 2008
  9. kalopsia

kalopsia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eğer fiyatı sorun değilse quiksilvera da bak derim değişik desenlerde hoş çantalar var biraz bavul gibi olsada herşeyini rahatlıkla içine alıyor defter ve kitaplar dahil... birde ara göz olması iyi olduğu kadar kötü çünkü bazı çantalarda iyi dikilmediğinden ve o gözler astarla birbirinden ayrıldığında astarın sökülme durumu oluyor ki bu da hiç hoş bir durum değil tabi...

10. 15 Ekim 2008
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    eğer anadolu yakasında oturuyorsan bı çantacı tariff edebilirim..

12. 15 Ekim 2008
  13. maviyexsxil

maviyexsxil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence de collezionea bakmalısın ben ordan aldım haftasonu 34.99du fiyatı büyük gri asker yeşil ve kahverengi çeşitler var başak modellerde de genelde siyah var

14. 15 Ekim 2008
  15. EU2

EU2 Guest

16. 24 Ekim 2008
  17. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    fikstir ya kocaman kocaman cantan olacak bide onu omuzunda degilde bilekle dirsek arasında kolda tasırlar.. oysa öyle bir tutuş öyle bir sitil yok.. yanlızca soylular cok zarif ve kücük ebatlardaki cantalarını o sekilde soyluluk sınıflarınıda belli edercesine takarlarmıs.((alınıp cevap vermenize gerek yok kendimce dip not verdim)). yada uzun zincirli minik canta takarlar onuda boyundan gecicirip capraz takarlar... eger üniversitedeysen büyük canta jerzaman kullanışlıdır.. kitaplar notlar poket pc ve diger esyalar için özelliklede kocaman bir makyaj cantası için cok cok idealdir...siyah herzaman kullanılır ama renk ve uyum kavramı yerine karmasık şıklıga bırakmış durumda.. her rengi keyfince kullanabilirsin yeterki dogru bi tarz oluştur... :)

18. 24 Ekim 2008
  19. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    büyük çanta al kitaplarını falan koyarsın herbişey sığıyo valla büyük çantadan vazgeçemiorm