Nasıl bir mama sandalyesi

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve sebnem-08 tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sebnem-08
  1. sebnem-08

sebnem-08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bu başlık açılmış mıydı hatırlamıyorum, eğer varsa geri sileyim.
    Mama sandalyesi alacağım. Boyu ayarlanan ve sırt kısmı yatan olması gerekiyor mu, işe yarıyor mu?
    Yoksa basit bir şey yeterli mi? Ne dersiniz?
    Arada fiyat farkı bayağı var, eğer o işlevler kullanımıyorsa boşuna para vermeyeyeim dedim..
    Teşekkürler şimdiden..

2. 19 Ağustos 2009
  3. EU3

EU3 Guest

canım ben kraftın bir modelini kullanıyorum çok memnunum, boyu ayarlanıyor, sırtı yatıyor iki işlevinide çok kullanıyorum, önüde açılıyor ama henüz orayı çok kullanmıyorum oğlumda alıştı önünü açmadan alıp koyabiliyorum, bence alacağın üründe en çok buna dikkat et rahat alıp koymak önemli, deniz gündüz genellikle onda uyuyor uyandırmadan alıp yerine koyabiliyorum netten bulup göstereyim istersen

4. 19 Ağustos 2009
  5. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    uyuyormuuuu??nasıl yanii

6. 19 Ağustos 2009
  7. EU3

EU3 Guest

:))evett neden şaşırdınki, genellikle ben iş yaparken süperme yada paspas işlemi sırasında bazende reklam izlerken mama sandalyesinde uyuyakalıyor:) bende alıp yerine götürüyorum, açıkçası işime geliyor diğer türlü ayağımda sallayarak uyutuyorum ama genellikle kaçmaya çalışıyor ve zor uyuyor böylece ikimizde yıpranmıyoruz

GeBeBe, Mama Sandalyesi, Lüks Mama Sandalyeleri, Kraft, Kraft Oyuncaklı Mama Sandalyesi şebnemcim bizim kullandığımız bu rengi farklı ama

8. 19 Ağustos 2009
  9. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ne güzelmiş yaa.benimki yemek yeme dışında imkanı yok durmuyo onda:KK43:( yemek yeme süresincede sürekli herşeyi aşağı atıyo.ama bi masada yemek yiyebildiğimiz için ben seviniyorum yine de .başka yerde de yemek yemek istemiyo artık mızırdanıyo ,sandalyesini istiyo:))

10. 19 Ağustos 2009
  11. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bizimkiside denizanasınınkine benziyo çok rahat kullanımı.boyu ayarlanan ve arkası açılan al bencede.ama çağan içinde hiç uyumadı daha.sadece yemek yerken ve ben yemek yaparken beni seyretmek için kullanıyo.bunada şükür ama

12. 19 Ağustos 2009
  13. sebnem-08

sebnem-08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Güzelmiş gerçekten..Güle güle kullan..Paraya kıy özellikli birşey al diyorsun yanii...E öyle yapacağız demek ki..sositososito

14. 19 Ağustos 2009
  15. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
  16. 19 Ağustos 2009
  17. EU3

EU3 Guest

:)) sonuçta para verilecekte hem sen hem bebişin rahat etsin diye kullanışlı bişii olmasında fayda var, çağanınkide çok konforlu bişeye benziyor:) bizim kullandığımızın fiyatı orta ayarda canım, çokkkk pahalılarda var ama o kadara gerek görmüyorum

18. 19 Ağustos 2009
  19. sebnem-08

sebnem-08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sağolun kızlar..Taksitle maksitle ayarlayacağız artık birşeyler:)
    Cagancuk, dediğin gibi yemeğini yesin oyalansın yeter, uyuması hayal gibi birşey bence de..
    Düşündüm de tekrar, ayarsız pek işe yaramaz herhalde..Yemek masalarının boyutları farklı olacak..Kendi de büyüyecek bu arada..Ayarlı şart gibi görünüyor..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.