nasıl bir eşsiniz?gelin test edelim

Konusu 'Testler' forumundadır ve dilegim tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : dilegim
  1. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    http://www.testler.org/test.php?test=19 slm kızlar nasıl bir eşsiniz gelin test edelım (konu daha önce açılmıssa şimdiden özur dılerım silinebılır)Şenizbu arada ben ıyı bır eşmişim erkeklerı çozmusum oley

Son düzenleme: 3 Mayıs 2008
  2. 3 Mayıs 2008
  3. kkgm

kkgm meleğim kollarımda:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Test Sonucu:Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz.

çözmüşüm ben kocişi. heheheh! :)))

4. 3 Mayıs 2008
  5. utkuss

utkuss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Test Sonucu:Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz.

:)))))))))))))))))))))

6. 3 Mayıs 2008
  7. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    harikayım ben yaaaa hemde mütevaziiii.....

8. 3 Mayıs 2008
  9. elmas kahraman

elmas kahraman umutla bekliyorum seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anamm ne hatunmuşum yawww ama gerçektende biz kadınlar öleyiz bazı şeyleri sineye çekiyoruz olsun onlar biizim herşeyimiz

10. 3 Mayıs 2008
  11. ESRAXE

ESRAXE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    benimde aynısı çıktı.ben balık burcuyum.sakin bir yapım vardır ama şıklarda (ağlamak) yoktu, eşim bana böyle davransa hepsini ağlamak olarak işaretlerdim.ama çok şükür eşim benimle ilgilidir.allah binkere razı olsunŞeniz:nazar:

12. 3 Mayıs 2008
  13. Gullusen

Gullusen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Test Sonucu:Sinirlerinizi kontrol edemiyorsunuz Çok dolmuşsunuz! Eşinizin özensizlikleri ve kabalıkları canınıza tak etmiş. Halbuki ondan istediğiniz, sizin beklentilerinize ve kişiliğinize, hatta emeklerinize biraz saygı göstermesi. Ona karşı o kadar tepkilisiniz ki, çabalasa bile bunu fark etmezsiniz. Önerimiz, oturup sakin kafayla sorunlarınızı konuşmanızdır. ‘Bunu da yaptık, ama hiçbir şey değişmedi!’ diyorsanız, hemen bir aile danışmanına başvurmalısınız. Yoksa bu sinir sizi yiyip bitirecek!

EVET DOĞRU :roflol::roflol:

14. 3 Mayıs 2008
  15. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    Test Sonucu:Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz

16. 3 Mayıs 2008
  17. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anaaaaaaaaaa test bana melek dedi ama eşim öle demiiii:roflol::roflol::roflol:

18. 3 Mayıs 2008
  19. PARXIXS

PARXIXS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :içelim:arkadaşlar harika bir test bende tam bir melekmişim arasıra şeytan olmak lazımmı acaba Kötü Kazen